Skocz do zawartości

Zielone tabletki


freakout

Polecane posty

Przyśniła mi się wczoraj dosyć ciekawa rzecz. Dwóch mężczyzn o znajomych dla mnie twarzach dało mi dwie ciemnozielone tabletki i jeden z nich powiedział do mnie: "weź je to odrosną ci zęby". Wziąłem od nich te tabletki udając że je połykam, ale wewnętrznie czułem że to jakieś narkotyki i oszustwo. Poszedłem do łazienki i je tam wyplułem.

 

Sen ten jest dla mnie o tyle ciekawy, że całe życie towarzyszą mi problemy z uzębieniem i marzy mi się żeby w końcu uzupełnić braki, ale wciąż nie ma dostępnej publicznie metody, która by mnie zadowoliła (mogą z niej skorzystać tylko nieliczni i to nieoficjalnie).

 

Najbardziej ciekawi mnie to co symbolizowały te zielone tabletki, bo ogólnie ciemnozielony kolor we śnie jest traktowany jako dobry omen. Ale czy na pewno w formie tabletek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Skojarzyło mi się to z oszustwem. Jakby ktoś chciał Cię oszukać i wyłudzić pieniądze. Kolor zielony, to kolor pieniedzy. Ale skoro się zorientowałeś, to im się to nie uda

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...