Skocz do zawartości

Jak będzie wyglądała moja podróż do Rzymu?


Mete

Polecane posty

Wyszły: 3 buławy - Papież - Koło Fortuny

 

Karta brama, potrzeba zmiany i ruchu, ma być coś przełomowego.

Zobaczę Papieża (to jest w planie)

Koło Fortuny - dopadnie mnie przeznaczenie..?

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne karty:)

Na pewno pojedziesz, nic nie stanie na przeszkodzie. Wyjazd będzie aktywny, sporo zwiedzania, również miejsc świętych;) doznania  duchowe. 

Co do zobaczenia papieża to hmm, myślę, że zobaczysz go, ale z daleka jeśli już -3 buław. Ewentualnie gdzieś w oddali przemknie Ci papamobil (3 buław, koło).

Dużo mądrych doświadczeń wyniesiesz z tej wycieczki bo tak jest Ci pisane;) siły wyższe będą sprzyjać.

Z sumy wychodzi księżyc- zatem czegoś możesz nie zobaczyć na wycieczce co byś chciała, lub czegoś możesz nie zauważyć.

Możliwe też nocne zwiedzanie miasta.

 

Życzę udanej wycieczki:)

 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No więc tak: byłam, wyjazd był super, rzeczywiście sporo zwiedziania, dużo przemyśleń, przeżyć emocjonalnych i duchowych.

Papieża rzeczywiście widziałam tylko z daleka (plan był inny, ale w trakcie okazało się, że wejściówek jednak nie ma).

 

Co do tej sumy to jeszcze nie wiem czego tam nie zauważyłam, ale myślę intensywnie.

Nocnego zwiedzania nie było, ale byłam w nocy na Pasterce...

 

A propos kasy: to nie przerosło mnie w trakcie wyjazdu, ale po... (co normalnie mi się nie zdarza nigdy)

 

 

 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...