Skocz do zawartości

poznaj siebie :)


SowAna

Polecane posty

Zerzygałam sie na polonistke bo mi sie nudzi ...hmm..jesli chodzi o odruch wymiotny to raczej towarzyszył mi na matmie ze stresu ze do tablicy mnie wezwą,

w związku z powyższym wraz z moja przyjaciółką przesiadałyśmy sie często żeby nie byc w rzędzie, który jest brany do tablicy <sarkazm>

  • Psikus 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Luna napisał:

 

w związku z powyższym wraz z moja przyjaciółką przesiadałyśmy sie często żeby nie byc w rzędzie, który jest brany do tablicy <sarkazm>

To ja coś napisze fajnego :D W Szkole średniej uczył mnie przysposobienia obronnego oficer, taki starszy pan... Wszystko musiało być u niego na glanc, nawet jego kot...   Np. przed lekcjami zawsze zbiórka na korytarzu i trzeba było ja przeprowadzić meldując stan klasy... Jeśli nie było chętnego to  "postawa zasadnicza" przez 45 minut  <facepalm> Czasami to tak wyglądało jak u tych żandarmów z Saint-Tropez <hihi> Chciałeś do wc to musiałeś złożyć meldunek, spóźniłeś się na lekcje  to meldunek o pozwolenie na wejście...  :D  Akty desperacji zawsze były przed "sprawdzianami z wiedzy nabytej" :D . Jak raz siadłeś w 1-wszej  ławce to musiałeś siedzieć  w tym samym miejscu do końca roku.  Jeśli zmieniłeś lokalizacje to od razu byłeś podejrzany o dezercje z linii frontu i cieszyłeś się wtedy szczególną uwagą  <hihi>  Ja byłem frontowcem którego osłaniał betonowy  filar  podtrzymujący strop, miałem względny spokój przed przenikliwym wzrokiem wykładowcy z jego biurka :D  Ogólnie fajnie było, i miło to wspominam <jupi>

  • Haha 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mej koleżanki, brzuch ją rozbolał <dobre>

Kichnąłem na    Zjaranego Zbyszka          ponieważ chce zamknąć zimno bo mi okno  (chyba razem jarali... <szalony>)

  • Haha 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...