Skocz do zawartości

Ciąża w lenormandach


Ciekawa

Polecane posty

Z ciekawości postawiłam sobie karty czy zaszłam w ciążę. ( ciąża chciana/niechciana z jednej strony szczęście, a z drugiej strach) 

Karty które mi wyszły to

1.jeździec + 30 Lilie + 34 ryby 

Jak dla mnie mimo braku bociana,ptaków, domu czy dziecka wychodzi mi ciąża.

Jeżdziec oznacza wiadomość 

lilie rodzine 

a ryby obfitosc przepływ 

a wy co myślicie?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Lilie to też sex. Wg mnie - gdyby Pani chciała to byłoby podejście, że tak chce zajść w ciąże. Tutaj widzę, że niekoniecznie dobry moment i strach, że niekoniecznie Pani chciałaby w tym momencie, stąd odnosząc się do tego nastawienia wg rozkładu jest to informacja o „szczęściu”, że w ciąże Pani nie zaszła, jeździec przyniósł info, że z seksu „wpadki” nie ma, a ryba, że się poszczęściło. Z tym, że wg mnie łatwiej i skuteczniej zrobić test niż karty ;-).

 

Proszę dać znać czy miałem racje czy nie wg rozkładu, że nie jest Pani w ciąży ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2022 o 10:55, Dawid napisał:

Lilie to też sex. Wg mnie - gdyby Pani chciała to byłoby podejście, że tak chce zajść w ciąże. Tutaj widzę, że niekoniecznie dobry moment i strach, że niekoniecznie Pani chciałaby w tym momencie, stąd odnosząc się do tego nastawienia wg rozkładu jest to informacja o „szczęściu”, że w ciąże Pani nie zaszła, jeździec przyniósł info, że z seksu „wpadki” nie ma, a ryba, że się poszczęściło. Z tym, że wg mnie łatwiej i skuteczniej zrobić test niż karty ;-).

 

Proszę dać znać czy miałem racje czy nie wg rozkładu, że nie jest Pani w ciąży ;-)

Test oczywiście, że był :D ten rozkład miał służyć rozrywce i sprawdzeniu siebie

twoja interpretacja była prawidłowa 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...