Skocz do zawartości

Pilna prośba o pomoc z interpretacją


Zdziadziala

Polecane posty

Czy zaszłam w ciążę - cesarzowa - moja interpretacja - Tak

Jak będzie przebiegać - król mieczy - moja interpretacja - ???

płeć - rycerz kielichów - moja interpretacja - dziewczynka 

co o tym myślicie?

wiem, że karty nie zastąpią testu czy wizyty o doktora ale na obie te rzeczy jest jeszcze za wcześnie.

Plus od paru osób usłyszałam jakoś inaczej wyglądasz. Włącz, że mój TŻ pare dni temu wystrzelił do mnie z tekstem (pierwszy raz od kiedy się spotykamy) czy ja aby przypadkiem w ciąży nie jestem?

Kiedy wcześniej kładłam sobie karty na temat macierzyństwa, ciąży wychodziły mi takie karty jak np. 9 mieczy 

a teraz pierwszy raz takie.

Jestem ciekawa waszego zdania 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesarzowa to na 100% ciąża.Król mieczy to może być np.jakis lekarz,który ci będzie pomagał podczas ciąży.To np.bardzo dobry lekarz (świetny,racjonalny specjalista)i poradzi sobie ze wszystkimi problemami.A rycerz kielichów to może też być chłopiec.A co było na karcie?

Ale ja nie jestem wróżkom.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Szamanka napisał:

Cesarzowa to na 100% ciąża.Król mieczy to może być np.jakis lekarz,który ci będzie pomagał podczas ciąży.To np.bardzo dobry lekarz (świetny,racjonalny specjalista)i poradzi sobie ze wszystkimi problemami.A rycerz kielichów to może też być chłopiec.A co było na karcie?

Ale ja nie jestem wróżkom.

Dzięki za odpowiedź.

Nie rozumiem pytania a co było na karcie? :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Zdziadziala napisał:

Dzięki za odpowiedź.

Nie rozumiem pytania a co było na karcie? :-)

Jaki był rysunek?Co było narysowane?Bo na karcie rycerza kielichów zazwyczaj jest mężczyzna.W niektórych taliach spotkałam kobietę.Mogę być też np.zwierzęta.Jeśli był mężczyzna to raczej chłopiec.I jeśli ten mężczyzna na tej karcie nie wyglądał zniewieściałe to na pewno chłopiec.Bo  jak wyglądał zniewieściałe to może być dziewczynka.Bo niektórzy też odczytują intuicyjnie karty i patrzą na obrazy a nie tylko na znaczenie kart.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szamanka napisał:

Jaki był rysunek?Co było narysowane?Bo na karcie rycerza kielichów zazwyczaj jest mężczyzna.W niektórych taliach spotkałam kobietę.Mogę być też np.zwierzęta.Jeśli był mężczyzna to raczej chłopiec.I jeśli ten mężczyzna na tej karcie nie wyglądał zniewieściałe to na pewno chłopiec.Bo  jak wyglądał zniewieściałe to może być dziewczynka.Bo niektórzy też odczytują intuicyjnie karty i patrzą na obrazy a nie tylko na znaczenie kart.

https://blog.otylia.pl/rycerz-kielichow/ był taki :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zdziadziala napisał:

Czy zaszłam w ciążę - cesarzowa - moja interpretacja - Tak

Jak będzie przebiegać - król mieczy - moja interpretacja - ???

płeć - rycerz kielichów - moja interpretacja - dziewczynka 

co o tym myślicie?


No cesarzowa wskazuje na ciążę. Jako na przebieg ciąży król mieczy - ciąża wymagająca uwagi i interwencji lekarzy, może komplikowana. Płeć rycerz - raczej chłopak.

Mimo wszystko polecam test ciążowy, niektóre czułe wykazują ciążę 7 dni po zapłodnieniu ;) albo betę hcg z krwi. I będzie jasne.
Dużo zdrowia 🍀

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sovalet napisał:


No cesarzowa wskazuje na ciążę. Jako na przebieg ciąży król mieczy - ciąża wymagająca uwagi i interwencji lekarzy, może komplikowana. Płeć rycerz - raczej chłopak.

Mimo wszystko polecam test ciążowy, niektóre czułe wykazują ciążę 7 dni po zapłodnieniu ;) albo betę hcg z krwi. I będzie jasne.
Dużo zdrowia 🍀

Dzięki. Test oczywiście, też zrobie :-) nie będę wierzyć tylko kartą :D  ale chce jeszcze pare dni poczekać, żeby wynik był miarodajny, ale myślisz, że król mieczy może wskazywać na poronienie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zdziadziala napisał:

Dzięki. Test oczywiście, też zrobie :-) nie będę wierzyć tylko kartą :D  ale chce jeszcze pare dni poczekać, żeby wynik był miarodajny, ale myślisz, że król mieczy może wskazywać na poronienie?


Nie, to nie poronienie wg. mnie :)  

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zdziadziala napisał:

Dzięki. Test oczywiście, też zrobie :-) nie będę wierzyć tylko kartą :D  ale chce jeszcze pare dni poczekać, żeby wynik był miarodajny, ale myślisz, że król mieczy może wskazywać na poronienie?

Król mieczy nie oznacza poronienia, na to są inne karty. Ten król oznacza przede wszystkim człowieka w mundurze, ale w tym wypadku może to być przemyślany wybór lekarza z trochę wyższej półki, wybór autorytetu w tej dziedzinie.

  • Lubię! 2

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...