Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiolka

wróżba na finanse 10 i 7 mieczy

Polecane posty

Wiolka

co może oznaczać na finanse 10 i 7 mieczy? oszustwo powodujące katastrofę finansową, starte kasy, czy jest jakaś jeszcze interpretacja

SowAna

a jak było zadane pytanie?

• Lubię! 1

Wiolka

to było pytanie o finanse w II poł. 2020 roku

SowAna

Pytanie można zadać na wiele sposobów, aby uzyskać konkretną odpowiedź pytanie powinno być też konkretne

na tradycyjnym obrazku 10 mieczy ktoś leży nieruchomo, nic się nie dzieje, zakończyło się coś co się działo przed

7 mieczy pokazuje ruch, zaplanowany w jakimś konkretnym celu, aby coś uzyskać, ten ruch jest okresowy, w wyznaczonym momencie

czy w II półroczu moje finanse będą wyższe niż kiedyś... - raczej nie

czy w II półroczu moje finanse będą zagrożone - zależy od ostrożności

jak będą wyglądać w II półroczu moje finanse - ni jak, bez zmian, z chwilowymi pomysłami

może też być tak, że karty pokazały ci, żebyś przestała teraz o tym myśleć (10 mieczy), że przyjdzie czas na szybkie wymyślanie sposobów (w końcu nie pokazały się monety, tylko miecze, które wskazują na proces myślowy) 

więc jak było zadane pytanie? <figiel> nie odpowiadaj, jeżeli nie pamiętasz, to może spróbuj zadać jeszcze raz <ok>

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...