Skocz do zawartości

new boy


runoutofbreath

Polecane posty

Hej,

 

"męczyłam" kolegę o postawienie kart tarota na przyszłego boyfrienda, który na mnie gdzieś tam czeka ;p 

 

 

Cechy charakteru:

 

Trójka mieczy+9 buław

 

Nieufny, ostrożny, nieco chłodny...mógł być zraniony w przeszłości i teraz bardziej się dystansuje, analizuje i przygląda. 

 

Odnośnie 9 buław:

 

"Karta pokazuje przystojnego mężczyznę. Bardzo męski, robi duże wrażenie na kobietach. Ale często tego nie dostrzega. Ma zamknięte serce, przeważnie nie szuka i nie oczekuje. Typ biernego obserwatora, który co najwyżej zerka i podgląda. Lubi wiedzieć co się dzieje wokół niego, często bardzo bystry. Ale bardzo zachowawczy, dystansujący się."

 

 

Wygląd zewnętrzny mojego przyszłego boy'a

 

Cesarzowa+królowa mieczy

 

Cesarzowa- zadbany, lubi się dobrze ubrać, zrobić wrażenie. Esteta, kocha piękno. Królowa mieczy może pokazywać typ mieczowy: kogoś szczupłego, mającego coś "surowego w wyglądzie". Mieczowi często budują dystans...

 

 

Gdzie go poznam?

 

giermek denarów+as mieczy

 

Giermek denarów- uczelnie, sale, akademiki, miejsca, gdzie jest dużo ludzi, którzy pracują, uczą się.

As mieczy- miejsca kojarzone z pracą. Miejsce pracy, uczelnia, sąd. Mogą być to również miejsca wietrzne, szczyty gór. 

 

 

Co sadzicie? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 22.05.2022 o 16:20, runoutofbreath napisał:

Cechy charakteru:

 

Trójka mieczy+9 buław

koncentracja na przeszłości,  strudzony życiem,  trochę maruda, introwertyk

 

Dnia 22.05.2022 o 16:20, runoutofbreath napisał:

Wygląd zewnętrzny mojego przyszłego boy'a

 

Cesarzowa+królowa mieczy

dziwne połączenie, ubrany kolorowo lecz z gustem,  raczej nie zbyt wysoki,  motor harley :) , królowe są dojrzałe 

Dnia 22.05.2022 o 16:20, runoutofbreath napisał:

Gdzie go poznam?

 

giermek denarów+as mieczy

fryzjer,  tatuaż , i giermek i as są "młode", wiec jakieś miejsca odwiedzane przez młodzież , wyprzedaż, również Internet 

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...