Skocz do zawartości

Tarot Magów, J.W.Suliga


Egeria

Polecane posty

Moja pierwsza talia tarota, stworzona i opisana przez Jana Witolda Suligę. Grafiki wykonała J. Barczyńska. Talia jest pierwszym wydaniem pochodzącym z roku 1992 i ma wymiary 40x70 mm.

Ten tarot jest przesycony Kabałą, numerologią, znaczeniami ezoterycznymi, imionami aniołów, symbolami astrologii, alchemii... Każda postać, ruch jaki wykonuje, pozycję w jakiej się znajduje oraz kolory jakie są na każdej z kart mają swoje głębokie znaczenie. Słowem - trzeba mocno zagłębić się w symbolikę świata mistycznego, aby cokolwiek z niego odczytać. 

Do tego wydania dołączona była książka opisująca: rys historyczny, siedem imion tarota, alchemiczną podróż Merkuriusza, symbolikę Małych Wtajemniczeń, medytację, wróżenie oraz wróżebne znaczenie kart. 

Przedstawiłam wszystkie Arkana Wielkie w kolejności w jakiej funkcjonują w talii oraz po dwie karty Małych Arkan wraz ze wszystkimi kartami dworskimi.

Na zdjęciu dołączyłam pudełko zapałek, aby unaocznić wielkość kart.

P_20200710_090811.jpg

  • Lubię! 5
  • Gratuluję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...