Skocz do zawartości

Wróżba z liter


Ismena

Polecane posty

Jeżeli uważasz, że masz kontakt ze sobą, że masz intuicję, że ufasz sobie, to proponuję Ci oryginalną zabawę, jaką jest znalezienie wiodącej - w Twoim życiu - litery i jej znaczenie.

 

Jeśli nie masz pomysłu na dominującą literę w twoim życiu, wystarczy mieć kawałek grubszego sznurka, linki, tak około półtora do dwóch metrów. Trzeba go tylko rzucić za siebie - to co mija, to co było, lub przed siebie - co będzie, co nastąpi. Odnaleźć literę w poplątanym sznurku (a najlepiej, żeby ktoś nam powiedział, jaką widzi literę) i proszę odczytać znaczenie. Interpretacja należy do ciebie.

 

Litera A - symbolizuje początek nowego romansu, związku, pracy albo koniec czegoś, co przeszkadzało do tej pory w życiu. Oznacza szczęście i dobre życie.

Litera B - jest zapowiedzią panowania nad osobą, sytuacją i emocjami. Ostateczne decyzje należą do ciebie, ale nie możesz ich narzucać. Uważaj na swoje plany.

Litera C - oznacza ślepą miłość. Nie warto inwestować uczuć w aktualny obiekt westchnień. Trzeba otworzyć oczy, a nie tylko serce. Lepiej rozejrzeć się wokół siebie.

Litera D - prorokuje kłótnie i zwady, które mogą przynieść bardzo poważne konsekwencje w utracie zdrowia. Wystrzegaj się kontaktu z osobami, które cię denerwują.

Litera E - zapowiada wielką radość nie tylko w kontakcie z płcią przeciwną, ale we wszystkich najbliższych przedsięwzięciach. Nie ukrywaj swojej radości.

Litera F - to strata czasu i energii. Dotyczy to spraw związanych z partnerem, jak również spraw bieżących. Uważaj na wszelkiego rodzaju skaleczenia i rany.

Litera G - symbolizuje dużą odwagę, jaką okażesz w wydarzeniach, które masz zaplanowane. Odwagę wykazuj również w spotkaniach z osobami źle do ciebie nastawionymi.

Litera H - to symbol smutku, a nawet żałoby. Ludzie chorują i musisz o tym pamiętać. Poza tym nikt wiecznie żyć nie będzie. Wykaż cierpliwość w załatwianiu spraw.

Litera I, J - to zapowiedź zmian, które poprawią jakość życia. Możesz spodziewać się szczęśliwego rozwiązania niepokojących cię spraw. Czeka cię długie, wesołe życie.

Litera K - zapowiada kłótnie i nieporozumienia. Niezgoda może zapanować w rodzinie lub w stosunkach służbowych. W relacjach z partnerem może nastąpić początek końca.

Litera L - jest symbolem wielu zaszczytów, jakie spotkają cię niebawem. Działaj odważnie, ale z dużą ostrożnością. Ktoś podniesie twoją wartość, a to da powód do dumy.

Litera M, W - zapowiada dobry czas wypełniony radością. Napływ pieniędzy sprawi, że zaczniesz spełniać swoje marzenia. Odezwą się osoby, o których nie chcesz myśleć.

Litera N - ostrzega przed brakiem pokory i nieskromności. Lepiej skup się na realnych wydarzeniach, a nie na przechwałkach i niezdrowej licytacji. Uważnie słuchaj i obserwuj.

Litera O - zapowiada bardzo dużo radości. Zadowolenie z życia będzie wynikiem miłości twojego partnera. Nastąpią dni, w których przestaniesz wahać się co do uczuć.

Litera P - symbolizuje głębokie przemyślenia. To początek dobrych planów. W sytuacjach nerwowych zachowaj spokój. Szansa na szczęśliwe życie z inną świadomością ego.

Litera R - zapowiada pechowe dni, które zmienią cię na korzyść. Nie martw się, bo wszystko ułoży się dobrze. Nie pozwalaj partnerowi ingerować w osobiste plany.

Litera S - zapowiada dużo pozytywnej energii. Na twoją korzyść obróci się sprawa, którą od dawna zajmujesz się. Poznasz prawdziwe twarze i intencje tzw. przyjaciół.

Litera T - oznacza cierpienie psychiczne. Spójrz realnie na swój związek. Nie pozwól partnerowi na dyskusje bez argumentów, zwycięży rozsądek - wprowadzi dobre zmiany.

Litera U - zapowiada niedomagania zdrowotne. Zadbaj o kondycję psychiczną osoby najbliższej. Pamiętaj, że nie tylko ciało może boleć, dusza też. Będą powody do smutku.

Litera Z - to znak, że masz więcej wrogów niż myślisz. Zmień swoje nastawienie do otaczającego cię świata. Próbuj porozumieć się z szefem. Znajdziesz nową miłość.

 

źródło: interia360

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...