Skocz do zawartości

Panna a inne znaki zodiaku


Polecane posty

Pani Panna - Pan Baran - Ziemska Panna należy do trochę nerwowych i zestresowanych znaków. Mogłaby się nieco wyluzować przy Baranie, o ile ten nie zestresuje jej jeszcze bardziej swoją porywczością i nieprzewidywalnością. Panna potrzebuje stabilizacji i twardego gruntu pod nogami, a Baran ciągle gdzieś gna i szuka nowych wyzwań. Poza tym Baran może być zbytnim bałaganiarzem, co przy jej umiłowaniu porządku, czystości i ładu może doprowadzić ją do szału. Trochę wahająca się i niezdecydowana potrzebuje mocnego oparcia, a niekiedy pocieszenia w licznych problemach. Potrafi jednak zmrozić chłodem i bezlitośnie skrytykować. W sypialni Panna może być zbyt wymagająca dla Barana i ten po prostu może nie zdać testu. Dla niego liczy się prędkość, a ona dba o każdy szczegół. Jeśli Baran odwali robotę po łebkach, to Panna będzie bardzo niezadowolona i nie omieszka mu wytknąć, gdzie dokładnie popełnił błąd. Jeśli Baran jest w stanie nauczyć się cierpliwości i spokojnego słuchania, a Panna powściągnąć zgryźliwość, to związek może przetrwać.

Pani Panna - Pan Byk - Ta dwójka należy do żywiołu ziemi. Niespokojna Panna znajdzie oparcie w stabilnym Byku przywiązanym do wartości materialnych, ceniącym sobie solidność i dobrze wykonaną robotę. Oba znaki lubią konkret i ważne są dla nich namacalne efekty działań, które podejmują. Jeśli pracują, to nie dla wyższej idei, ale w imię załatania dziury w przeciekającym dachu. Byk lubi mieć wszystko zrobione w swoim własnym, dość powolnym tempie i co ważne, potrafi być bardzo dokładny. Zawzięcie będzie dążył do celu i jeśli tym celem jest zdobycie serca trochę czepialskiej Panny, to nie zrażą go drobne trudności. On będzie wiedział, że jej kąśliwe uwagi, to specyficzny sposób na flirt i przyciągnięcie uwagi. Byk wie, że pod pozornym chłodem i wyrachowaniem Panna kryje w sobie pokłady namiętności. Ona doceni jego starania w sypialni, bo solidność i rzetelność, bez pominięcia żadnego drobiazgu, świadczy o jego uczuciu. Zarówno Panna jak i Byk wolą czyny niż słowa i tu się dogadają bez słów.

Pani Panna - Pan Bliźnięta - Obydwa znaki należą do krzyża zmiennego i to jedyne podobieństwo, jakie je łączy. Dlatego też związek tych dwojga może charakteryzować niestałość albo ciągłe wzloty i upadki. Panna szuka oparcia i pewności, potrzebuje partnera, który jest w stanie zapewnić jej solidny dom. Ceni sobie cechy takie jak pracowitość i metodyczność. Niestety tych cech brakuje Bliźniakowi. Bliźniak wolał będzie poplotkować z sąsiadami niż wziąć się do roboty. Nie jest zbytnio przywiązany do domu i uwielbia wszelkiego rodzaju wycieczki. Jego bałaganiarstwo może niebywale drażnić Pannę, która chciałaby mieć wszystko posegregowane i opisane. Bliźniaki nie przywiązują zbytniej wagi do punktualności, która jest czułym punktem Panny. Za to w sypialni Bliźniak może ująć Pannę swą pomysłowością. Panna zechce wprowadzić w czyn idee Bliźniaka, najlepiej sprawdzić osobiście i posmakować. Bliźniak może być zbytnim intelektualistą dla Panny, bo ona woli zrobić niż gadać. Związek oczywiście jest możliwy, jeśli tylko oboje włożycie trochę wysiłku we wzajemne zrozumienie.

Pani Panna - Pan Rak - Te znaki dobrze ze sobą współpracują. Rak może zapewnić Pannie gorące uczucie i ciepły dom. To dobry układ dla przyjaciół i współpracowników, a związki miłosne również mają się nieźle. Jeśli Panna powściągnie swój cięty język i zbytnie krytykanctwo – choćby i w dobrej wierze, to ma szanse mieć w Raku wiernego i stałego w uczuciach partnera. Panna musi nauczyć się, że wrażliwy Rak bardzo mocno bierze do siebie wszelkie uwagi i nawet jeśli nie da jej tego do zrozumienia, to w głębi duszy może czuć się urażony. Panna działa na poziomie racjonalnym, a Rak emocjonalnym i to on będzie wnosił czułość i zrozumienie do związku. Rak zapewni Pannie komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa, przez co będzie mogła swobodnie się rozwijać. Wspólne życie może być bardzo udane i owocne.

Pani Panna - Pan Lew - Związek może być zarówno udany jak i skończyć się równie szybko, jak się zaczął. Tutaj wiele zależy od reszty czynników porównawczych. Ognisty Lew nie przywiązuje zbytniej wagi do szczegółów i preferuje rozrywkę zamiast pracy, natomiast Panna nie będzie nawet w stanie zrelaksować się, jeśli wie, że nie wykonała planu na dziś. Lew patrzy sercem, natomiast Panna ocenia i analizuje, co jej się opłaci a co nie. Dlatego Panna może nauczyć się od Lwa optymizmu i luzu, a Lew od Panny dokładności i pracowitości. Jeśli ona nie będzie go zbytnio krytykowała i musztrowała w domu, to on może dać jej trwałe uczucie i zrozumienie. Lew może oświetlić pełne trosk życie Panny i wyrwać ją z domu na szampańską imprezę. Niekiedy Panna może uznać Lwa za zbyt niefrasobliwego, bo tam gdzie ona widzi szklankę do połowy pustą, dla niego jest zawsze do połowy pełna.

Pani Panna - Pan Panna - Możecie prawić sobie urocze złośliwości albo wzajemnie zrozumieć potrzebę musztrowania się. Nie jest to taki zły układ w sypialni, jeśli tylko się uda się Wam znaleźć kompromis i pójść na ustępstwa. To, czy związek będzie się układał, zależy od wielu porównawczych czynników. Macie podobne upodobania i podobny styl, więc zrozumiecie się bez słów. Jeśli będziecie ze sobą współpracować, to związek powinien być udany. Macie zmysł do szczegółów. Tu może tkwić niebezpieczeństwo, bo oboje możecie się w nich zagubić tracąc obraz całości. Nie powinniście ze sobą rywalizować. Związki między tymi samymi znakami zodiaku są albo bardzo udane, albo partnerzy mogą się ze sobą nudzić ze względu na zbytnie podobieństwo. W tym układzie w grę może jeszcze wchodzić zbytnia nerwowość, ponieważ należycie do znaku zmiennego, to możecie mieć czasami kłopot z podejmowaniem decyzji. Ale za to Wasz związek ma solidne podstawy, bo oboje jesteście racjonalni. Macie wyczucie do spraw materialnych i umiecie wykorzystać swoje zdolności w praktyce. Może to być dobre połączenie również dla przyjaciół albo do biznesu.

Pani Panna - Pan Waga - Związek jest możliwy, ale wszystko zależy od szczegółowego porównania. Ponieważ należycie do odmiennych jakości i żywiołów, to chcąc żyć ze sobą, będziecie musieli się nieco mentalnie nagimnastykować. Jeśli Panna ma poczucie, że nic tylko pracuje, a jej mężczyzna lata gdzieś po świecie i oddaje się rozrywkom, to związek nie ma racji bytu. Pan Waga będzie musiał zakasać rękawy i wziąć się do pracy, bo same choćby nie wiem jak wyrafinowane komplementy, nie zrobią na Pannie zbytniego wrażenia. Panna chce widzieć efekty, a nie słyszeć piękne słówka. Jednak Waga może uwrażliwić Pannę na przejawy piękną i uświadomić, że w życiu liczy się nie tylko praca, ale też rozrywka i przyjemności. Waga jest w stanie zadowolić wymagającą Pannę w sypialni. Obydwa znaki są dość intelektualne i o ile Waga lubi bujać w obłokach, to Panna może pomóc jej zejść na ziemię.

Pani Panna - Pan Skorpion - Panna lubi być zgłębiana i analizowana, Skorpion uwielbia zgłębiać i drążyć temat. Panna i Skorpion to połączenie żywiołu ziemi i wody, w takim wypadku jedno zasila drugie. Analityczny umysł Panny może ująć Skorpiona, który postrzega świat intuicyjnie. Taki duet może razem wiele dokonać. Skorpion może stanowić dla Panny intrygującą zagadkę i wyzwanie. On kocha intrygi i tajemnice, a ją zadowoli, że wreszcie zostanie starannie i akuratnie przeanalizowana i rozłożona na czynniki pierwsze. Tutaj trafiła kosa na kamień. Krytyczne uwagi Panny zupełnie nie ruszą Skorpiona. W złośliwości bowiem chyba nikt go nie przebije. Drobny sarkazm i docinki można tutaj uznać za rodzaj lekko perwersyjnej gry wstępnej. Pod względem uszczypliwego poczucia humoru wobec bliźnich ta para nie ma sobie równych – razem zmiażdżą wroga. Dla urozmaicenia wspólnego życia mała zabawa w doktora i pacjentkę może dodać wspólnemu życiu nieco pikanterii. Poza tym raz zakochany Skorpion jest oparciem na całe życie.

Pani Panna - Pan Strzelec - Kombinacja stanowi wyzwanie i może miedzy Wami nagle zaiskrzyć. Aby początkowy wzajemny pociąg nie zamienił się w zniechęcenie, oboje będziecie musieli włożyć trochę wysiłku w utrzymanie związku. Różnice mogą zaznaczyć się przede wszystkim w preferencjach dotyczących spędzania czasu wolnego. Podczas gdy Strzelec pragnie odkrywać nowe horyzonty, Panna woli zagłębić się w swoim spokojnym hobby albo doskonalić umiejętności zawodowe. Jego ciągły optymizm i roztrzepanie może działać tej sceptycznej niewieście na nerwy. Jednak oboje możecie się od siebie sporo nauczyć. Panna może pokazać Strzelcowi jak w praktyce wykorzystywać talenty i wcielać pomysły w życie. Natomiast Strzelec może wnieść dużo optymizmu i spontaniczności w życie nieco zahamowanej Panny. W łóżku może być ciekawie i gorąco, kiedy Strzelcowi już uda się przekonać do siebie Pannę może z niej wyjść prawdziwy demon seksu. Panny bowiem uwielbiają eksperymenty praktyczne i wcielanie pomysłów w życie.

Pani Panna - Pan Koziorożec - Bardzo dobrana para. Oboje twardo stąpacie po ziemi. Wytrwały, pracowity i racjonalny Koziorożec zaimponuje Pannie swoją wiedzą, ugruntowaniem i praktycyzmem. Twarda ręka i silne oparcie to to, czego pragnie Panna, która może być nieco niezdecydowana. Niebezpieczeństwo tkwi w tym, że oboje macie tendencje do czarnowidztwa i zamartwiania się. Ale Koziorożcowi nie brak wytrwałości i uporu w drodze do wyznaczonego celu. Będziecie dobrze rozumieć i wspierać się w swoich dążeniach. Lojalność Koziorożca zostanie doceniona i Panna odwdzięczy się instynktownie, dbając o jego najbliższe środowisko. Rozumiecie się i bezwiednie wyczuwacie swoje potrzeby. W sypialni Panna doceni dokładność i perfekcjonizm Koziorożca w drodze na szczyt. Oboje jesteście zmysłowi i namiętni choć skrywacie to pod fasadą chłodu. Jeśli uda się Wam przełamać pierwsze lody, to związek może być naprawdę długotrwały i stabilny.

Pani Panna - Pan Wodnik - Niewiele łączy tę parę prócz upodobania do narzędzi, techniki i racjonalnego podejścia do życia. Wodnik jest zbyt ekstrawagancki i nieprzewidywalny dla Panny, która pragnie nieco spokoju i stabilności, bo jej samej może go momentami brakować. Jednak Wodnik może być zbyt intelektualny i bujający w obłokach dla tej realistki. Może ją w nim irytować pewna bezosobowość, dystans i chłód. Za to jemu trudno będzie docenić jej praktyczne talenty. Panny jak wszystkie znaki ziemskie są bardzo zmysłowe, lubią dotknąć, posmakować, sprawdzić i fizycznie doznać bliskości. Wodnikowi wystarczy więź intelektualno - duchowa. W relacjach zachowuje chłód i dystans z obawy przed utratą wolności i niezależności. Panna potrzebuje, aby o nią zabiegano i doceniano ją. Wodnik szybko się zakochuje, ale nie zawsze jest stały w uczuciach. Pannę trzeba zdobywać krok po kroku. Może Was połączyć gorąca, ale krótkotrwała namiętność. Kluczem do przetrwania związku jest wzajemne respektowanie się i szacunek dla odmiennych potrzeb i upodobań.

Pani Panna - Pan Ryby - Te dwa znaki stanowią dla siebie jakby lustrzane odbicie. W zasadzie to połączenie dwóch skrajności. Z tym, że Panna racjonalizuje swoje zmartwienia, a Ryby martwią się tak naprawdę nie wiadomo czym i mają tendencję do ucieczki od problemów. Związek może wyglądać tak, że receptywne i wrażliwe Ryby pocieszać będą Pannę, ale gdy same potrzebować będą współczucia Panna niekoniecznie będzie w stanie im go udzielić. Z drugiej strony możecie instynktownie się rozumieć. Opozycyjne znaki zazwyczaj czują do siebie pociąg seksualny. Ryby mogą idealizować Pannę i zrobią wszystko, żeby zadowolić ją w sypialni, zapominając przy tym o sobie. Panna, mając Ryby za partnera, powinna pamiętać, że ten osobnik rzadko kiedy wprost komunikuje swoje potrzeby i chcąc utrzymać związek, musi nauczyć się słuchać głosu serca. Panna powinna powściągnąć swój krytycyzm i kąśliwe uwagi, bowiem Ryby mogą odebrać to jako cios prosto w serce. Jeśli chcecie aby Wasz związek przetrwał, to Ryby muszą zdjąć czasem różowe okulary, a Panna powinna od czasu do czasu przez nie popatrzeć.

źródło: horoskoppartnerski.eu

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 3 years later...

Coś nie mam szczęścia do tych Byków(nie poznałam ani jednego) jako Panna a rzeczywiście jak obserwuję małżeństwa z długoletnim stażem to jest bardzo częsty układ zodiakalny.Same Skorpiony dotychczas i przyznaję, ze seks z nimi jest fantastyczny a nawet trochę perwersyjny. Rzeczywiście ośmielają w tej dziedzinie życia. Z Lwem gorący romans, zauważyłam ze to kobieciarze, lubią sie spełniać w łozku i szukają potwierdzenia - troche za płytkie dla mnie. Chociaż ostatnio spotkałam takiego, który oprócz tej energii seksualnej wnosił jeszcze wiele innych wartości ( ale te skrzętnie ukrywał), rozprzestrzeniał pozornie tylko energie "Piotrusia Pana". Rak póki co z słaba energia, trochę kobieca nawet, neutral.

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MIMESIS mam podobne spostrzeżenia, też jestem Panną :) Co do Byków - mnie akurat z Bykami lepiej wychodzą przyjaźnie niż związki partnerskie... widać, jeszcze nie trafiłam ;) z Koziorożcami dobrze się dogaduję, choć bywają ostre spięcia, ale szybko wszystko wraca do równowagi ;)

pamiętajmy jeszcze o Ascendencie, władcy domu 7 w horoskopie urodzeniowym... samo Słońce w znaku jeszcze wszystkiego nie przesądza :) 

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana a żeby to jeszcze związki partnerskie - tutaj szukaj kandydata jak igły w stogu siana <bezradny>Tak, Koziorożce dobre połączenie - silnie stąpają po ziemi ale bywają dość szorstkie.

No u mnie tej Panny jest moze 30%, Wagowo-Skorpionicznie bardziej. Matula do dziś płacze nad moim bałaganiarstwem co Pannie zupełnie nie przystoi ale kto mówił,że będzie pięknie?<haha2>

Opuściłam już weryfikacje tych połączeń, jak sie bardzo chce i pojawia sie wartościowy człowiek to można z każdym znakiem spróbować, chociaż z Baranem byłoby najciężej ale jako przyjaciele rewelacja !! Założyłam wątek o planetoidach ponieważ położenie Juno w Strzelcu pokazało mi  właśnie takiego partnera jakiego potrzebuje, jeśli nie będzie połączenia intelektualnego to nie pojedzie.

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...