Skocz do zawartości

Ostrzeżenie od kart.


nestta85

Polecane posty

Witajcie kochani. 

Mam do Was pytanie. Jakiś czas temu poprosiłam osobę wróżącą o rozkład i odp na pytanie odnośnie mnie i kogoś ważnego dla mnie. Wróżka powiedziała że karty zachowały się dziwnie tak jak by nie chciały dać odp. na zadane pytanie ale pomimo to uzyskałam wskazówkę a potem pełną wróżbę. Wróżba była pomyślna potem zlktos inny zrobił dla mnie i tej osoby rozkład partnerski. Czy to był błąd? Czy powinnam nadal pytać o tą relacje skoro za pierwszym razem karty ostrzegły? Pomóżcie proszę bo szukam ratunku a cała sytuacja już bardzo mnie przerasta jeśli chodzi o kontakt z tą osobą. 

Z góry bardzo dziękuję za Wasze zdanie w tym temacie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co oznacza, że "karty zachowywały się dziwnie" :) Mnie np. wypadają podczas tasowania - wtedy wiem, że jest dużo emocji związanych z tym pytaniem. Może karty wskazywały na jakiś opór. Natomiast warto się z kartami umówić odnośnie Strażnika Talii - i jeśli on wypada podczas tasowania - to może lepiej dla adresata, żeby nie wiedział. Poza tym karty jeśli nie chcą odpowiedzieć, to nie odpowiedzą np. Koło Fortuny + Sąd Ost. + Księżyc czy Śmierć to dla mnie odpowiedź: "zobaczysz jak będzie", Kapłanka - to tajemnica :)

 

Uważam, że "przewróżanie" danego pytania nie jest dobre, niezależnie co pokazują karty. Kolejne dopytania mogą wprowadzić galimatias w energii. Dlatego najlepiej znaleźć sobie jedną osobę, do której mamy zaufanie i trzymać się jej przekazu - oczywiście zawsze mamy prawo zadecydować samodzielnie, niezależnie od tego, co "powiedzą karty" :)

 

Jeśli sytuacja Twoja jest naprawdę problematyczna to może zamiast w karty dobrze się poradzić doświadczonej osoby, co zrobić? 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przerażona. Była dobra relacja i chyba ściągnęłam nieszczęście na siebie tymi pytaniami do kart bo dziś kontakt został zerwany :(. Bardzo dziękuję Ci za pomocną odp. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nestta85 napisał:

Ja jestem przerażona. Była dobra relacja i chyba ściągnęłam nieszczęście na siebie tymi pytaniami do kart bo dziś kontakt został zerwany :(. Bardzo dziękuję Ci za pomocną odp. 

A czy nie jest tak, że pod wpływem wróżby zaczęłaś inaczej się zachowywać wobec tej osoby? Czasem tak działa siła sugestii.

Same karty raczej nie są w stanie rozbić dobrej relacji... chyba że relacja była nie aż tak stabilna, jakby się wydawało.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie raczej nie. Znajomość chyba wchodziła na wyższy poziom wibracji i wydaje mi się że ta druga osoba chyba wycofała się w obawie o to co będzie dalej. Sama już zresztą nie wiem. Moje karty odlożyłam by trochę odpoczęły od mojej osoby zresztą nie potrafię ich chyba w tej sytuacji interpretować sprawiedliwie. A na wróby od wróżek wydałam już majątek i czuję się teraz osaczona myślami które nie znajdują ujścia z mojej głowy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nestta85 napisał:

Właśnie raczej nie. Znajomość chyba wchodziła na wyższy poziom wibracji i wydaje mi się że ta druga osoba chyba wycofała się w obawie o to co będzie dalej. Sama już zresztą nie wiem. Moje karty odlożyłam by trochę odpoczęły od mojej osoby zresztą nie potrafię ich chyba w tej sytuacji interpretować sprawiedliwie. A na wróby od wróżek wydałam już majątek i czuję się teraz osaczona myślami które nie znajdują ujścia z mojej głowy. 

Jeśli odstawisz całkowicie wróżenie to za kilka miesięcy powinno być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, nestta85 napisał:

Oj mam nadzieję bo teraz jest źle oj bardzo źle. Dziękuję że poświęciłaś mi swój czas i wiedzę 

Może porozmawiaj z lekarzem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Essa napisał:

Może porozmawiaj z lekarzem?

Ale to nie kwestia choroby tylko uczuć. Jest ktoś za kim bardzo tęsknię. To była bardzo ważna choć krótka znajomość. Teraz nagle się zerwała i jest mi z tym bardzo źle. Znalazłam bratnią duszę, osobę która była jak moje odbicie lustrzane jeśli chodzi o wnętrze i nagle bum. A to bardzo boli. Jestem mu wdzięczna za to czego się nauczyłam od niego i za to ile czasu mi poświęcił ale nie myślałam że taki będzie finał i boję się że to ja swoimi pytaniami do kart ten finał ściągnęłam.

7 godzin temu, Essa napisał:

Jeśli odstawisz całkowicie wróżenie to za kilka miesięcy powinno być lepiej.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...