Skocz do zawartości

VII denarów+X mieczy+SĄD


runoutofbreath

Polecane posty

I...jeszcze raz ja, tym razem pojawiam się z pytaniami dla drugiej koleżanki. Pani X pyta o to, czy pozna kogos interesującego w przeciągu 3 miesięcy oraz czy powinna zmienić pracę. Ma dylemat, trochę się waha czy nie zaryzykować i poszukać czegoś nowego...bowiem jest już nieco znudzona..

 

 

Czy pozna kogos w przeciągu 3 miesięcy?

 

VII denarów+X mieczy+SĄD



 

Czy powinna zmienić pracę?

 

IX Denarów+III puchary+VII denarów

 

 

Będę wdzięczna za Wasze interpretacje, ja tradycyjne zaraz napiszę swoją w komentarzu. Tak jak wspominałam w poprzednim poście wzięłam się za tą naukę Tarota i staram się pomagać bliskim, ale jeszcze nie do końca czuję się na siłach, aby robić to sama. Nikogo nie zmuszam, jeśli ktoś ma ochotę to będę wdzięczna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pozna kogos w przeciągu 3 miesięcy?

 

VII denarów+X mieczy+SĄD

 

Jak dla mnie VII denarów to takie oczekiwanie, bezruch, nie ma w tym zbytniego działania. X mieczy odcięcie od przeszlosci, zamkniecie starych spraw. X mieczy może mowic o takim etapie oczyszczenia,co sugeruje aby skupila się na sobie i przeczekala ten moment. Z kolei SĄD może zapowiadac szczęśliwe zakończenie, czyli w tym wypadku poznanie kogos, takie wychodzenie Slonca po burzy...moim zdaniem poza, ale nie w tym czasie, w tym momencie nie jest na to gotowa i los nie będzie jej sprzyjal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Czy pozna kogos w przeciągu 3 miesięcy?

 

VII denarów+X mieczy+SĄD

7 denarów, tak jak piszesz - poczekaj

10 mieczy - koniec

Sąd - koniec czegoś i początek nowego

wg mnie ogólnie nie ma kart odpowiadających relacji, nie ma kart dworskich, raczej na nie w tym okresie  :(

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, runoutofbreath napisał:

Czy powinna zmienić pracę?

 

IX Denarów+III puchary+VII denarów

9 denarów - jest dobrze

3 pucharów - jest fajnie

7 denarów - czekam na wynik

pytanie: wynik czego?

i znów jeżeli szukamy ruchu, to jest tylko w 3 pucharów, lecz w niej nie ma pracy, raczej rozrywka

ona wg mnie nie chce zmieniać pracy, chce żeby ta, w której jest zrobiła się bardziej atrakcyjna, wyczekuje, nie dziła, nie ma postanowienia, a skoro go nie ma, to właśnie tak karty to pokazały

wg mnie nie ma odpowiedzi na tak

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...