Skocz do zawartości

Wróżba na znajomość,pomoc w interpretacji


Szamanka

Polecane posty

Wiem,że tak się nie robi.Jednak proszę o pomoc w interpretacji tego rozkładu.Poprosiłam jedną wróżkę o wylosowanie kart rad na pewną znajomość.Chciałabym poznać zdanie też zdanie kogoś innego na ten temat.

Pierwszy rząd poziomy:As denarów,6 denarów,5 kielichów

Drugi rząd poziomy:Cesarzowa,9 mieczy,2 mieczy

Trzeci rząd poziomy:Cesarz,Rycerz denarów,As mieczy.

Mam też zdjęcie kart,ale nie mogę go wrzucić publicznie,bo wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, pierwszy dział jaki zaczęłam przeglądać i proszę... 😉 

 

To ja odpowiadałam autorce.

 

Gwoli wyjaśnienia: pytanie było wrzucone na grupę na fb, podobną do tego działu, tj dającą możliwość uczenia się wróżąc innym. Jestem osobą uczącą się, więc mogę się mylić, zdjęcie tamtych kart spróbuję załączyć, bo mam w telefonie jeszcze, chętnie poznam opinię osób bardziej doświadczonych.

 

Natomiast...Droga autorko...Nie podałaś w pytaniu danych osoby, której dotyczyło, napisałaś tylko, że chodzi o jedyną ważną dla Ciebie znajomość, co skomentowałam następująco: " Tak spytałam jak napisałaś, jeśli więcej znajomości jest dla Ciebie ważnych, tylko nie zdajesz sobie z tego sprawy może wyjść bez sensu 😉 " (skopiowane z mojego posta na fb) ... taaaak.... a teraz, że interpretacja nie pasuje...eh...

 

co do kwestii technicznych: tak, każdy z 3 rzędów to trzy karty na jedną radę.

 

ps. nie załącza mi się plik, jak dasz radę i masz to zdjęcie to załącz, nie mam nic przeciwko 🙂

  • Psikus 1
  • Wow! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko każda z tych rad źle się kończy.

1. Jeśli podejmiecie współpracę w zakresie finansów (ja zinterpretowałabym to jako pożyczkę) to zakończy się to rozczarowaniem i startami.

2. Jeśli będziesz starała się go uwieść to zakończy się to bolesnymi wspomnieniami i całkowitym odcięciem od relacji.

3. Jeśli uda Wam się związać to okaże się, że możesz nie sprostać jego oczekiwaniom, więc podobnie jak powyżej zakończy się rozejściem. 

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Egeria napisał:

Na moje oko każda z tych rad źle się kończy.

1. Jeśli podejmiecie współpracę w zakresie finansów (ja zinterpretowałabym to jako pożyczkę) to zakończy się to rozczarowaniem i startami.

2. Jeśli będziesz starała się go uwieść to zakończy się to bolesnymi wspomnieniami i całkowitym odcięciem od relacji.

3. Jeśli uda Wam się związać to okaże się, że możesz nie sprostać jego oczekiwaniom, więc podobnie jak powyżej zakończy się rozejściem. 

Bardzo zła ta wróżba.To co ja mam zrobić?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SowAna napisał:

@Szamanka czy to jest relacja, czy tylko chęć, jakich rad potrzebowałaś, chcesz coś naprawiać czy zaczynać, te karty mogą oznaczać cokolwiek bądź, doprecyzuj, zawęź   

To jest pragnienie zbliżenia się do tej osoby.A znajomość ciągnie się trochę  w czasie.Jest ukrywana.Jest przez jakiś czas kontakt,potem go nie ma.Raz na jakiś czas uda się spotkać.To bardziej jakby kolega,ale on przecież nie jest ślepy.Ja wiem,że się zakochałam.Trochę jest między nami niejasności i nieporozumień,które też trzeba naprawić.Nie jestem pewna co on myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Egeria napisał:

Na moje oko każda z tych rad źle się kończy.

1. Jeśli podejmiecie współpracę w zakresie finansów (ja zinterpretowałabym to jako pożyczkę) to zakończy się to rozczarowaniem i startami.

2. Jeśli będziesz starała się go uwieść to zakończy się to bolesnymi wspomnieniami i całkowitym odcięciem od relacji.

3. Jeśli uda Wam się związać to okaże się, że możesz nie sprostać jego oczekiwaniom, więc podobnie jak powyżej zakończy się rozejściem. 

Jeśli chodzi o współpracę w zakresie finansów to coś takiego w ogóle nie dotyczy sprawy.Nie mamy absolutnie żadnych wspólnych spraw finansowych.Żadne pożyczki absolutnie nie mają miejsca.Tu pytam o emocje człowieka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytasz o emocje człowieka, a rozkład złożony z trzech rzędów - każdego na jedną radę (rady nie wiem czego dotyczą).

przyznam szczerze nie rozumiem tego rozkładu (co miał na celu) oraz jakie zadałaś pytanie, że osoba położyła 3 rzędy po 3 karty...

polecam sformułować konkretne pytanie i wyciągnąć 3 karty lub zrobić rozkład partnerski i wkleić jeszcze raz

jeśli sama używasz kart to wylosuj je, myśląc o tym mężczyźnie... najlepiej zapal jakąś świeczkę i oczyść karty przed

 

 

jeśli chodzi o te 3 rzędy to zauważ, że druga zaczyna się od cesarzowej (czyli to Ty), a trzecia od cesarza - czyli on.

druga mówi o twojej depresyjności (9 mieczy) wynikającej z negatywnego myślenia,  jesteś wykończona brakiem jasności sytuacji (2 mieczy).

on wydaje się być atrakcyjnym kandydatem na związek (R denarów), ale jest odcięty (as mieczy)

 

jeśli chodzi o pierwszy rząd to wg mnie on mówi, że pojmowałaś tą znajomość jako szansę na coś nowego (as monet), stabilnego. tak jakbyś dostała od niego coś ważnego (6 denarów), co spowodowało że odżyły nadzieje na stabilność, po czym następuje depresja po utracie tej nadziei - zakończenie jakiegoś emocjonalnego etapu (5 kielichów).

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Essa napisał:

pytasz o emocje człowieka, a rozkład złożony z trzech rzędów - każdego na jedną radę (rady nie wiem czego dotyczą).

przyznam szczerze nie rozumiem tego rozkładu (co miał na celu) oraz jakie zadałaś pytanie, że osoba położyła 3 rzędy po 3 karty...

polecam sformułować konkretne pytanie i wyciągnąć 3 karty lub zrobić rozkład partnerski i wkleić jeszcze raz

jeśli sama używasz kart to wylosuj je, myśląc o tym mężczyźnie... najlepiej zapal jakąś świeczkę i oczyść karty przed

 

 

jeśli chodzi o te 3 rzędy to zauważ, że druga zaczyna się od cesarzowej (czyli to Ty), a trzecia od cesarza - czyli on.

druga mówi o twojej depresyjności (9 mieczy) wynikającej z negatywnego myślenia,  jesteś wykończona brakiem jasności sytuacji (2 mieczy).

on wydaje się być atrakcyjnym kandydatem na związek (R denarów), ale jest odcięty (as mieczy)

 

jeśli chodzi o pierwszy rząd to wg mnie on mówi, że pojmowałaś tą znajomość jako szansę na coś nowego (as monet), stabilnego. tak jakbyś dostała od niego coś ważnego (6 denarów), co spowodowało że odżyły nadzieje na stabilność, po czym następuje depresja po utracie tej nadziei - zakończenie jakiegoś emocjonalnego etapu (5 kielichów).

 

Jest dużo prawdy w Twojej interpretacji.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Essa napisał:

pytasz o emocje człowieka, a rozkład złożony z trzech rzędów - każdego na jedną radę (rady nie wiem czego dotyczą).

przyznam szczerze nie rozumiem tego rozkładu (co miał na celu) oraz jakie zadałaś pytanie, że osoba położyła 3 rzędy po 3 karty...

.

 

Pytanie nie dotyczyło emocji.

Pytanie nie było stricte pytaniem. Post autorki brzmiał: poproszę o karty-rady na znajomość.  Nie było nawet informacji o tym jaka to znajomość, ani że to mężczyzna.

 

A zatem rady były odpowiedzią na prośbę autorki, bo o rady prosiła. Kładłam karty zupełnie w ciemno, nie wiedząc na co tak naprawdę karty kładę.  Już wiem, że to był błąd i dlaczego nikt nie odpowiadał autorce na tamten post...No mam nauczkę na przyszłość, bo nagle okazuje się, ze źle położyłam karty na pytanie o emocje, na które de facto wogóle kart nie kładłam, bo nikt go nie zadał...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inanna napisał:

Pytanie nie dotyczyło emocji.

Pytanie nie było stricte pytaniem. Post autorki brzmiał: poproszę o karty-rady na znajomość.  Nie było nawet informacji o tym jaka to znajomość, ani że to mężczyzna.

 

 

Ale Twoja interpretacja kart nie miała żadnego sensu.Mogłaś dopytać czy chodzi o mężczyznę.Poza tym wcale nie wiedziałam o tym,że się tylko uczysz.Niektóre osoby na Fejsie robią to profesjonalnie.Mogłaś napisać,że się tylko uczysz kart.I .Poza tym istnieje coś takiego,jak dyskrecja.Ja przecież nie wstawiłam tu ani zdjęcia,ani twoich danych.To nie była sprawa z tego forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szamanka napisał:

Poza tym istnieje coś takiego,jak dyskrecja.Ja przecież nie wstawiłam tu ani zdjęcia,ani twoich danych.To nie była sprawa z tego forum.

 Żartujesz, prawda? Przecież to Ty zaczęłaś temat...

 

Wypisuję się z tego tematu, więcej tu nie wejdę, bo to naprawdę zaczyna przypominać niesmaczny żart...

 

Chciałam być miła odpowiadając na Twoje pytanie o i uprzedzając lojalnie, że mogą wyjść głupoty ( co zacytowałam w pierwszym poście tutaj), chciałam być miła pisząc tutaj wyjaśnienie i pozwalając na zamieszczenie swojego zdjęcia. I co w zamian? Pretensje.

 

A że się uczę mam napisane w opisie konta na fb...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Inanna napisał:

 Żartujesz, prawda? Przecież to Ty zaczęłaś temat...

 

Nie żartuję.To jest mój temat.To Ty się przyznałaś,że jesteś tą osobą.Nikt by się w żaden sposób nie domyslil,że to ty stawiałaś i że to z fejsa..Tu były tylko nazwy kart,nic więcej.Poprostu obraziłaś się o to,że nie podoba mi się twoja interpretacja i szukam innej.Ale poprostu pochłania mnie emocjonalnie ta znajomość i szukam odpowiedzi na swoje pytania.Dziękuję ci za wróżbę i poświęcony czas.Poza tym to przypadek,że spotkałysmy się tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, nie kłóćcie się.

 

wniosek taki, że warto precyzować pytania i warto wiedzieć, dlaczego wyciąga się tyle kart (dlaczego 3 rady np.).

 

karty jednak tak czy siak zilustrowały jak wygląda sytuacja... co zostało zweryfikowane przez @Szamankę.

 

to chyba tyle

 

 

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rząd poziomy:As denarów,6 denarów,5 kielichów

Drugi rząd poziomy:Cesarzowa,9 mieczy,2 mieczy

Trzeci rząd poziomy:Cesarz,Rycerz denarów,As mieczy.

skoro to miały być rady, to ja to widzę tak:

1. nie dawaj zbyt wiele i nie oczekuj, aby się nie rozczarować

2. nie wątp w swoją kobiecość i  piękno i że możesz się nie podobać,  każdy ma wady i z tego powodu wątpliwości

3. mężczyzna nie lubi się spieszyć, wiec działaj powoli, nieimpulsywnie, przemyśl swój kolejny krok 

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...