Skocz do zawartości

Sen o Cyganach


Malina

Polecane posty

( Wybaczcie pomyliłam działy-powinnam umieścić post w interpretacji snów)

Witajcie,

od pewnego czasu często mam podobny sen- we śnie nie mam gdzie mieszkać i wygląda na to, że nie mam przyjaciół,rodziny. Chodzę po jakimś miasteczku i szukam zajęcia, ale nikt nie chce mnie zatrudnić.Spotykam Romów, oni mówią, że mogę się do nich przyłączyć. Potem jestem z nimi w innej okolicy, sprzedajemy coś ludziom albo im wróżymy. Nie ma negatywnych emocji w tym śnie, nie jestem zmartwiona tym, że nie mam domu itd. Ogólnie mam neutralny stosunek do Romów, dawno nie miałam z nimi do czynienia. Będę wdzięczna za podpowiedzi, co może oznaczać ten sen. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2020 o 13:02, Malina napisał:

we śnie nie mam gdzie mieszkać i wygląda na to, że nie mam przyjaciół,rodziny.

może tak jest w rzeczywistości (nie musi być bardzo głębokie i smutne), porostu brak swojego miejsca na ziemi i nie zbyt emocjonalne relacje z otoczeniem

chęć wolności, podróżowania, nieumiejętność przywiązywania się do jednego miejsca (znudzenie), poszukiwanie przygód

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2020 o 13:02, Malina napisał:

( Wybaczcie pomyliłam działy-powinnam umieścić post w interpretacji snów)

Witajcie,

od pewnego czasu często mam podobny sen- we śnie nie mam gdzie mieszkać i wygląda na to, że nie mam przyjaciół,rodziny. Chodzę po jakimś miasteczku i szukam zajęcia, ale nikt nie chce mnie zatrudnić.Spotykam Romów, oni mówią, że mogę się do nich przyłączyć. Potem jestem z nimi w innej okolicy, sprzedajemy coś ludziom albo im wróżymy. Nie ma negatywnych emocji w tym śnie, nie jestem zmartwiona tym, że nie mam domu itd. Ogólnie mam neutralny stosunek do Romów, dawno nie miałam z nimi do czynienia. Będę wdzięczna za podpowiedzi, co może oznaczać ten sen. :-)

Mi się wydaje, że masz potrzebę zmiany swojego obecnego życia. Może potrzebujesz w pewnym sensie więcej wolności? 

Albo czekają Cię jakieś zmiany w przyszłości? :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...