Skocz do zawartości

Ciąża - telepatia


arwil

Polecane posty

Niedawno miałam ciekawy sen. Śniło mi się, że jestem w ciąży, wszystko przebiegło bardzo łagodnie. W domu podałam dziecko ojcu (tak odczuwałam we śnie, że to on), powiedziałam jak ma na imię i zostawiłam ich samych,  czułam,że chcę by on się nią nacieszył. Wyszłam do innego pokoju, czułam niesamowity spokój i bezpieczeństwo. Chłopak, który był we śnie ojcem dziecka to moja bratnia dusza. Nie jesteśmy razem, ale łączy nas jakaś niezrozumiała nawet dla nas samych więź.

I teraz ciekaowostka - gdy się rano obudziłam, przypomniałam sen, zerknęłam na telefon. Było tam kilka wiadomości od niego. Pisał o rozmowie z bratem, w jednej z wiadomości się przejęzyczył i zamiast "nasza rodzicielka", napisał 'nasza pierworodna", byłam w lekkim szoku czytając to. Jakby mi telepatycznie tą wiadomość przekazał, a mózg wybrał sobię tą "naszą pierworodną' i stworzył taki sen. Kolejną ciekawostką jest to, że jakiś hmm miesiąc przed tym snem, śniła mu się kobieta, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale coś mówił jakby była jego przewodniczką. I teraz - w obu snach padło to samo imię - Oliwia. I ta przewodnicka i dziecko ze snu miało tak na imię. Jak to wszystko byście zinterpretowały?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...