Skocz do zawartości

Wieża p.o Księżyc p.o 3 denary p.o


Reni45

Polecane posty

Stawiałam jednej Pani karty na relacje z Panem.Karty wyszły jak wyżej.W danym momencie nie mieli kontaktu . Pani mówiła ze relacja została zerwana .

Więc zinterpretowałam ten układ kart jako definitywny koniec tej znajomości bo Pan nie ma ochoty ani chęci kontynuować relacji.

No i Pan się do Pani odezwał .Na ten moment są w kontakcie telefonicznym . Choć ta relacja zmniejszyła tempo na ten moment.

Popełniłam błąd w interpretacji??

Jak to widzicie??

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 denary odwrócone to mogą mówić o ograniczeniach.Wieża odwrócona mogą być zmiany.Księzyc odwrócony,czyli kłamstwa oskarżenia,podejrzenia,nieufnosć.Czyli może chodziło o to,że kontakt będzie mocno ograniczony na tą chwilę poprzez właśnie nieufność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szamanka napisał:

3 denary odwrócone to mogą mówić o ograniczeniach.Wieża odwrócona mogą być zmiany.Księzyc odwrócony,czyli kłamstwa oskarżenia,podejrzenia,nieufnosć.Czyli może chodziło o to,że kontakt będzie mocno ograniczony na tą chwilę poprzez właśnie nieufność.

I tutaj widzę sens wypowiedzi.. faktycznie coś w tym jest..

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Reni45 napisał:

Więc zinterpretowałam ten układ kart jako definitywny koniec tej znajomości bo Pan nie ma ochoty ani chęci kontynuować relacji.

też tak do tego podchodzę,

Wieża to koniec i nawet odwrócona nie oznacza początku, no chyba, ze początek końca...

Księżyc to emocje i iluzja, odwrócony może mówić o pokazaniu swoich emocji

3 denarów - tradycyjnie podziw i zachwyt kimś lub kogoś umiejętnościami, odwrócona już nie ma tego

łącząc te trzy karty można je zinterpretować przykładowo tak: dość gwałtowne zakończenie relacji, ktoś komuś pokazał jaki jest w rzeczywistości i czar prysł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było ciekawiej Pan z Panią się kontaktuje wspomina coś o spotkaniu..

Gdyby nie miał ochoty ani chęci raczej by unikał tematu ..

Niewiem...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że Wieża p.o pokazuję zmiany w tej relacji że nie będzie jak dawniej ..W tej 3 denary Pan ma jakieś ograniczenia z tego wiem..i Księżyc mówi o rozczarowaniach..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...