Skocz do zawartości

Kochani, pomozecie mi zinterpretowac rozklad? Bardzo prosze.


Senga

Polecane posty

Ucze sie dopiero kart ale chcialabym zobaczyc Wasza interpretacje tego rozkladu zeby zobaczyc czy ta nauka dobrze mi idzie. :)

Jestescie tu juz doswiadczeni dlatego prosze Was o pomoc. 

Karty postawilam sobie na relacje z pewnym panem ktory jest w innym zwiazku z musu. 

 Rozlozylam na podstawie wzoru rozkladu znalezionego tutaj na forum ,, TAJNA KIESZEN"

 

1.Cel w stosunkach u niego KOCHANKOWIE

 

2,3,4,5- co on o mnie mysli, co czuje,  jego wewnetrzne uczucia WIARA, RYCERZ MIECZY, RYDWAN, 2 DENAROW

 

6,7,8-jak on sie zachowuje wobec mnie KOLO FORTUNY,  RYCERZ KIELICHOW,  PAZ KIELICHOW

 

9,10,11- co zamierza zrobic w najblizszym czasie PUSTELNIK, PAZ BULAW,  KROLOWA DENAROW

 

12- co on ukrywa 8 KIELICHOW

 

13-co powoduje ze musi ukrywac AS DENAROW

 

20200519_232916.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sovalet napisał:

Zasadą jest podanie swojej interpretacji :) 

 

 

Troche sie wstydze,  bo ucze sie dopiero, nie chce zeby wyszlo ze naciagam na swoja strone karty ;)

 

 

ale ok. 

 

wiec tak. 

 

kochankowie-trzy osoby w zwiazku ale biorac pod uwage co on czuje czyli  mysli o mnie, chce byc ze mna? 

 

Karty 2,3,4,5- zastanawia sie, ma wybor miedzy mna a nia,  ma wiare i chce ruszyc w moim kierunku? 

 

Karty 6,7,8- zmienne nastroje raz przyciaga raz odpycha miota sie ale jego zauroczenie przybiera na sile? 

 

9,10,11-mysli, rozwaza, przechodzi transformacje, szykuje sie do spelnienia marzen ze mna? 

 

12 nie wiem jak to odebrac

 

13- musi ukrywac ze chce pelnie szczescia ze mna? 

 

Czy dobrze to odebralam? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Senga napisał:

 

1.Cel w stosunkach u niego KOCHANKOWIE

Jego cel to układ jaki jest do tej pory. Trójkąt.

 

6 godzin temu, Senga napisał:

 

2,3,4,5- co on o mnie mysli, co czuje,  jego wewnetrzne uczucia WIARA, RYCERZ MIECZY, RYDWAN, 2 DENAROW

Nie ma tutaj wielkich uczuć, miłości. Wybiera, analizuje, waha się. Rycerz mieczy często się pojawia i znika, zawróci w głowie i go nie ma. 

 

6 godzin temu, Senga napisał:

 

6,7,8-jak on sie zachowuje wobec mnie KOLO FORTUNY,  RYCERZ KIELICHOW,  PAZ KIELICHOW

Zmiennie, jak mu pasuje, kapryśnie. Jego emocje są niestabilne, niedojrzałe. 

 

6 godzin temu, Senga napisał:

 

9,10,11- co zamierza zrobic w najblizszym czasie PUSTELNIK, PAZ BULAW,  KROLOWA DENAROW

Czy to pytanie miało się odnosić, co zamierza zrobić w najbliższym czasie w stosunku do Ciebie? 

Królowa denarów to jego partnerka stała. Pustelnik - albo się zamierza odsunąć od Ciebie i Ci powiedzieć (paź buław), że wraca do partnerki albo odwrotnie - jej, że odchodzi. Jednak bardziej idę w kierunku, że odsunąć się od Ciebie, po całości kart.

 

6 godzin temu, Senga napisał:

 

12- co on ukrywa 8 KIELICHOW

Ukrywa odejście, wyjazd, jakaś zmianę. Jeśli znowu analizować, że co ukrywa przed TOBĄ, to wychodzi na odejście. 

 

6 godzin temu, Senga napisał:

 

13-co powoduje ze musi ukrywac AS DENAROW

 

 

Na pewno nie pełnię szczęścia z Tobą. As to początek. Musi się ukrywać, bo już coś ma, kogoś, inne życie.

 

 

Te karty nie wypadają na super związek i super faceta. Obserwuj. Powodzenia :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sovalet napisał:

Jego cel to układ jaki jest do tej pory. Trójkąt.

 

Nie ma tutaj wielkich uczuć, miłości. Wybiera, analizuje, waha się. Rycerz mieczy często się pojawia i znika, zawróci w głowie i go nie ma. 

 

Zmiennie, jak mu pasuje, kapryśnie. Jego emocje są niestabilne, niedojrzałe. 

 

Czy to pytanie miało się odnosić, co zamierza zrobić w najbliższym czasie w stosunku do Ciebie? 

Królowa denarów to jego partnerka stała. Pustelnik - albo się zamierza odsunąć od Ciebie i Ci powiedzieć (paź buław), że wraca do partnerki albo odwrotnie - jej, że odchodzi. Jednak bardziej idę w kierunku, że odsunąć się od Ciebie, po całości kart.

 

Ukrywa odejście, wyjazd, jakaś zmianę. Jeśli znowu analizować, że co ukrywa przed TOBĄ, to wychodzi na odejście. 

 

Na pewno nie pełnię szczęścia z Tobą. As to początek. Musi się ukrywać, bo już coś ma, kogoś, inne życie.

 

 

Te karty nie wypadają na super związek i super faceta. Obserwuj. Powodzenia :) 

Dziekuje serdecznie za interpretacje! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Senga napisał:

1.Cel w stosunkach u niego KOCHANKOWIE

 

2,3,4,5- co on o mnie mysli, co czuje,  jego wewnetrzne uczucia WIARA, RYCERZ MIECZY, RYDWAN, 2 DENAROW

 

6,7,8-jak on sie zachowuje wobec mnie KOLO FORTUNY,  RYCERZ KIELICHOW,  PAZ KIELICHOW

 

9,10,11- co zamierza zrobic w najblizszym czasie PUSTELNIK, PAZ BULAW,  KROLOWA DENAROW

 

12- co on ukrywa 8 KIELICHOW

 

13-co powoduje ze musi ukrywac AS DENAROW

 

 

 Widzę dwie opcje: albo pan nie chce Ci powiedzieć,  że żona w ciąży, albo-jeśli to nie żona- nie chce Ci powiedzieć, że się zaręczył.

Jest jeszcze opcja, że zaczęłaś mieć wobec niego oczekiwania i to mu nie pasuje. 

Generalnie bardzo się miota i nie może się zdecydować. W jego uczuciach wobec Ciebie nie wyszła żadna karta wskazująca na miłość lub związek, stąd moja interpretacja, przykro mi 😔

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Senga napisał:

Karty postawilam sobie na relacje z pewnym panem ktory jest w innym zwiazku z musu. 

bardzo chciałabym wieżyc w to co piszesz, tylko czy jesteś pewna tego, że on jest z musu, pytam, ponieważ może to być prawdą zważywszy na to, ze nie ma w całym układzie kart kłamstwa i oszustwa, tyle, ze to nie musi oznaczać nic poważnego, mówi prawdę lecz nic z tym nie robi...

1.Cel w stosunkach u niego KOCHANKOWIE -  może trójkąt, a może nieumiejętność wybrania

2,3,4,5- co on o mnie mysli, co czuje,  jego wewnętrzne uczucia WIARA, RYCERZ MIECZY, RYDWAN, 2 DENAROW

Kapłan - jest ostrożny, ukrywa i emocje i działania, musi, bo tak wypada

Rycerz - chciałby działać, lecz chaotycznie i bez zastanowienia

Rydwan - też leci na łeb na szyje, jeżeli się nie opanuje

Dwójka - sam nie wie

Zobacz na te karty, czy Ty widzisz w nich miłość i pewnosć, czy zwątpienie co wybrać, gdzie będzie lepiej i może wygodniej, to są mało uczuciowe karty, takie sprawia wrażenie, że zadziała jak dostanie kopa na przyśpieszenie, tylko nadal nie wiadomo, w którą stronę poleci

6,7,8-jak on sie zachowuje wobec mnie KOLO FORTUNY,  RYCERZ KIELICHOW,  PAZ KIELICHOW

zmiennie, niestabilnie, moim zdaniem on ma problemy emocjonalne i sam nie wie co czuje, Rycerz adoruje i zakochuje się w locie, Paź jest zachwycony, lecz naiwny i niedoświadczony, on szuka zmiany w tym Kole, tylko nie wie jak

9,10,11- co zamierza zrobic w najblizszym czasie PUSTELNIK, PAZ BULAW,  KROLOWA DENAROW

tu nie wiem, to może, lecz nie musi odpowiadać na twoje potrzeby, może określać jakiś jego kolejny krok nie związany z Tobą, przykładowo: przeanalizować jakąś możliwość 

12- co on ukrywa 8 KIELICHOW

skoro jest tam z musu, to ukrywa chęć odejścia, pytanie nie jest precyzyjne, ponieważ nie wiadomo przed kim ukrywa...

13-co powoduje ze musi ukrywac AS DENAROW

może sytuacja finansowa, może oczekiwanie na jakieś pieniądze

 

odczekaj jakiś czas i zadaj prostsze pytania, to jest dość duży rozkład, a piszesz, że dopiero ruszasz w tym temacie, podziel na mniejsze kawałeczki i bardzie precyzyjnie zadawaj pytania to i odpowiedzi będą mniej zagmatwane <ok>

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...