Skocz do zawartości

Uczucia


Reni45

Polecane posty

Co on do mnie czuję?

10 buław Król Denarów Śmierć Papież 

 

Dodam nie jesteśmy razem

 

Generalnie nic nie czuje (Śmierć) Papież ma swoje zasady on nie kocha .. 10 buław byłam dla niego ciężarem ..i się odciął

Jak to widzicie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak nie jesteś z nim i nie macie kontaktu to te karty przez to takie złe są.Śmierć- on uważa,że to się skończyło.10 buław- był przytłoczony.Król denarów - jest zajęty sprawami materialnymi.A ten Papież to sama nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Reni45 napisał:

Co on do mnie czuję?

10 buław Król Denarów Śmierć Papież 

 

Dodam nie jesteśmy razem

 

Generalnie nic nie czuje (Śmierć) Papież ma swoje zasady on nie kocha .. 10 buław byłam dla niego ciężarem ..i się odciął

Jak to widzicie..

Dlaczego myślisz o sobie w kategoriach "ciężaru"?

Uczuć tutaj nie ma, co nie znaczy, że to Twoja wina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale karty też pokazują sytuacje w danym momencie.On teraz jest odcięty i jakby nie ma w nim uczyć.Ale to tylko karty.Co nie znaczy,że przeszłości nie darzył uczuciem.Mógł kochać.A co będzie w przyszłości to czas pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reni45 napisał:

Co on do mnie czuję?

10 buław Król Denarów Śmierć Papież 

Dziesiątki to przede wszystkim zakończenie czegoś, jakiegoś cyklu. Ponieważ buławy to raczej działania niż uczucia tutaj po prostu może oznaczać, że poczuł się przytłoczony związkiem lub do niego zniechęcił, dlatego podjął decyzję o zakończeniu związku. I nie była ona podjęta pod wpływem impulsu.  

Król monet to osoba, która wie czego chce jest zdecydowana, podejmująca decyzje, osoba myśląca racjonalnie.

Śmierć - w tym wypadku to definitywne zakończeniu relacji, odcięcie się od przeszłości.

Papież - taka osoba też potrafi kochać, ale ponieważ karta znajduje się na końcu układu i na dodatek po odcinającej karcie Śmierci powiedziałabym, że nie wycofa się z tego co postanowił.

Jak napisała Essa tutaj uczuć nie ma, ponieważ decyzja została podjęta i nic nie wskazuje, że będzie zmieniona.

  • Lubię! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty są tutaj bardzo klarowne.

Wiem, że rozstania bolą, zwłaszcza jeśli jest się nieszczęśliwie zakochanym. Chciałybyśmy wierzyć, że jednak kochał, chciał, a decyzja o rozstaniu była trudna i teraz druga strona cierpi i tęskni. Tak mężczyźni nie robią. Jeśli mężczyzna kończy to dlatego, że nie widzi sensu tej znajomości a jeśli nie pisze tzn że nie ma w tym momencie na to ochoty bądź nie jest pewien czy chce. Tu mężczyzna wie, że nie chce. Nie ma tu wahania (przychylam się do odpowiedzi Egerii).

I teraz możemy żyć nadzieją lub spotkać się z tym co rozstanie nam zrobiło i zacząć dbać, by następny wybór był dla nas szczęśliwszy.

Dbaj o siebie Reni, spotkaj się z przyjaciółmi.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...