Skocz do zawartości

Jakie kroki podejmie Pan w moim kierunku do końca roku


Reni45

Polecane posty

Krol kielichow Glupiec  Królowa Kielichów

 

Krol ma cieple uczucia do Krolowej. Wiec może się odezwac nagle z jakąś propozycja? 

Tylko Glupiec  jest niefrasobliwy lubi wyskoczyć na zieloną trawke. 

 

Jak to widzicie,?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrtwi mnie ta krolowa kielichow na koncu. Bardzo nie lubie tek karty i zawsze pokazuje mi rozczarowanie nawet gdy 2 pierwsze karty sa dobre. Potrafi przekreslic caly rozklad bo uosabia kobiete ktora marzy tylko i sie ludzi ze cos sie wydarzy. Takze na dwoje babka wrozyla. Niby glupiec jest kontaktowy i stoi miedzy dworska para ktora zbyt kontaktowa nie jest. Wiec stawiam ze jednak nie.

 

 

 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Tak się potoczyły że ten Pan traktuję relacje na luzie bez zobowiązań jak ten Głupiec tarotowy. 

Tu jest niby tarotowa para bo Król i królowa ale dzieli nas Głupiec czyli nic poważnego..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten głupiec to trochę taki frywolny młodzieniaszek, który wprowadza ten element niezobowiązujący.  Z doświadczenia zdradzę, że nawet najbardziej formalna i wg. mnie poważna para w tarocie, czyli - Cesarz i Cesarzowa, odgrodzeni Wieżą pokazali mi fajnie dopasowanych do siebie ludzi, którzy mieli szansę na stworzenie czegoś poważnego, ale nieprzerobione problemy Pana dosłownie zawaliły relację.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...