Skocz do zawartości

Potrzebuję waszej pomocy.


Light

Polecane posty

Hej, wiele/wielu z was zapewne zauważyło że zaczynam zajmować się tworzeniem aplikacji numerologicznych na androida. 

Kilka dni temu wypuściłem pierwszą płatną apke, odzew był świetny i kilka osób kupiło ją pomimo informacji że dziś i jutro będzie za darmo. Niestety nie wszyscy są życzliwi i pewne dziewcze nie czytając opisu aplikacji wkleiło jej ocene 1 co dla młodego tworu jest miażdżące, przez co nawet wpisując jej pełną nazwę nie da się jej znaleźć w sklepie. Przez co moja praca poszła na marne.

 

Czy mogę was prosić o pobranie i ocenę aplikacji? Dziś i jutro jest za darmo, nie ma reklam, nie zbiera żadnych danych. Staram się po prostu uratować coś w co włożyłem dużo serca i pracy. Możecie ją po dniu odinstalować jeśli się wam nie podoba lub poprostu jej nie chcecie.

 

Wierzę w was i ślę duuużo dobrej energii.

 

link do aplikacji:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.awakemobileapps.phytagoreanpiramidnumerology

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...