Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szamanka

Pasjans.

Polecane posty

Szamanka

Hej.Czy ktoś z Was wróżył układając pasjansa?Czy taka wróżba,że jak pasjans wyjdzie to odpowiedź jest "tak",a jak nie wyjdzie to odpowiedź jest "nie" jest wiarygodna?Mam do podjęcia różne decyzje i chcę tak to sprawdzić.

• Lubię! 1

Briee

Spróbuj, skoro masz taką ochotę :) Brzmi ciekawie, chociaż dla mnie to za dużo zachodu. Przypomniałaś mi, że gdy byłam dzieckiem, moja siostra uczyła mnie kiedyś pewnego pasjansa. Gdy wychodził, obok siebie leżał król kier i dama kierowa. Siostra mi wmawiała, że to taka wróżba i że to oznacza, że para o którą pytam się zejdzie. Chyba nie jest to w takim razie nowy pomysł, by pasjansów używać do wróżb.

• Lubię! 1

Mój blog o wróżeniu z kart Lenormand: https://ogrodlenormand.wordpress.com/

Mój blog o Tarocie: https://okultystka.pl/

Ercil
Dnia 26.04.2020 o 22:07, Szamanka napisał:

Czy taka wróżba,że jak pasjans wyjdzie to odpowiedź jest "tak",a jak nie wyjdzie to odpowiedź jest "nie" jest wiarygodna?Mam do podjęcia różne decyzje i chcę tak to sprawdzić.

Nie uwierzysz póki nie przymierzysz... spróbuj w ten sposób powróżyć sobie, ale nie na ważnych sprawach, bo jeśli Ci nie wyjdzie i podejmiesz złą decyzję, to lepiej, by było to coś nieważnego. 

Z pasjansem jest tak samo jak ze zwykłą klasyczną wróżbą na tak - nie: są osoby, którym one służą a są i takie, którym nie służą ale innej drogi, jak własne doświadczenie, by się o tym przekonać, czy Tobie to wyjdzie - nie ma.

Znam osobę, która namiętnie stawia pasjanse komputerowe, dla rozrywki, bo to lubi, ale jeśli potrzebuje to używa pasjansa to szybkiej odpowiedzi. Jej wychodzi, nawet na kompie, ale to jest wróżka z wieloletnim stażem. I do tego nauczyła mnie, że na tym  można się także uczyć znaczeń i połączeń kart :D 

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...