Skocz do zawarto艣ci

Dlaczego sie nie odzywa? 馃挃


gawronka

Polecane posty

Dzie艅 dobry. <kochani> Potrzebuje pozna膰 znaczenie nast臋puj膮cych kart na pytanie "Dlaczego sie nie odzywa"? Karty:聽聽2 MIECZY, 5 MIECZY, 2 MONET,聽doci膮gne艂am dla pewno艣ci聽聽WIE呕E.聽

Moja interpretacja. Facet nie wie czego chce, by膰 mo偶e czeka na kontakt z drugiej osoby, jest rozczarowany lub unosi sie dum膮, wzajemne dogryzanie.聽By膰 mo偶e lawiruje mi臋dzy dwiema kobietami (mieczy). Kalkuluje co bardziej sie op艂aca lub jest po prostu skupiony na pracy, na rzeczach materialnych. Wie偶a ostrzega 偶e je艣li jedno jako pierwsze nie odezwie sie to ta sytuacja pozostanie taka jaka jest, czyli ca艂kowity brak kontaku, odci臋cie sie. Dziekuje za odpowiedzi!聽<buziak>

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

karty te nie m贸wi膮 w og贸le o uczuciach, nie ma ich, dlatego si臋 nie odzywa, ja czasami nie interpretuj臋 ju偶 szczeg贸艂owo pojedynczych kart, kt贸re razem jasno co艣 pokazuj膮

  • Lubi臋! 1
Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Te karty m贸wi膮 o ca艂kowitym zako艅czeniu zwi膮zku spowodowanym nieszczero艣ci膮 i wahaniem co do wzajemnych聽uczu膰. Definitywny koniec.

  • Lubi臋! 1
  • Dzi臋kuj臋! 1

W miar臋 mo偶liwo艣ci na pytania odpowiadam w ci膮gu 48 godzin.

<karty>

Dzi臋kuj臋 za wyrozumia艂o艣膰<serce>

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Czyli mo偶na wnioskowa膰 ze wahanie co do uczu膰 i nieszczero艣膰 jest po obu stronach? Doci膮gne艂am jeszcze karte (jak on j膮 widzi) i wyszla arcykap艂anka

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Nie wiem w jakim uk艂adzie postawi艂a艣 te karty. Je艣li chodzi艂o o wsp贸lne relacje to mo偶na odczyta膰, 偶e wina le偶y po obu stronach. Je艣li z kolei zapyta艂a艣 stricte z jego punktu widzenia to oczywi艣cie chodzi tylko o niego.

Z kolei, ja osobi艣cie,聽odczyta艂abym Kap艂ank臋, w ten spos贸b, 偶e w tym wyborze kierowa艂 si臋聽swoj膮 intuicj膮 i przemy艣leniami i聽dokona艂 wyboru, kt贸ry dla niego jest najlepszy.

  • Dzi臋kuj臋! 1

W miar臋 mo偶liwo艣ci na pytania odpowiadam w ci膮gu 48 godzin.

<karty>

Dzi臋kuj臋 za wyrozumia艂o艣膰<serce>

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Dzi臋kuj臋 za odpowiedzi. Nie wytrzyma艂am i ja odezwa艂am si臋 pierwsza. Rozmowa by艂a troch臋 osch艂a i formalna ale wyczu艂am mimo wszystko 偶e troch臋 czeka艂 na kontakt z mojej strony. Postaram si臋 troch臋 ociepli膰 nasze relacje i pozowli膰 mu si臋 otworzy膰. Wr贸zby uwa偶am za trafione, jeszcze raz dzi臋kuje za pomoc 馃槝

  • Lubi臋! 1
Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

19 minut temu, gawronka napisa艂:

Dzi臋kuj臋 za odpowiedzi. Nie wytrzyma艂am i ja odezwa艂am si臋 pierwsza. Rozmowa by艂a troch臋 osch艂a i formalna ale wyczu艂am mimo wszystko 偶e troch臋 czeka艂 na kontakt z mojej strony. Postaram si臋 troch臋 ociepli膰 nasze relacje i pozowli膰 mu si臋 otworzy膰. Wr贸zby uwa偶am za trafione, jeszcze raz dzi臋kuje za pomoc 馃槝

Powodzenia i gratulacje za odwag臋,偶e si臋 odezwa艂a艣 pierwsza.

  • Lubi臋! 1
Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do rozmowy

Mo偶esz zacz膮膰 pisa膰 teraz i zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz konto, zaloguj si臋.

Go艣膰
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwyk艂y tekst

  Maksymalna ilo艣膰 emotikon wynosi 75.

×   Tw贸j link b臋dzie automatycznie osadzony.   Wy艣wietla膰 jako link

×   Twoja poprzednia zawarto艣膰 zosta艂a przywr贸cona.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz wklei膰 zdj臋膰 bezpo艣rednio. Prze艣lij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utw贸rz nowe...