Skocz do zawartości

Horoskop egipski


Mada
 Share

Polecane posty

(12.29-29.01) HATHOR/Bogini śmierci – Ludzie urodzeni pod tym znakiem są często oryginalni, a nawet szokujący. Charakteryzują się wielką wiedzą i wysokim poziomem inteligencji, której nie ukrywają. Ze względu na niezdolność do kompromisu, są bardziej samotni niż inne znaki. Jeśli miłość zwycięży u nich nad zdrowym rozsądkiem, będą bardzo kochać swojego partnera.

 

(30.01-2.02) AMON-RA / Stwórca świata – Osoby urodzone pod tym znakiem chcą zostać w pozycji władcy i uparcie dążą do celu, mimo tego, że często wątpią w swoje decyzje. Wątpliwości tych jednak nie ujawniają. Lubią podziw, zainteresowanie, są niezależni i zaradni. W miłości kochają flirt, ale pozostają wierni swemu życiowemu partnerowi. Musi on być dla nich jak rodzic, poznać i wspierać ich, a równocześnie wskazywać właściwą drogę.

 

(3.2-4.3) MUT / Bogini sprawiedliwości – Ci, którzy należą do znaku bogini Mut, mają zazwyczaj wysoki poziom inteligencji, są wojownikami, intuitywnymi i krytycznymi. Od dzieciństwa sądzą świat i ludzi według subiektywnego odczucia. Życie tych ludzi jest pełne emocji, ponieważ większość z nich żyje „na całość”.

 

(4.4-6.5) ISIS / Bogini życia – Osoby urodzone w znaku bogini Isis, są w dużej mierze kochającymi rodzicami, przyjaciółmi i dobrymi partnerami. Ponieważ są uparci i nie znoszą rad innych, często na tym tracą. Jednak dzięki ich sile życiowej potrafią się otrząsnąć i iść dalej. Mają bogatą wyobraźnię i kochają sztukę, w której mogą łatwo wykorzystać charakterystyczne dla nich cechy, jak silna wola i stanowczość.

 

(7.5-8.6) HORUS / Bóg nieba i światła – Ludzie urodzeni pod tym znakiem w życiu dążą przede wszystkim do samorealizacji. Są pomysłowi i obrotni. Mają bardzo dobrą pamięć, są utalentowani i posiadają doskonałą umiejętność komunikacji, która czasami nie pozwala drugim dojść do słowa. Jeżeli brakuje im cierpliwości, potrzebują poruszać się między ludźmi, którzy pomogą doprowadzić ich wspaniałe pomysły do końca.

 

(9.6-12.7) GEB / Bóg ziemi – Osoby urodzone pod znakiem boga Geb, są często pesymistycznymi romantykami. Żyją pogrążeni we własnych marzeniach. Ich świat jest piękny, miły i dobry. Jeśli go sobie porównają z rzeczywistością, łatwo ulegają depresji, załamaniu lub stają się zgorzkniałymi, ekstremalnymi pesymistami.

 

(13.7-14.8) SEKHMET / Bogini wojny – Ci, którzy należą do tego znaku, są często energiczni, zahartowani, pewni siebie i drapieżni. Wyposażeni są też w doskonałą umiejętność obserwowania i właśnie ten talent sprawia, że nie umknie im żadna informacja. Są towarzyscy i dobroduszni. Spędzanie czasu z nimi na pewno nie jest nudne.

 

(15.8-16.9) TOTH / Bóg mądrości – Są to ludzie o cechach perfekcjonistycznych, którzy robią wszystko doskonale i nie pozwolą na chaos nawet wśród bliskich. Są gotowi do poświęceń, pełni empatii i chętni do pomocy w każdej chwili. Czasami za bardzo angażują się w problemy innych. Niezbyt pozytywną cechą jest to, że są bardzo nieufni.

 

(17.9-20.10) SETH / Bóg wojny, burzy i pustyni – Osoby urodzone pod tym znakiem chcą osiągnąć harmonię we wszystkich dziedzinach życia. Zawsze poszukują najwłaściwszego rozwiązania, ale nawet jeśli je znajdą, będą miały odrobinę wątpliwości. Osoby te nie potrafią wybaczać innym. Nie tolerują niesprawiedliwości, oszustw i kłamstw, jeśli coś takiego się wydarzy, ze wszystkich sił będą walczyć o osiągnięcie sprawiedliwości. Mają także doskonałe umiejętności dyplomatyczne.

 

(21.10-25.11) OSIRIS / Bóg podziemia – Daje ludziom w jego znaku właściwości takie jak inteligencja, aktywność, bystrość i zainteresowanie wszystkimi możliwymi zagadnieniami. Osoby te lubią zadawać wiele bezpośrednich pytań i wprawiać nimi w zakłopotanie innych. W miłości są oryginalni i nieprzewidywalni. Nie sprawia im trudności przebaczenie innym ludziom ich błędów.

 

(25.11-28.12) ANUBIS / Bóg zmarłych – Osoby spod tego znaku lubią niebezpieczeństwo, ryzyko i ustawicznie nowe przygody. Unikają nudy, stereotypów i często narażają się na zbyt wielkie ryzyko. W życiu mają jasno wyznaczone cele, dla osiągnięcia których nie cofną się przed niczym. Często twierdzą, że ich miłość jest nieodwzajemniona, ale prędko się otrząsają i zakochują w kimś innym. Zarówno w miłości, jak i w życiu, kochają niezależność i dostatek wolności.

 

źródło: ladiva.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 years later...

Ja Anubis, Bóg zmarłych. W ogóle się nie zgadzam. 🤨 Ale mój ex GEB 100 procent. Zgorzkniały ekstremalny pesymista 🙃

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...