Skocz do zawartości

Bliźnięta a inne znaki zodiaku


Polecane posty

Pani Bliźnięta - Pan Baran

 

Inteligentna i racjonalna Pani Bliźnięta stanowi doskonałe towarzystwo dla pionierskiego i zdecydowanego Barana. Spotkanie żywiołu powietrza i ognia może rozniecić płomień. Żywioły te bardzo dobrze się uzupełniają, ale niebezpieczeństwem jest słomiany ogień. Błyskotliwość, intelekt, bogata fantazja i łatwość nawiązywania kontaktów sprawia, że Pani Bliźniak potrafi zjednać sobie każdego. Na dłuższą metę może jednak wydać się Baranowi nieco oziębła i chłodna. Podczas gdy Baran podchodzi do wszystkiego żywiołowo i emocjonalnie, to Bliźniaczka ma racjonalne i niestety niekiedy nieco powierzchowne podejście. Nie zapali się nagle niczym Baran, ale może jedynie chwilowo zainteresować się daną kwestią i natychmiast przeskoczyć do innego tematu, który akurat w danym momencie przyciągnął jej uwagę. Para ta dobrze radziłaby sobie jako partnerzy biznesowi. Baran ma dużą siłę przebicia i zdecydowanie, a urocza intelektualistka Bliźniaczka potrafi nawiązać liczne korzystne kontakty i ma dar przekonywania. Związek partnerski może być sporym wyzwaniem, bowiem wierność nie jest najwyższą cnotą ani Barana ani Bliźniaka.

 

 

Pani Bliźnięta - Pan Byk

 

Bardzo trudno przewidzieć, jak będzie układał się ten związek, na pewno czeka Was oboje nie lada wyzwanie. Pozornie wszystko Was dzieli. Powietrzna i zmienna Bliźniaczka ze stałym i ziemskim Bykiem może zupełnie się nie dogadywać albo na przekór wszystkiemu stworzyć związek na zasadzie uzupełniania jakości, których każdemu brakuje, a które posiada drugie. Jeśli nie zaiskrzy od pierwszej chwili to pewnie dlatego, że stabilny, zdecydowany i uparty Byk uzna Bliźniaczkę za niepoważną roztrzepaną flirciarę, na której nie można polegać, a ona uzna Byka za śmiertelnego nudziarza, który nie umie się bawić. Jeśli jednak uda się nawiązać nić porozumienia, to Bliźniaczka może nauczyć Byka luzu, swobody i towarzyskiego obycia. Jeśli tylko uda jej się wyciągnąć go z domu. Byk może natomiast ustabilizować i uspokoić nieco roztrzepaną i ciągle poszukującą nowości Bliźniaczkę.

 

 

Pani Bliźnięta - Pan Bliźnięta

 

Podobieństwa się przyciągają albo…odpychają. Możliwa wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia, niezwykłe porozumienie, ale grozi Wam brak zaangażowania. Powinniście być dobrze dobrani, także w sypialni, bo raczej macie podobne potrzeby i styl. Musicie jednak podtrzymywać wzajemne zainteresowanie, bo jeśli tylko do związku wkradnie się nuda, to jedno albo drugie zacznie skakać z kwiatka na kwiatek. Jest to bardzo dobra porównawcza kombinacja dla pary przyjaciół. Jako para kochanków możecie stanowić barwny i interesujący związek, bowiem oboje macie podejście „na luzie” i reszta świata może wydawać Wam się nawet nieco pompatyczna. Powinniście unikać powierzchowności we wzajemnej relacji. Jeśli już zdecydujecie się być razem, to jedno i drugie powinno dbać o uczucia partnera i starać się go zrozumieć. Również może się zdarzyć, że związek będzie krótkotrwały, ale to zależy od bardzo wielu porównawczych czynników. Postarajcie się zatem wykorzystać każdą chwilę razem i cieszyć się sobą.

 

 

Pani Bliźnięta - Pan Rak

 

Trzpiotowata i trochę nawet dziecinna Pani Bliźnięta może stanowić swego rodzaju problem dla nadwrażliwego domatora Raka. On może odbierać ją jako zbyt nerwową, roztrzepaną i niestałą, a ona nawet nie będzie podejmować wysiłków, żeby zgłębić, co mu tak naprawdę w duszy gra. Ona jest duszą towarzystwa, chce wiedzieć wszystko o wszystkich, on natomiast może preferować zacisze domowe, ciepłe kapcie, domowe obiadki, kominek i telewizor. Jeśli Bliźniaczka nie będzie w stanie zapewnić Rakowi pewnego rodzaju bezpieczeństwa i azylu, ten może poczuć się głęboko zraniony. W pewnych sytuacjach humorzastość i zmienne nastroje Raka mogą wydawać się Bliźniaczce czymś zupełnie niezrozumiałym i może mieć po prostu dość jego emocjonalności. Związek jest dla obojga dużym wyzwaniem i Rak reprezentuje dla Bliźniaczki te wartości, których ona musi się dopiero nauczyć. Wygadana i elokwentna kobieta może budzić w nieśmiałym i skrytym Raku trudny do zdefiniowania lęk. Porozumienie i udany związek jest możliwy jedynie w wypadku, gdy oboje włożycie sporo pracy w jego utrzymanie.

 

 

Pani Bliźnięta - Pan Lew

 

Powinno między Wami zaiskrzyć od pierwszego wejrzenia. Lew reprezentuje ognistą fazę rozwoju i jakość stałą, a powietrzna Bliźniaczka powinna mieć dla niego na pierwszy rzut oka to coś, co sprawi że zwróci na nią uwagę. Możecie stanowić parę przyjaciół i po prostu dobrze się dogadywać. Lew ma w sobie naturalną dziecięcą lekkość i spontaniczność. Choć przeważnie hojny i dumny, to potrafi się zezłościć i stroić fochy, jeśli tylko odczuje, że nie poświęca się mu należytej uwagi. Bliźniaczka zatem przy partnerze spod znaku Lwa powinna powstrzymać się od choćby niewinnych flirtów w towarzystwie, bo mężczyzna Lew uzna to za osobistą zniewagę i śmiertelnie się obrazi. Przebywając ze sobą możecie mieć wrażenie, że uzupełniacie się. Pełna pomysłów Bliźniaczka to również wspaniała kompanka do wspólnej zabawy. Oboje po prostu widzicie w życiu więcej jasnych stron.

 

 

Pani Bliźnięta - Pan Panna

 

Jeśli pedantyzm i czepialstwo Panny nie doprowadzą Bliźniczki do szaleństwa, to jest szansa, że możecie się ze sobą dogadać. Możecie się również wiele od siebie nauczyć. Pan Panna może nieco sprowadzić na ziemię bujającą w obłokach Bliźniaczkę. Musi jednak przy tym uważać by nie zrazić jej do siebie i zbytnio nie krytykować. Zbyt poważne i przesadnie rozsądne podejście działa Bliźniaczkom na nerwy i mogą po prostu się ulotnić i znaleźć sobie innego towarzysza. Panna może nauczyć Bliźniaczkę praktycznego zastosowania jej talentów i pewnego rodzaju uporządkowania i ładu. Natomiast Bliźniaczka może pomóc Pannie zrelaksować się. Bardzo możliwe dobre porozumienie w sypialni, dokładność, zdolności analityczne i upodobanie do szczegółów Panny na pewno spodobają się pełnej pomysłów, spontanicznej pani Bliźniak. Problemem w związku może być niestałość i nerwowość. Oba znaki należą do różnych żywiołów i ich sposób wyrażania emocji jest zupełnie inny.

 

 

Pani Bliźnięta - Pan Waga

 

Ta para ma szanse na stworzenie harmonijnego związku. Uroczy, sympatyczny, towarzyski dyplomata ma szanse znaleźć w Bliźniaczce doskonałą kompankę do wspólnych rozmów i towarzyskich imprez. Znaki te należą do żywiołu powietrza, dlatego może zdarzyć się że poczują, że nadają na tych samych falach od pierwszej chwili i wcale nie taka dziwna byłaby tu miłość od pierwszego wejrzenia. To bardzo dobry układ nie tylko na romans ale i na przyjaźń. Przebywając ze sobą będziecie na pewno stymulować nie tylko rozwój intelektualny, ale pan Waga może pomóc Bliźniaczce odkryć i rozwinąć talenty artystyczne. Raczej nie grozi Wam zazdrość, bowiem żadne z Was nie lubi zawłaszczać partnera. Prawdopodobnie bez wysiłku przyjdzie Wam poszanowanie wolności drugiej osoby. Pan Waga jest w swoim żywiole, sprawiając innym zadowolenie, powinien zatem uskrzydlić Bliźniaczkę, także w sypialni. Zarówno romans jak i jakakolwiek współpraca powinny świetnie się układać.

 

 

Pani Bliźnięta - Pan Skorpion

 

Zarozumiały i przewrażliwiony na własnym punkcie Skorpion może uznać Bliźniaczkę za zbyt powierzchowną. Odkąd on szuka tylko kobiet głęboko oddanych i zaangażowanych, a i sam potrafi urządzić scenę zazdrości, to Bliźniczka może uznać takiego osobnika za zbyt przyciężkawego, ponurego i po prostu zbyt wymagającego. Na Skorpiona nie działają żadne gry intelektualne ani flirty, w mig przejrzy na wylot każdą sztuczkę. Jeśli już zdarzy się, że zawiesi na Bliźniaczce swoje oko, w którym zapewne jest jakiś rentgen, to Bliźniaczka nie ma szans, żeby wydostać się z jego sideł. Istnieje niebezpieczeństwo, że gdy ona będzie chciała pogadać, on po prostu zamknie jej usta i zaciągnie ją do sypialni. Poza tym ciągłe żądania, ciche dni i swego rodzaju przesłuchania, jakie urządza Skorpion, nie mówiąc przy tym nic o sobie, na dłuższą metę mogą być dla Bliźniaczki nie do zniesienia i po prostu zechce ona znowu poczuć się wolna. Oby w tym wypadku ciekawość Bliźniaczki nie była pierwszym stopniem do piekła.

 

 

Pani Bliźnięta - Pan Strzelec

 

Między tą parą może zaiskrzyć od razu albo natychmiastowo pojawi się duch rywalizacji. Ekspansywny, optymistyczny i patrzący w przyszłość Strzelec stanowił będzie doskonałego towarzysza dla radosnej Bliźniaczki. Rozmowy na każdy temat mogą trwać bez końca. Oboje uwielbiacie wolność, przygody i podróże. Pod tym względem dopasujecie się doskonale. Możecie ze sobą naprawdę szczerze porozmawiać. Problemem jednak może być fakt, że żadne z Was raczej nie przepada za uwiązaniem na stałe. Jeśli tylko dacie sobie niezbędną wolność, to związek ma szanse przetrwać naprawdę długo. Strzelec może poszerzyć horyzonty intelektualne Bliźniaczki, natomiast Bliźniaczka może wnieść mnóstwo dobrego humoru i żywiołowości w życie Strzelca. Na pewno nie będziecie się razem nudzić. Tradycja astrologiczna uznaje aspekt opozycji Słońc za jeden z charakterystycznych aspektów małżeńskich i swego rodzaju uzupełnianie się. Związek może być dla Was obojga bardzo inspirujący.

 

 

Pani Bliźnięta - Pan Koziorożec

 

Nieco oschły i wyniosły Pan Koziorożec może wydawać się Bliźniaczce nieprzyjaznym nudziarzem i sztywniakiem. Zazwyczaj tego typu związki w miarę upływu czasu okazują się totalnym nieporozumieniem i oboje zaczynają się zastanawiać, co ich do siebie przyciągnęło. Choć nie ma ścisłych reguł w tej kwestii i może zdarzyć się, że jakimś cudem ta dwójka znajdzie wspólny język. Bliźniaczka może nauczyć się od Koziorożca wytrwałości, nieugiętości i praktycznego podejścia do życia. Natomiast Koziorożec ma szanse nabyć trochę luzu i dobrego humoru. Początkowe zauroczenie może w miarę upływu przerodzić się we wrogość, jeśli tylko nie będziecie wkładać wysiłku w utrzymanie związku. Oboje macie bowiem zupełnie odmienne upodobania i systemy wartości, co na dłuższą metę może być przeszkodą do harmonijnego współżycia.

 

 

Pani Bliźnięta - Pan Wodnik

 

Ta para powinna stanowić doskonały duet. Wzajemnie się uzupełniacie. Kipiąca pomysłami Bliźniaczka oczaruje swoim intelektem wybiegającego w przyszłość Wodnika. Wodnik może uważać Bliźniaczkę za niezwykle interesującą i podniecającą kobietę. Porozumienie intelektualne będzie Was łączyć niemal niewidzialna nicią. Macie podobne zapatrywania i poglądy na życie. Będąc ze sobą będziecie stymulować się do rozwoju umysłowego. Wodnik może ująć Bliźniaczkę swym idealizmem, a ona oczaruje go od pierwszej chwili elokwencją, poczuciem humoru i wszechstronnością. Również w łóżku ta para powinna znaleźć wspólny język, jako przedstawiciele tego samego żywiołu.

 

 

Pani Bliźnięta - Pan Ryby

 

Niewiele Was łączy, a właściwie wszystko dzieli. Wygadana i pełna poczucia humoru Bliźniaczka może być dla pana spod znaku Ryb jak z zupełnie innej bajki. Podczas gdy on pragnie eterycznej nimfy o zagadkowym spojrzeniu, ta rozszczebiotana, ruchliwa kobieta wydawać mu się może zupełnie niezrozumiałą istotą i całkowicie go onieśmielać. Pan Ryby zgłębiał będzie swoje stany psychiczne i może się ciągle wahać, co wybrać. Bliźniaczka nie będzie tu pomocna, bowiem sama reprezentuje żywioł powietrzny i kiedy ona woli zapomnieć o problemach i zająć się zabawą, mężczyzna spod znaku Ryb może szukać wsparcia, które jej będzie bardzo trudno mu zapewnić. Jeśli jednak jesteście ze sobą, to związek stanowił będzie wyzwanie dla obojga i będziecie musieli nagimnastykować się mentalnie i uczuciowo, aby znaleźć wspólny język.

 

źródło: horoskoppartnerski.eu

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Z Wodnikiem niekoniecznie mi się sprawdziło, ale tu trzeba pamiętać, iż szereg czynników wpływa na zachowanie/osobowość drugiego człowieka. Ze Strzelcem się zgodzę i Bykiem również ;)

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 7 months later...

Bliźnięta i Koziorożec- święta racja.

Sama byłam w takim związku, i powiem szczerze, że Pan Koziorożec był oschły uczuciowo, zamknięty w sobie, samolubny. Potrafił odejść bez słowa..

Niestety znaki zodiaku dużo mówią o możliwości rozwojowej związku...

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona333 napisał:
Pan Koziorożec był oschły uczuciowo, zamknięty w sobie, samolubny. Potrafił odejść bez słowa...

Hm... ogólnie, to chyba u niektórych Koziorożców tak właśnie jest <myśli>

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

W przypadku byka... Z roku na rok różnice zaczynały się pogłębiać. Niestety związek nie przetrwał.

Każdy wodnik jakiego spotykam przechodzi przez moje życie chwytając za serce :-) 

 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...