Skocz do zawartości

interpretacja portretu partnerskiego - Proszę o pomoc ! :)

solagne
 Share

Polecane posty

Uprzejmie proszę o informację zwrotną czy dobrze zinterpretowałam portret partnerski ( to mój 1 portret )

1) Początek znajomości = Punkt pierwszy (dzieciństwo) Twój + Punkt pierwszy

8 i 15= 1 w negatywie MAG

Problemy w komunikacji, ja byłam zamknięta na wszelkie relacje w tamtym czasie.

(2) Rozwój znajomości = Punkt drugi (wiek średni) Twój + Punkt drugi (wiek średni) partnera 

9 i 1 = 10 KOŁO FORTUNY

Relacja karmiczna

(3) Okres schyłku = Punkt trzeci (wiek dojrzały) Twój + Punkt trzeci (wiek dojrzały)

5 i 3= 8 w negatywie SPRAWIEDLIWOŚĆ

Ja kapłan, partner cesarzowa. Karty sugerowałyby wspołne małżeństwo, każdy z nas skupiony jest na relacjach partnerskich, rodzinnych.

Sprawiedliwość w negatywie oznaczała by problemy formalne, rozwód jeżeli nie uda się pokonać problemów ?

(4) Trudności = Punkt czwarty (podświadomość) Twój + Punkt czwarty (podświadomość) partnera

17 i 16 = 11 w negatywie MOC

Inne podejście do sexu

(5) Wspólne plany i dążenia = Punkt piąty (świadomość) Twój + Punkt piąty (świadomość) partnera

14 i 4= 18 w negatywie KSIĘŻYC

Każdy z nas inaczej widzi nasz związek ? jednak 14 i 4 z osobna to bardzo stabilne karty mówiące o umiarkowaniu i harmonii, zasadach jaką każdy z nas wnosi. NIE ROZUMIEM JAK TO INTERPRETOWAĆ

(6) Jak związek będzie się rozwijał? = Punkt szósty (nadświadomość) Twój + Punkt szósty (nadświadomosć) partnera

9 i 20= 7 RYDWAN

Bardzo dynamiczna relacja, wspólne podróże ? ja mogę się trochę oddalać przez 9 pustelnika, ale parter mając 20 sąd będzie mnie do siebie przyciągać ?

(7) Zadanie = Punkt siódmy (misja) Twój + Punkt siódmy (misja) partnera

22 i 19 =19 SŁOŃCE

wnoszenie uśmiechu i słońca do życia innych, wzajemne dawanie sobie uśmiechu. Moim zadaniem jest urodzenie dziecka (22 głupiec), może w tej relacji dziecko będzie tym co da nam szczęście, uśmiech ?

Ponadto karta słońce może ochronić i odgonić negatywne karty na innych pozycjach; jest darem samym w sobie. 

(8) Jak wypełnić zadanie? = Punkt ósmy Twój (środki do realizacji misji) + Punkt ósmy (środki do realizacji misji) partnera

18 i 21 + 17 GWIAZDA Należy być takim  aniołem w ludzkiej skórze, dawać drugiej osobie oparcie w nadziei, wspierać się nawzajem  w związku. Partner ma 21 świat, wyjazd za granicę, może ja mam go w tym wspierać ?

Ogólnie myślę że rozkład jest pozytywny ale ja musze pracować  nad swoją 9 pustelnikiem, aby nie zamykać się w swoim świecie przed partnerem ( a robię to + moje czarnowidztwo) Ciągle mam myśli, że związek się skończy natomiast partner ma podejście bardzo optymistyczne, wspiera, szanuje. Przeraża mnie trochę ten etap 3 SPRAWIEDLIWOŚĆ W NEGATYWIE które mówi o formalnym zakończeniu związku.  Czy jednak nawet ten negatyw można przepracować ? tym bardziej posiadając tą wiedzę ?

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dnia 20.05.2022 o 12:46, solagne napisał:

proszę o informację zwrotną czy dobrze zinterpretowałam portret partnerski

popatrz również na to, co każda osoba wnosi do tej relacji, suma jest wynikiem, lecz czy karty same ze sobą są kompatybilne? I nie staraj się doszukiwać karmy :) to utrudnia interpretację i ją zuboża .... 

daję ci wskazówkę na trzech punktach, dalej spróbuj samodzielnie 

1) Początek znajomości = Punkt pierwszy (dzieciństwo) Twój + Punkt pierwszy

8 i 15= 1 w negatywie MAG  Sprawiedliwość i Diabeł - czy to współgra?, to są całkiem różne spojrzenia na rzeczywistość, suma daję manipulację i jednocześnie wiele możliwości 

(2) Rozwój znajomości = Punkt drugi (wiek średni) Twój + Punkt drugi (wiek średni) partnera 

9 i 1 = 10 KOŁO FORTUNY - Eremita i Mag, młody i stary, kombinator i poszukujący sedna, zmęczony życiem i wiedzą i pragnący eksperymentów, w sumie zawirowanie

Relacja karmiczna

(3) Okres schyłku = Punkt trzeci (wiek dojrzały) Twój + Punkt trzeci (wiek dojrzały)

5 i 3= 8 w negatywie SPRAWIEDLIWOŚĆ - Kapłan i Cesarzowa, no ja nie mogę :) Jeden wolny, drugi w związku, miłość platoniczna,  w sumie rozwód lub wyjaśnianie kto ma rację 

Ja kapłan, partner cesarzowa. Karty sugerowałyby wspołne małżeństwo, każdy z nas skupiony jest na relacjach partnerskich, rodzinnych.

Sprawiedliwość w negatywie oznaczała by problemy formalne, rozwód jeżeli nie uda się pokonać problemów ?

różne światy nie muszą na siłę się docierać , chyba że chcą  <myśli>

16 godzin temu, SowAna napisał:

popatrz również na to, co każda osoba wnosi do tej relacji, suma jest wynikiem, lecz czy karty same ze sobą są kompatybilne? I nie staraj się doszukiwać karmy :) to utrudnia interpretację i ją zuboża .... 

daję ci wskazówkę na trzech punktach, dalej spróbuj samodzielnie 

1) Początek znajomości = Punkt pierwszy (dzieciństwo) Twój + Punkt pierwszy

8 i 15= 1 w negatywie MAG  Sprawiedliwość i Diabeł - czy to współgra?, to są całkiem różne spojrzenia na rzeczywistość, suma daję manipulację i jednocześnie wiele możliwości 

9 i 1 = 10 KOŁO FORTUNY - Eremita i Mag, młody i stary, kombinator i poszukujący sedna, zmęczony życiem i wiedzą i pragnący eksperymentów, w sumie zawirowanie

Relacja karmiczna

5 i 3= 8 w negatywie SPRAWIEDLIWOŚĆ - Kapłan i Cesarzowa, no ja nie mogę :) Jeden wolny, drugi w związku, miłość platoniczna,  w sumie rozwód lub wyjaśnianie kto ma rację 

różne światy nie muszą na siłę się docierać , chyba że chcą  <myśli>

Nie czuje byśmy się ścierali, tym bardziej na siłę....

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...