Skocz do zawartości

As monet, król kielichów, zakochani


Aliceice

Polecane posty

Hej. Położyłam karty na pytanie "Jak pójdzie mi tegoroczna sesja egzaminacyjna"? Wyszly karty jak w tytule. Nie stosowalam zadnego rozkladu, po prostu położyłam 3 karty obok siebie. Czy można uznać za pomyślne? 😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Aliceice napisał:

Hej. Położyłam karty na pytanie "Jak pójdzie mi tegoroczna sesja egzaminacyjna"? Wyszly karty jak w tytule. Nie stosowalam zadnego rozkladu, po prostu położyłam 3 karty obok siebie. Czy można uznać za pomyślne? 😊

 

24 minuty temu, Aliceice napisał:

Hej. Położyłam karty na pytanie "Jak pójdzie mi tegoroczna sesja egzaminacyjna"? Wyszly karty jak w tytule. Nie stosowalam zadnego rozkladu, po prostu położyłam 3 karty obok siebie. Czy można uznać za pomyślne? 😊

Jak dla mnie takie połączenie kart jest pozytywne.As denarów- bardzo dobry na sprawy związane z materią Król kielichów- może być emocjonalna sesja,ale ten król może symbolizować jakby " parasol ochronny",kochankowie- dobre decyzje i komunikacja.No,ale to tylko moje przemyślenia.Życzę powodzenia:)

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As Monet mówi o ogromnej szansie która należy odpowiednio wykorzystać. Pokazuje się emocjonalność w tym Królu Kielichów.Ale Król Kielichów panuje nad emocjami myśli mądrze rozsądnie.Kochankowie tutaj widać trochę Twoje wachania niepewności co do egzaminu.To karta wyborów ktore kończą się dobrze.

Wniosek przygotoj się dobrze do egzaminów panuj nad emocjami i egzamin powinien pójść na plus.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...