Skocz do zawartości

Odwiedziny w śnie, w noc śmierci


Annnia

Polecane posty

Witajcie, 

przyjaciel w noc swojej śmierci odwiedził mnie we śnie, nigdy czegoś takiego nie przeżyłam i do tej pory nie wierzyłam.

Przez całą noc, a budziłam się kilkakrotnie więc mniej więcej znam przedział czasowy, wędrowaliśmy przez jakąś łąkę, wśród ludzi ubranych na biało, z nikim nie rozmawialiśmy, szliśmy razem i było to tak intensywne poczucie fizycznej obecności, że byłam tym  zmęczona i nad ranem powiedziałam mu żeby już mi dał spokój i rano zadzwonię, ale nie było już do kogo zadzwonić.

Właściwie nie wiem, co sobie myśleć..

 

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

przyjaciel przyszedł się z Tobą pożegnać. Powinnaś się z tego cieszyć tym bardziej, że we śnie przekazał Ci, iż poszedł do lepszego świata, w którym odnalazł spokój. Na Twoim miejscu nie martwiłabym się tym, a raczej podziękowała mu za ten przekaz. To świadczy o głębi uczuć i prawdziwej przyjacielskiej relacji jaka was łączyła.

  • Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Egeria napisał:

Witaj, 

przyjaciel przyszedł się z Tobą pożegnać. Powinnaś się z tego cieszyć tym bardziej, że we śnie przekazał Ci, iż poszedł do lepszego świata, w którym odnalazł spokój. Na Twoim miejscu nie martwiłabym się tym, a raczej podziękowała mu za ten przekaz. To świadczy o głębi uczuć i prawdziwej przyjacielskiej relacji jaka was łączyła.

Wiem, dziękuję. 

Jestem wdzięczna. Zwłaszcza, że mam wrażenie, że nie zostawił mnie w tej żałobie i odwiedził raz jeszcze.  

Od początku znajomości wiedziałam, że to coś absolutnie wyjątkowego. Dreszcz, deja vu, a potem uczucie spokoju.

Jestem absolutnie zadzwiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...