Skocz do zawartości

Maj uczucia


Pmatrix

Polecane posty

 

Jestem sam po bolesnym rozstaniu, w zasadzie do dzis sie z tym nie pogodzilem choc niedlugo minie rok. 

Rozklad na 3 karty w kwestii uczuc na maj

 

AS MIECZY.. 9 DENAROW.. SWIAT

Bez zmian w Maju nadal bede singlem, chyba pomalu zaczne sie odcinac od przeszlosci i bardziej skupiac na sobie i swoich potrzebach, moze bardziej otworze sie na swiat, moze jakies znajomosci poprzez portale internetowe. Moze ta moja samotnosc przestanie byc az taka smutna... 

 

Pomozecie, prosze :)

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Świat oznacza nowe możliwości i znajomości.Zatem jak się nie będziesz ograniczał to masz szansę poznać kogoś fajnego nawet już w maju.

Tak miało być. 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pmatrix napisał:

 

AS MIECZY.. 9 DENAROW.. SWIAT

 

 

Ewidentnie karty radzą się otworzyć :) 

 

9 denarów - nadal singiel, ale kończy się ładnie światem. Świat bywa symbolem kontaktów internetowych. Może warto teraz probować tych portali. Nie widać tu konkretniej Pani w maju, ale świat dopiero otwiera... 

  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcięcie sie od przeszłości, dobre poczucie się w roli singla i zakończenie tego etapu życia z sukcesem. Myślę, że wyleczysz bolące serducho w maju i faktycznie otworzysz się na nowe znajomości 🙂

  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wracam z weryfikacja :)

Przede wszystkim dziekuje za pomoc i poswiecony czas. Do konca miesiaca zostalo jeszcze kilka dni, ale mysle, ze nic szczegolnego juz sie nie wydarzy. 

 

Nada singiel, nie pojawily sie nawet minimalne szanse, by cokolwiek sie zmienilo, co prawda korzystam z portali dla singli, ale poki co bez rezultatow. Pomalu tez rzeczywiscie staram sie przestac myslec o przeszlosci w takiej ilosci jak dawniej, aczkolwiek nie jest mi latwo, duzo serducha tam zostawilem ... Mam stala prace, probuje sil w dodatkowej, konto nie na minusie a wrecz satysfakcjonujaco... Jedynie czego mi brakuje to milosci, by miec do kogo wracac.. 

Swiat mogl mi tu pokazac czeste rozmowy czy wiadomosci z przyjaciolka z innego kraju.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portalach internetowych moim zdaniem jest dużo więcej mężczyzn niż kobiet.Ci mężczyźni zasypują te kobiety wiadomościami.A prawda jest taka,że jest tam mnóstwo żonatych i zajętych facetów,ale oni nie piszą o tym od razu.A zatem przebicie się prze wszystkie ich wiadomości jest trudne.Być może dlatego jest trudno znaleźć na takim portalu kobietę.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych kartach była rada .As mieczy definitywnie odciąć myśli od przeszłościb 9 denarów skupić się na sobie sprawiać sobie przyjemności Świat daje otwarcie trzeba żyć dalej..

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...