Skocz do zawartości

Czy to jest karma?


Lucy.liu

Polecane posty

Hej, nurtuje mnie pewien rozkład. Mianowicie dawno dawno temu (co prawda nie tak znowu dawno ale czas mi tak leci ze niech będzie ze dawno ) w sposób nagły rozstałam się z facetem z którym się spotykałam. Bardzo mnie to wtedy zabolało nie powiem ale wiadomo życie życiem ;) nie odzywamy się po dziś dzień, każde reaguje alergicznie na przypadkowe spotkania. W czym rzecz.. nie mogę sobie od tamtego czasu ułożyć życia uczuciowego, nie wiem czy to blokada czy po prostu brak czasu bo jednocześnie mam bardzo pracowity okres w życiu czy po prostu to było COŚ WIĘCEJ.. Postawiłam karty na pytanie - po co go spotkałam? I wyszły 6 kielichów/król buław/cesarz. I tak sobie myślę czy to jakaś relacja karmiczna nas łączy? Z kart by wychodziło ze to ważny facet mógł być ale dodam że rozstanie z winy pana, w sumie poszło o blahostkę ale no nie ukrywajmy - nie potrafił i nie zamierzał tego naprawić ;) co myślicie i co ewentualnie powinnam zrobić żeby karma puściła? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2019 o 18:03, Lucy.liu napisał:

nie mogę sobie od tamtego czasu ułożyć życia uczuciowego, nie wiem czy to blokada czy po prostu brak czasu bo jednocześnie mam bardzo pracowity okres w życiu

to również możesz sprawdzić w kartach, może temat się rozjaśni

Dnia 17.11.2019 o 18:03, Lucy.liu napisał:

po co go spotkałam? I wyszły 6 kielichów/król buław/cesarz.

może po to, by poczuć jak na ciebie oddziałuje mocna męska energetyka...

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...