Skocz do zawartości

Oświadczyny + wspólny bliźniak + brzuch


Oska

Polecane posty

Taki dziwny sen miałam że nie wiem od czego zacząć. 

Śniło mi się że mój chłopak mi się oświadczył pamiętam że zapamiętałam że pierścionek średnio mi się spodobał ale jednak ucieszyłam się, później nastąpił przeskok a mianowicie byłam na ulicy i niedaleko mojego domu chyba wynajmowanego mama pokazała mi jej nowy dom, pół bliźniaka a okazało się że kupili cały ale był mocno do remontu i miałam wrażenie że druga połówka jest dla nas, w tym przeskoku pamiętam że pchałam wózek z moim dzieciątkiem i stwierdziłam że przynajmniej mama będzie mogła od czasu do czasu zaopiekować się maleństwem. Co ciekawe w domu była moja dobra przyjaciółka która niedawno urodziła (w lutym) ale mój maluszek bardzo się bał jej brzucha. Jakby nie wiadomo co tam było. 

Ostatnio czytałam że oświadczyny mogą zwiastować rozstanie, dom do remontu to pewnie poukładanie swojej przestrzeni albo wewnętrznych rozterek, ale ten strach dziecka przed brzuchem to zupełnie nie wiem o co może chodzić. 🤔

Jakieś pomysły? Będę wdzięczna za wskazówki. 😊

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

mi ten sen kojarzy się z poszukiwaniem stabilności z jednoczesnym zdawaniem sobie sprawy z trudności, a strach dziecka przed brzuchem może pokazywać twój lęk przed byciem mamą, niby chcesz ale się boisz

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Dnia 22.08.2020 o 19:12, SowAna napisał:

mi ten sen kojarzy się z poszukiwaniem stabilności z jednoczesnym zdawaniem sobie sprawy z trudności, a strach dziecka przed brzuchem może pokazywać twój lęk przed byciem mamą, niby chcesz ale się boisz

Dokładnie tak jak napisałaś. Dzieki

  • Lubię! 1

"Gdy czegoś gorąco pragniesz cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć"

P.C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...