Skocz do zawartości

Siła + as pucharów na kontakt


Mete

Polecane posty

Siła - to jest panowanie nad emocjami

As pucharów - to zalążek emocji

ja na to patrzę tak - może sobie coś drinknie  i przyjdzie mu pomysł na kontakt, lecz Siła jest AW, nie byłabym pewna, ze pokona impuls

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2020 o 16:54, Mete napisał:

zy te karty pokazują kontakt?

 

10 minut temu, Szamanka napisał:

le ta Siła może też symbolizować Ciebie.Tzn. władza w Twoich rękach.Sama musisz podjąć decyzję czy chcesz kontaktu.

no i o to chodzi, trzeba zadawać konkretne pytania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to zapdałam pytanie czy będzie kontakt ze strony X: giermek mieczy i sąd ostateczny .

I teraz jak interpretować oba układy (bo rozumiem, że teraz trzeba oba razem) ?

 

Bo  giermek i sąd to odpowiedź pozytywna... siła i as kielichów - nie. Czy już za dużo kart?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mete napisał:

czy będzie kontakt ze strony X: giermek mieczy i sąd ostateczny .

 

17 godzin temu, SowAna napisał:

trzeba zadawać konkretne pytania

Mete, konkretne pytanie, to z jednej strony doprecyzowanie osobowe, z drugiej zaś czasowe, a ni w pierwszym, a ni w drugim nie określiłaś czasu, który ciebie interesuje, zatem pytania są ogólne, co ci z tego, że się odezwie w czasie, w którym tobie już nie będzie potrzebny taki kontakt

 

5 godzin temu, Mete napisał:

I teraz jak interpretować oba układy (bo rozumiem, że teraz trzeba oba razem) ?

ja tak nie uważam, na ostatnie pytanie otrzymałaś dwie karty i tylko te dwie rozpatrujesz jako odpowiedź

wg mnie odpowiedź może być następująca:

giermek - myśl, kontakt powietrzny, czyli to może być sms lub mail (ogólnie internet)

Sąd - ogólnie, kiedy do tego dojrzeje, kiedy będzie mu to niezbędne, kiedy podejmie taką decyzję

czasowo Sad może oznaczać z dnia na dzień, lecz również i dowolna interpretację numeru tej karty 20 (godzin, dni, miesięcy, lat)

można też te dwie karty interpretować wspólnie, że ogólnie myśli i ma zamiar, i może się zdecyduje, lecz nie jasne kiedy

karty mają wiele znaczeń i bardzo wiele zależy od Twoich emocji i nastawienia do wyciągniętych kart w chwili ich wyciągnięcia

6 godzin temu, Mete napisał:

Bo  giermek i sąd to odpowiedź pozytywna... siła i as kielichów - nie

jeżeli tak to widzisz to ok

6 godzin temu, Mete napisał:

Czy już za dużo kart?

może i tak być, zrób przerwę w zadawaniu pytań na temat tej osoby

Podsumowując <ciastko> Ty sama nie chcesz się kontaktować, bo z tego wyrosłaś i szanujesz sama siebie, lecz udręczać się na temat tego osobnika raczej w tym przypadku nie pachnie szacunkiem, może ciekawością, a skoro ciekawość, to skontaktuj się i wyjaśnij wątpliwości, to będzie zdrowsze dla wszystkich uczestników tej relacji <dziadek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas nie ma dla mnie znaczenia. Po prostu chciałam się dowiedzieć czy będzie jeszcze kontakt czy nie.

Ja się nie kontaktuje, bo nie mam z kim (w sensie po drugiej stronie jest dla mnie głucho jak w grobowcu).

 

Po prostu chciałam ostatecznie mieć pewność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety karty Tarota nie dadzą Ci 100% odpowiedzi.Przecież sama wiesz,że nie wszystkie wróżby się sprawdzają. Nie sprawdzają się z różnych powodów.Sama najlepiej znasz sytuacje.Musisz pokierować się intuicją i doświadczeniem.I musisz sama podjąć decyzje.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...