Skocz do zawartości

7 Denarów


Ismena

Polecane posty

7 Denarów

70.jpg.9936ed9f6ff7c741f52a8ebc399ecf08.jpg

Jesteśmy w przededniu doskonałych szans na powodzenie. Ponadto sprzyja nam odpowiedni zbieg okoliczności, a także nasze wcześniejsze zasługi i solidna praca. Akurat w tej sytuacji sukces przyszedłby bez nadmiernego wysiłku, ale zawsze lepiej gdy decydujemy się pomagać szczęściu.

 

Siódemka Monet to karta zapowiadająca dalszy rozwój przy zachowaniu ostrożności. Jako ziemska siódemka posiada zdolność oddziaływania na otoczenie za pomocą sobie jedynie znanych zalet ciała i ducha. Czasem wydaje się niemalże magicznie uzdolniona do budzenia zaufania i osiągania kompromisów.

 

Jako siedemdziesiąta pierwsza, kolejna karta talii jest ponadto ósemką, co nadaje jej cechę człowieka sukcesu (podwójna czwórka). Dzięki tym właściwościom jesteśmy w przededniu doskonałych szans na powodzenie. Ponadto sprzyja nam odpowiedni zbieg okoliczności, a także nasze wcześniejsze zasługi i solidna praca. Akurat w tej sytuacji sukces przyszedłby bez nadmiernego wysiłku, ale zawsze lepiej gdy decydujemy się pomagać szczęściu. Dzięki temu osiągnięcia są nawet większe od zakładanych. To ważne, gdy potrafimy zadowolić się mniejszymi sukcesami i każdy lepszy od przypuszczalnego wynik daje nam zadowolenie.

 

Gdy wyciągniemy Siódemkę Denarów

W towarzystwie kart pomyślnych widzimy, że osiągamy to, co można, a więc optymalnie oceniamy realia. Drobne, ale ciągłe sukcesy poprawią nasze samopoczucie, dowartościują nas i wzmacnia wiarę we własne siły. To bardzo dobrze, ponieważ tego rzeczywiście potrzebujemy. Mniejsze zyski wymagają mniejszych nakładów sił i środków, zatem praca nas nie wyczerpuje, lecz staje się przyjemnością. Jesteśmy zadowoleni, osiągamy równowagę materialną i psychiczną, zaczynamy być życzliwi i pogodnie nastawieni do świata oraz ludzi. Wiara w powodzenie otwiera przed nami chęci dalszego działania, doskonalenia się. Kolejny raz bez wysiłków osiągamy następne cele. Nie można nadmiarem roszczeń zmarnować tak dobrej passy.

 

W otoczeniu kart mniej przychylnych nasz sukces odbieramy jako mniejszy od spodziewanego, tylko dlatego, że mierzyliśmy zbyt wysoko. Płynie z tego wniosek, że megalomania nie popłaca, a wręcz przeciwnie daje – nam poczucie permanentnej porażki. Trawi nas gniew, poczucie niedosytu, pomniejszamy swoje zasługi i stajemy się zgorzkniali.

 

Zawiść i niezadowolenie nie sprzyjają dalszemu rozwojowi, drażliwość i ciągłe pretensje nie przysparzają nam przyjaciół. Istnieje zagrożenie, że przy takim nastawieniu zamiast sukcesów zaczną się pojawiać kłopoty, może nie materialne, ale za to towarzyskie, uczuciowe i rodzinne. Pogłębi to naszą frustrację, warto więc już teraz zastanowić się, czy nie lepiej zmniejszyć oczekiwania i cieszyć się tym co jest, niż patrzeć na to, co mogłoby być, choć nie chce przyjść.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

11wbj42.jpg

 

Znaczenie karty 7 Denarów:

 

Powolny, ale stały postęp, cierpliwość, wytrwałość, plany długoterminowe, czas oczekiwania na rezultaty, to także czas na odpoczynek, urlop. Jest to wskazówka, by uzbroić się w cierpliwość, być konsekwentnym i systematycznym.

 

Źródło: Tarot - Arkana Małe

 

7 Denarów - odpowiedni stosunek do stanu posiadania, splot wydarzeń, w wyniku których człowiek się bogaci, uzyskiwanie dochodów z czegoś, co lubi się robić.

 

7 Denarów (odwrócona) - złe wyniki w pracy, niezadowolenie z pracy, odwlekanie spraw, deklaracje bez pokrycia, życie ponad stan, dochody z podejrzanych źródeł.

 

Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zadowolenie z powodu zgromadzonych pieniędzy, konto bankowe na dobry procent, korzystanie ze zgromadzonych pieniędzy na wdrożenie nowych pomysłów biznesowych. Handel, wymiana, korzyści.

 

W negacji- nietrafione spekulacje giełdowe, skłonność do hazardu i ryzykanctwa, sytuacja bez wyjścia, oskarżenie o malwersację.

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Nie cierpię tej karty, kiedy widzę ją w rozkladach jako problem lub radę to mnie krew zalewa. Człowiek w niej czeka, czeka i czeka na lepszy czas, i tak może czekać całe życie, później okaże się, że z tego czekania i cierpliwości nic nie wyszło dobrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą maleficent, ja też już nie lubię tej karty <placz><placz><placz>

Nie dość, że musiałam czekać na jazdę po placu manewrowym godzinę, bo nie było dla mnie pojazdu,

to na dodatek okazało się, że parkowanie prostopadłe do tyłu ( które wykonywałam bezbłędnie za każdym razem) wykonuje źle. Szanowny Pan Instruktor raczył poinformować mnie, po kilkunastu godzinach ćwiczeń, że na egzaminie nie będę miała fizycznej możliwości zobaczenia co się dzieje za mną, przez boczną lub tylną szybę i manewr ten muszę wykonywać tylko i wyłącznie w oparciu o lusterka. Masakra. Tyle mojej pracy włożonej a efekt.....? Nie tego oczekiwałam. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatiano ja również nie należę do cierpliwych osób <haha2> tylko, człowiek w 7 denarów musi tak powolutku ciułać i pracować na dalsze efekty, a ja nie lubię takiego ślimaczenia się, bo jeśli wkładam w coś 100% to chcę otrzymać tyle samo w efekcie końcowym. Tutaj mamy cierpliwość, powolutku coś tam rusza, ale trzeba pracować i pracować, mieć w sobie ogromne pokłady spokoju, zepchnąć emocje i nerwy na dalszy plan.

Tak dla pocieszenia napewno się doczekamy efektów i to takich, o których marzyliśmy, bo przecież wszystko czego potrzebujemy przychodzi w odpowiednim momencie.

 

Gdyby pokazał się Wisielec no to mamy już pozamiatane, bo on mówi: czekać sobie możesz kochana nawet całe życie, ale ja nie dam Ci nadziei na to, że się coś zmieni.

 

Tatiano trzymam kciuki za egzamin, głowa do góry ! <buziak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...