Skocz do zawartości
Catgirl

Ktoś pomoże w interpretacji ?

Polecane posty

Catgirl

Doniczka Partnerska 1 :

początek znajomości- ja(0)+on(5) = 5

rozwój- ja (5)+ on(11) = 16

schyłek- ja(3) +on (1) = 4

przeszkody,problemy- ja(5)+on(16) = 21

wspólne dążenia- ja(8)+on(12) = 20

przebieg znajomości- ja(13)+on(6) = 19

misja- ja(8)+on(17) = 3 

środki- ja(18)+on(17) = 13

Donica partnerska 2 :

rozwój- ja (5)+ on(12) = 17

schyłek- ja(3) +on (4)= 7

przeszkody,problemy- ja(5)+on(17) = 0

wspólne dążenia- ja(8)+on(16) = 2

przebieg znajomości- ja(13)+on(11)= 2

misja- ja(8)+on(21)= 7

środki- ja(18)+on(1) = 19

gawronka

Jak to obliczyłas?

Catgirl

Z dat urodzenia😊 napisałam do Pani na priv, dokładnie . Jeżeli ktoś potrafi zinterpretować dokładnie te wyniki prosiłabym o pomoc 😊 pozdrawiam 

Ismena
6 godzin temu, Catgirl napisał:

Z dat urodzenia😊 napisałam do Pani na priv, dokładnie . Jeżeli ktoś potrafi zinterpretować dokładnie te wyniki prosiłabym o pomoc 😊 pozdrawiam

Zgodnie z zasadami obowiązującymi na forum, wraz z kartami powinna być podana Twoja interpretacja, a dopiero później pomoc ze strony innych użytkowników. 

Catgirl
1 godzinę temu, Ismena napisał:

Zgodnie z zasadami obowiązującymi na forum, wraz z kartami powinna być podana Twoja interpretacja, a dopiero później pomoc ze strony innych użytkowników. 

A to tego nie wiedziałam. Trudno mi to zinterpretować dlatego zapytałam o pomoc w tym.

Catgirl
1 godzinę temu, Ismena napisał:

Spróbuje.

Catgirl
23 godziny temu, Catgirl napisał:

Doniczka Partnerska 1 :

1.) początek znajomości- ja(0)+on(5) = 5 (kapłan dobre porozumienie dusz?)

2.) rozwój- ja (5)+ on(11) = 16 (wieża kojarzy mi się z tym ze coś mogło się posypać z różnych powodów)

3.) schyłek- ja(3) +on (1) = 4 ( cesarz karta umacniająca może być związek ale np z większa dyktatura faceta ??)

4.) przeszkody,problemy- ja(5)+on(16) = 21 (świat, niezgodność punktu widzenia w niektórych kwestiach?)

5.) wspólne dążenia- ja(8)+on(12) = 20 ( sąd, wspólne dążenie do zgody, odnowy???)

6.) przebieg znajomości- ja(13)+on(6) = 19 (słońce, pogodna znajomość ?)

7.) misja- ja(8)+on(17) = 3 (cesarzowa, dzieci, dom związek ?)

8.) środki- ja(18)+on(17) = 13 (smierć, ciagle przemiany wzloty i upadki aby dopiąć misji???)

Donica partnerska 2 :

1.) początek znajomości- ja(0)+on(5) = 5 ( kapłan, tak samo jak powyżej)

2.) rozwój- ja (5)+ on(12) = 17 (gwiazda, zauroczenie ? Różowe okulary??)

3.) schyłek- ja(3) +on (4)= 7 (rydwan tutaj naprawdę nie mam pojęcia.)

4.) przeszkody,problemy- ja(5)+on(17) = 0 (głupiec, tu również nie mam pomysłu)

5.) wspólne dążenia- ja(8)+on(16)= 2 (kapłanka, kapłanka kojarzy mi się zrozumieniem, nie wiem jak to rozumieć we wspólnych dążeniach) 

6.) przebieg znajomości- ja(13)+on(11)= 2 (kapłanka znowu, zrozumienie ale jakby pobłażanie??)

7.) misja- ja(8)+on(21)= 7 (rydwan, totalny znak zapytania??)

8.) środki- ja(18)+on(1) = 19(słońce, korzystać z pozytywnych stron???)  ta druga doniczka jest dla mnie cięższa w interpretacji, proszę o pomoc 

Ismena
1 godzinę temu, Catgirl napisał:

Spróbuje.

A obliczenia są prawidłowe? Szczególnie to zero, bo może XXII?

Według autorki portretu karta Głupca to albo 0 albo XXII,w zależności od obliczeń

Catgirl

Mój dzień urodzenia to XXII, myślałam ze odczytujemy jako 0, dlatego jak w drugiej doniczce wyszło w problemach, przeszkodach 17+5=22 to również potraktowałam jako 0

Catgirl
48 minut temu, Ismena napisał:

A obliczenia są prawidłowe? Szczególnie to zero, bo może XXII?

Według autorki portretu karta Głupca to albo 0 albo XXII,w zależności od obliczeń

Z reszta nawet jakbym miała liczyć na przykładzie pierwszej doniczki tam jest 0+5 wychodzi 5 to nawet jakbym zrobiła 22+5 to wychodzi 27. Arkan mamy 22 to i tak trzeba 27-22 i tak wyjdzie to 5. Wiec na pewno mam wszystko dobrze policzone. Gorzej z dokładna interpretacja.

• Lubię! 1

SowAna

jeżeli dobrze rozumiem, to rzuciłaś się na coś czego nie rozumiesz i to podwójnie? Te dwie "doniczki' rozumiem, że Ty i jacyś oni dwaj? Która z tych dwóch jest aktualna, a która z przeszłości,  na podstawie tej z przeszłości możesz wyciągnąć wnioski. Skoro dobrze policzyłaś, a nie znasz znaczenia kart, to tu na forum jest tego sporo. Nie znam tej "doniczki", co konkretnie bada, realny świat czy duchowy? Czego chcesz się dowiedzieć o tych relacjach? Ciekawość czy szukanie błędów, próba odbudowania czegoś czy zwalenia winy na los?

Tu na forum jest chyba podobny do doniczki układ i z tego co pamiętam tam jest interpretacja, zaraz spróbuję wkleić link.

• Lubię! 1

SowAna
Dnia 6.04.2020 o 23:30, Catgirl napisał:

1.) początek znajomości- ja(0)+on(5) = 5 (kapłan dobre porozumienie dusz?)

Nie miałaś wpływu? Ten Pan zainicjował znajomość? Ty wychodzisz w karcie Głupca, czyli pewnej nieświadomości, a on w Kapłanie, który wie co robi, sumą jest też Kapłan, więc mogło być tak, ze fascynował cię wiedzą i doświadczeniem, a może i wiekiem również, głupiec to ktoś młody, niedoświadczony, a Kapłan odwrotnie.

Te 22/0 może ogólnie mówić o Tobie i twoim sposobie poznawania nowych ludzi, 22 to otwartość i zaufanie do innej osoby, a Głupiec czasami oznacza ryzykanctwo, brak rozsądku, działanie bez zastanawiania się, odwaga, a ktoś urodzony w dniu Kapłana potrafi stwarzać pozory, może zrobić wiele, aby się spodobać, aby wywrzeć wrażenie, odstawić taki "teatrzyk", działanie na pokaz, patrząc bardziej pozytywnie, to ktoś posiadający charyzmę, władzę i swego rodzaju mądrość.

• Lubię! 1

gawronka

Przepraszam że się wtrące, ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na pytanie. Co oznacza wibracja związku 4/13? Tak ogolnie potrafię roszyfrować ze chodzi o karmę pracy? Ale jak to odpracować w aspekcje związku? Wiem, ze taka relacja nie należy do łatwych

SowAna
17 godzin temu, gawronka napisał:

Przepraszam że się wtrące, ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na pytanie. Co oznacza wibracja związku 4/13? Tak ogolnie potrafię roszyfrować ze chodzi o karmę pracy? Ale jak to odpracować w aspekcje związku? Wiem, ze taka relacja nie należy do łatwych

SowAna
Dnia 12.04.2020 o 20:48, SowAna napisał:

Nie znam tej "doniczki"

no i się doczytałam, że taką ma nazwę (Aby obliczyć wspólny portret partnerski (inaczej wspólną doniczkę)), ale ze mnie <szalony>

Catgirl
Dnia 12.04.2020 o 20:56, SowAna napisał:

Nie miałaś wpływu? Ten Pan zainicjował znajomość? Ty wychodzisz w karcie Głupca, czyli pewnej nieświadomości, a on w Kapłanie, który wie co robi, sumą jest też Kapłan, więc mogło być tak, ze fascynował cię wiedzą i doświadczeniem, a może i wiekiem również, głupiec to ktoś młody, niedoświadczony, a Kapłan odwrotnie.

Te 22/0 może ogólnie mówić o Tobie i twoim sposobie poznawania nowych ludzi, 22 to otwartość i zaufanie do innej osoby, a Głupiec czasami oznacza ryzykanctwo, brak rozsądku, działanie bez zastanawiania się, odwaga, a ktoś urodzony w dniu Kapłana potrafi stwarzać pozory, może zrobić wiele, aby się spodobać, aby wywrzeć wrażenie, odstawić taki "teatrzyk", działanie na pokaz, patrząc bardziej pozytywnie, to ktoś posiadający charyzmę, władzę i swego rodzaju mądrość.

Dziękuje za odpowiedz, rzeczywiście początki i w jednej i drugiej mogly tak wyglądać. Pierwsze się rozpadło choć trwało latami i pamięta się do dziś a druga donica to małżeństwo które sama nie wiem ile to jeszcze potrwa bo jest wyoboiscie .

Catgirl

jeżeli dobrze rozumiem, to rzuciłaś się na coś czego nie rozumiesz i to podwójnie? Te dwie "doniczki' rozumiem, że Ty i jacyś oni dwaj? Która z tych dwóch jest aktualna, a która z przeszłości,  na podstawie tej z przeszłości możesz wyciągnąć wnioski. Skoro dobrze policzyłaś, a nie znasz znaczenia kart, to tu na forum jest tego sporo. Nie znam tej "doniczki", co konkretnie bada, realny świat czy duchowy? Czego chcesz się dowiedzieć o tych relacjach? Ciekawość czy szukanie błędów, próba odbudowania czegoś czy zwalenia winy na los?

Tu na forum jest chyba podobny do doniczki układ i z tego co pamiętam tam jest interpretacja, zaraz spróbuję wkleić link.

Nie, pierwsze trwało latami aż się zakończyło ale ciagle wracało i podejrzewam ze teraz nie wraca bo to uniemozliwilam, a drugie tak jak niżej pisałam małżeństwo które wymaga wiele do życzenia...

Catgirl

Rzeczywiście chciałabym się dowiedzieć która doniczka pokazuje lepsza relacje według obliczeń. Pierwsza doniczka mnie bardzo interesuje ponieważ wiem ze ta osoba dalej byłaby zainteresowana znajomością, jak powinnam do tego podchodzić, jak to widać gdyby to wróciło jeszcze kiedyś, bo jak już pisałam wcześniej obecnie kontaktu nie mam a zdarzały się już dłuższe przerwy, a druga doniczka jest obecna i przyznam ze po wielu przejściach to jest mąż który dał mi w kość już nie raz. I zastanawiam się nad sensem przyszłości tej relacji. 

SowAna
Dnia 6.04.2020 o 00:00, Catgirl napisał:

Doniczka Partnerska 1 :

rozwój- ja (5)+ on(11) = 16

schyłek- ja(3) +on (1) = 4

przeszkody,problemy- ja(5)+on(16) = 21

wspólne dążenia- ja(8)+on(12) = 20

przebieg znajomości- ja(13)+on(6) = 19

misja- ja(8)+on(17) = 3 

środki- ja(18)+on(17) = 13

(2) Rozwój znajomości ty Kapłan, on Sprawiedliwość, łącznie Wieża - dwie dość mocne jednostki, z różnym odbiorem świata, niemogące wpływać na działania tej drugiej osoby, no i rozstanie dość gwałtowne, nie ważne jedno czy nie

(4) Trudności = Punkt czwarty (podświadomość) Twój , czyli ta pozycja opisuje wszystkie nasze ukryte lęki, kompleksy, obawy. Coś wychodzi od Ciebie (nadal Kapłan) czego nie chcesz sobie uświadomić, lub nie możesz, ponieważ jeszcze nie zostało to zrozumiane + Punkt czwarty (podświadomość) partnera (Wieża) doskonale wie dlaczego relacja się nie układa, nie bardzo ma ochotę i czas na zmienianie tego co jest, w sumie (Świat) zamknięcie się na innych, trwanie we własnym świecie, unikanie otwartości na innych

(5) Wspólne plany i dążenia = ty (Siła) tak jakbyś już wiedziała na czym życie polega, jakie własne emocje należy opanować, lecz on nie widzi tego lub widzi inaczej, albo już nie chce widzieć, suma (Sąd) mówi o zakończeniu i rozpoczęciu czegoś na nowo, lecz nie podoba mi się jego Wisielec, wiec jeżeli nawet będzie na nowo, to nie szybko, albo wcale

(6) Jak związek będzie się rozwijał? = Ty się zmieniasz, dążysz do zmian (Śmierć), lecz również po woli odchodzisz od tej relacji lub mocno się od niej izolujesz (13 to też 4 Cesarz, może mówi o twoim mężu), On nie wiele robi, może czeka na okazję lub podjęcie przez Ciebie jakichś kroków, a może również jest zajęty i to powoduje brak konkretnych działań, w sumie Słońce - fajna karta, lecz na każdej jest mur, który mówi o czasowości danej sytuacji

Przykro mi to pisać, lecz wg mnie pkt.2 rozwój, kończący się Wieżą, zamyka temat i raczej to co piszę dalej nie jest w czasie przyszłym

• Lubię! 1

Catgirl

A misja - cesarzowa ? Srodki - smierć ? 

Catgirl
Dnia 2.05.2020 o 10:09, SowAna napisał:

(2) Rozwój znajomości ty Kapłan, on Sprawiedliwość, łącznie Wieża - dwie dość mocne jednostki, z różnym odbiorem świata, niemogące wpływać na działania tej drugiej osoby, no i rozstanie dość gwałtowne, nie ważne jedno czy nie

(4) Trudności = Punkt czwarty (podświadomość) Twój , czyli ta pozycja opisuje wszystkie nasze ukryte lęki, kompleksy, obawy. Coś wychodzi od Ciebie (nadal Kapłan) czego nie chcesz sobie uświadomić, lub nie możesz, ponieważ jeszcze nie zostało to zrozumiane + Punkt czwarty (podświadomość) partnera (Wieża) doskonale wie dlaczego relacja się nie układa, nie bardzo ma ochotę i czas na zmienianie tego co jest, w sumie (Świat) zamknięcie się na innych, trwanie we własnym świecie, unikanie otwartości na innych

(5) Wspólne plany i dążenia = ty (Siła) tak jakbyś już wiedziała na czym życie polega, jakie własne emocje należy opanować, lecz on nie widzi tego lub widzi inaczej, albo już nie chce widzieć, suma (Sąd) mówi o zakończeniu i rozpoczęciu czegoś na nowo, lecz nie podoba mi się jego Wisielec, wiec jeżeli nawet będzie na nowo, to nie szybko, albo wcale

(6) Jak związek będzie się rozwijał? = Ty się zmieniasz, dążysz do zmian (Śmierć), lecz również po woli odchodzisz od tej relacji lub mocno się od niej izolujesz (13 to też 4 Cesarz, może mówi o twoim mężu), On nie wiele robi, może czeka na okazję lub podjęcie przez Ciebie jakichś kroków, a może również jest zajęty i to powoduje brak konkretnych działań, w sumie Słońce - fajna karta, lecz na każdej jest mur, który mówi o czasowości danej sytuacji

Przykro mi to pisać, lecz wg mnie pkt.2 rozwój, kończący się Wieżą, zamyka temat i raczej to co piszę dalej nie jest w czasie przyszłym

I jakby Pani mogła pomoc jeszcze w interpretacji tej drugiej doniczki, z mężem : )

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...