Skocz do zawartości

Polecane posty

Zmówiliśmy się ze starym znajomym na wczasy last minute, jak się pojawi fajna oferta to lecim; niespecjalnie pasuje mi jego towarzystwo ale finansowo będzie mi lżej (za wczasy dla  singli trzeba płacić podwójnelie a tu każdy za siebie). Urlop wstępnie w pracy zarezerwowany.

1. Czy ten wyjazd wypali?

Król monet, paź mieczy, 7 buław

Raczej nie, znajomego jakaś ważna informacja zatrzyma w pracy lub u mnie w firmie jakiś trudny temat

2.Jak miną wczasy? 

Cesarz, sprawiedliwość, cesarzowa

Chyba ten urlop spędzę jednak w kraju... w pobliżu miejsca zamieszkania

Szamanka

Ja to widzę tak.Jak miną wczasy?Cesarz z Cesarzową?Wg mnie możesz spędzić ten czas z tym znajomym.Te wczasy dojdą do skutku.Sprawiedliwość-musisz zachować równowagę,bo możesz w przeciwnym razie mieć problem z dogadywaniem się z nim.

Król monet wskazuje,że może wypalić.Giermek mieczy-właśnie wiesz,że ten facet nie jest idealnym towarzyszem,7 buław przeciwności są do pokonania.

W skrócie jak będziesz chciała to pojedziesz ale nie jesteś pewna czy tego chcesz.Tak jakby analizuje są,bo np.giermek mieczy to też analiza,myślenie,inwigilacja

• Gratuluję! 1
  • Dziękuję! 1

Myślę, że urlop spędzicie razem, aczkolwiek nie jestem pewna tego xzy aby napewno za granicą, może być problem z ofertami last minute, które by Wam pasowały. 

Co do drugiej części, to może się okazać, że dogadujecie się ze sobą lepiej niż mogłoby Ci się wydawać. 

• Dziękuję! 1
  • 3 weeks later...

Weryfikacja:

Byłam w Turcji, tylko  z córką. Przeprosiłam znajomego, że tak wyszło, trochę ma żal, potraktował bardzo poważnie deklarację, nie spodziewałam się po nim takiego podejścia...  

Szamanka

Stąd ta sprawiedliwość w kartach wyszła między Wami.Poczul się niesprawiedliwie potraktowany.

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 1

Masz rację, chyba tak się poczuł. Ja kiedyś też czułam się przez niego niesprawiedliwe potraktowana i może karty pokazały wyrównanie sytuacji/balans , acz nie chodziło mi absolutnie o utarcie mu nosa.

Szamanka
1 godzinę temu, Online1 napisał:

Masz rację, chyba tak się poczuł. Ja kiedyś też czułam się przez niego niesprawiedliwe potraktowana i może karty pokazały wyrównanie sytuacji/balans , acz nie chodziło mi absolutnie o utarcie mu nosa.

Wiem o tym,że Ty nie specjalnie.Tylko po prostu tak ładnie to karty zobrazowały.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...