Skocz do zawartości

Liczba 444

Polecane posty

Hej Moi Drodzy,

Zwracam się do Was może z trochę nietypowym pytaniem. Od jakiegoś czasu prześladują mnie liczby 44 i 444. 

Tak, może jest to trochę śmieszne, ale tak jest.

Budzę się - godzina 4:44

serial trwa 44 minuty

Rachunek za zakupy -44,04

Troszkę się przestraszyłam jak zobaczyłam, że liczba wyrazów w moim  cv 444 :P

Szukałam w necie informacji na ten temat, ale może ktoś z Was będzie miał jakąś większą wiedzę w tym temacie i powie mi co to może oznaczać? 

• 2 weeks later...

hmmm ale co do "prześladujących liczb" ma piramida numerologiczna? Piramida to jest układ całkowicie indywidualny, wynikający z daty urodzenia, a samo podstawienie do niej liczb, które ktoś widzi mija się z celem, jakim jest numeryczny układ życiowy. 

Poza tym jeśli chodzi o prześladujące kogoś liczby, to w przeważającej liczbie przypadków nie chodzi o żadne znaki a o symetrię. Otóż jeśli kilka, dosłownie kilka razy zdarzy się, że zobaczymy powtarzające się liczby, to mózg to wychwytuje, bo to jest inne - symetryczne, zrównoważone, bardziej harmonijne niż inne, niepowtarzające się liczby, a każdy byt, świadomie lub nie, dąży do równowagi właśnie. I takie liczby zapamiętujemy i zauważamy już potem automatycznie. Z drugiej strony, jeśli już zostaną zauważone, to wychwytujemy je z otoczenia, wszędzie gdzie się pojawią. No i tu zaczynają się schodki, bo niektórzy zaczynają wierzyć że to "coś oznacza" - a z reguły nie oznacza nic; bywa że ktoś się przestraszy (nie ma czego), bywa, że święcie uwierzy, że dostaje wskazówkę lub ostrzeżenie od sił wyższych. To rzeczywiście może być czasami wskazówka, ale naprawdę, w ogromnej większości "prześladujące liczby" są wytworem nakręcanej wyobraźni. 

Jeśli już "siła wyższa" chce nam udzielić wskazówki lub ostrzeżenia za pomocą liczb, to należy zapoznać się ze znaczeniem liczb, niekoniecznie w kontekście numerologicznym, ponieważ każdy naród (albo rasa) ma swoją symbolikę związaną z liczbami. 

Jeśli jednak temat zamieściłaś na numerologii, to skocz do numerologicznych objaśnień tej liczby, jeśli zaś zamieściłaś to na chybił-trafił, to poszukaj informacji o całej symbolice czwórki. Bo tu o nią chodzi - wszak nie zwróciłabyś uwagi na pojedyńcze 4, ale już na dwie albo trzy 4 już reagujemy, przynajmniej ciekawością ;) 

• Gratuluję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...