Skocz do zawartości

Relacja na miesiąc


Reni45

Polecane posty

Jak potoczy się relacja w ciągu miesiąca?

Karty to..

Kochankowie 8 mieczy As Pucharów

Karty są dla mnie..

Kochankowie fajna karta na spotkania mile spędzenie czasu uczuć między ludźmi ale to też karta dokonywania wyborów może trzeba podjąć jakąś decyzję.

Może Pan chce podjąć jakieś kroki w tej relacji ( nie spotykamy się na razie z powodu jego problemów) może chce się spotkać .. niewiem.. w każdym razie jakiś wybór..twierdzi że chce ale 8 mieczy to różnego rodzaju przeszkody i blokady które spotykamy na drodze.chcemy działać ale mamy związane rece..niewiemy co dalej

Ale ten As Pucharów daje jakąs nadzieję na zmianę?? Może coś sie poprawi?? 

Jak to widzicie??😉

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pomiędzy. Ograniczenia, wybory, as pucharów to nowa emocja, ale nie zawsze ona musi być dobra. Żadnego zwrotu przez miesiąc nie widać w tej relacji, karty niestety nie są dobre.

 

Nie pytałaś co Pan zrobi, żeby iść w ta stronę z interpretacją...

 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam jak potoczy się relacja w ciągu miesiąca bo coś drgneło między nami.Ze on ma ograniczenia to wiem.. może poprostu będziemy w kontakcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reni45 napisał:

Pytałam jak potoczy się relacja w ciągu miesiąca bo coś drgneło między nami.Ze on ma ograniczenia to wiem.. może poprostu będziemy w kontakcie


No więc odpowiedziałam - zwrotów akcji tutaj nie widać, postępu relacji tez. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc to tak naprawdę krótki okres czasu.Wg mnie As pucharów to raczej pozytywne emocje.I wydaje mi się,że masz rację że po prostu będziecie w kontakcie.Kochankowie mogą właśnie te kontakty między wami oznaczać.8 mieczy blokady.Nie widać zmian ani decyzji.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...