Skocz do zawarto艣ci

Pomoc w interpretacji 馃

Luna11

Polecane posty

Dopiero zaczynam z kartami i w sumie nie do ko艅ca radz臋 sobie jeszcze z interpretacj膮 馃

Postawi艂am sobie 3 karty z my艣l膮, co czuje do mnie ch艂opak, kt贸ry mi si臋 podoba, wiem, 偶e ma kogo艣, ale ta relacja 艣rednio mu si臋 uk艂ada, a ostatnimi czasy zwraca na mnie coraz wi臋ksz膮 uwag臋. Nie jeste艣my 偶e sob膮 bardzo blisko, raczej znamy si臋 z widzenia i to baaardzo cz臋stego. My艣l臋, 偶e wa偶na jest te偶 informacja, 偶e ten ch艂opak jest kierowc膮 zawodowym z kt贸rym codziennie jad臋 do pracy i z 馃 Do tego jeste艣my praktycznie s膮siadami (mieszka 4 bloki dalej i cz臋sto si臋 widujemy) poza tym mieszka w tym samym bloku co starsza pani, kt贸rej cz臋sto towarzysze.聽

Kiedy stawia艂am miesi膮c temu wysz艂o mi wie偶a, m臋偶czyzna, je藕dziec 馃

Szczerze m贸wi膮c on jest bardzo wysoki wi臋c nawet mi si臋 te karty skojarzy艂y z jego osob膮, wysoki, kierowca itp 馃

Jako i偶 ostatnio przy艂apa艂am go na cz臋stych obserwacjach mnie, podczas trening贸w (biegam po osiedlu), no i min膮艂 miesi膮c postawi艂am sobie karty i wysz艂o mi: park, kobieta, je藕dziec 馃

W sumie mo偶e uznawa膰 mnie za towarzysk膮 i aktywn膮 (mam grono znajomych, biegam codziennie po 2 godziny). Ale jak to wszystko wcze艣niej i teraz odnie艣膰 do pytania czyli do uczu膰? 馃 Czy to mo偶e oznacza膰, 偶e zwr贸ci艂 na mnie uwag臋 i z czasem zaczynaj膮 budzi膰 si臋 w nim jakie艣 uczucia w moim kierunku? 馃

• Lubi臋! 1
Udost臋pnij na innych stronach
Syrena

@Luna11, a ja by艂abym ostro偶na w tej relacji. Ja my艣l臋, 偶e to nie s膮 takie uczucia, jakby艣 mo偶e sobie 偶yczy艂a. Troch臋 zastanawia mnie ten jego zwi膮zek "w kt贸rym" si臋 nie uk艂ada 馃 Dla mnie to taki wolny ptak, towarzyski, otwarty, kt贸ry lubi zwraca膰 na siebie uwag臋 (co jak wida膰 udaje mu si臋 - zainteresowa艂 Ciebie sob膮). Na pewno z tego nie rozwinie si臋 co艣 d艂ugotrwa艂ego. To mo偶e by膰 co艣 szybkiego, gwa艂townego, bardziej dla swojej satysfakcji ni偶 dla potrzeby

聽zwi膮zku i wi膮zania si臋聽

• Lubi臋! 2
25 minut temu, Syrena napisa艂:

@Luna11, a ja by艂abym ostro偶na w tej relacji. Ja my艣l臋, 偶e to nie s膮 takie uczucia, jakby艣 mo偶e sobie 偶yczy艂a. Troch臋 zastanawia mnie ten jego zwi膮zek "w kt贸rym" si臋 nie uk艂ada 馃 Dla mnie to taki wolny ptak, towarzyski, otwarty, kt贸ry lubi zwraca膰 na siebie uwag臋 (co jak wida膰 udaje mu si臋 - zainteresowa艂 Ciebie sob膮). Na pewno z tego nie rozwinie si臋 co艣 d艂ugotrwa艂ego. To mo偶e by膰 co艣 szybkiego, gwa艂townego, bardziej dla swojej satysfakcji ni偶 dla potrzeby

聽zwi膮zku i wi膮zania si臋聽

A czemu zastanawia ci臋 ten jego zwi膮zek? 馃 Tylko to w艂a艣nie cichy i nie艣mia艂y ch艂opak 馃 Z kolei ta jego to taka typowa Instagramowa niunia i g艂贸wnie z jej powodu 艣rednio im si臋 uk艂ada 馃

• Lubi臋! 1
Syrena
29 minut temu, Luna11 napisa艂:

A czemu zastanawia ci臋 ten jego zwi膮zek? 馃 Tylko to w艂a艣nie cichy i nie艣mia艂y ch艂opak 馃 Z kolei ta jego to taka typowa Instagramowa niunia i g艂贸wnie z jej powodu 艣rednio im si臋 uk艂ada 馃

Je艣li chodzi o jego zwiazek to tylko moje domniemanie, nie by艂o wyciagnietych na to kart, wi臋c sugerujac si臋 moja interpretacj膮 takie co艣 przysz艂o mi do g艂owy . Zobacz, jesli mu sie nie uk艂ada, s膮 kompletnymi przeciwno艣ciami, nie odpowiada mu charakter obecnej partnerki to w jakim celu tkwi w takiej relacji zamiast odej艣膰 馃 To mnie zastanawia, ale rzecz jasna nie oceniam, opieram si臋 jedynie na swoich przemy艣leniach, bo jak m贸wi臋, nie tego karty dotyczy艂y.聽

Do tej nie艣mia艂o艣ci, jednak nie jestem przekonana.聽

• Lubi臋! 1
  • 9 months later...
W dniu 6.07.2020 o 09:36, Syrena napisa艂:

Je艣li chodzi o jego zwiazek to tylko moje domniemanie, nie by艂o wyciagnietych na to kart, wi臋c sugerujac si臋 moja interpretacj膮 takie co艣 przysz艂o mi do g艂owy . Zobacz, jesli mu sie nie uk艂ada, s膮 kompletnymi przeciwno艣ciami, nie odpowiada mu charakter obecnej partnerki to w jakim celu tkwi w takiej relacji zamiast odej艣膰 馃 To mnie zastanawia, ale rzecz jasna nie oceniam, opieram si臋 jedynie na swoich przemy艣leniach, bo jak m贸wi臋, nie tego karty dotyczy艂y.聽

Do tej nie艣mia艂o艣ci, jednak nie jestem przekonana.聽

Ludzie sobie czesto dorabiaja teorie. Ja mam takie doswiadczenia, ze jak facet opowiada dookola, ze mu sie nie ukalda to nie jest wierny I szuka przygod, dlatego tak manifestuje pozorne niezadowolenie ze zwiazku聽

Do艂膮cz do rozmowy

Mo偶esz zacz膮膰 pisa膰 teraz i zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz konto, zaloguj si臋.

Go艣膰
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwyk艂y tekst

Maksymalna ilo艣膰 emotikon wynosi 75.

×   Tw贸j link b臋dzie automatycznie osadzony.   Wy艣wietla膰 jako link

×   Twoja poprzednia zawarto艣膰 zosta艂a przywr贸cona.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz wklei膰 zdj臋膰 bezpo艣rednio. Prze艣lij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utw贸rz nowe...