Skocz do zawartości

Karty kontaktu

Polecane posty

Zapytałam czy będę mieć kontak z osobą I wyszły mi takie karty jak

kochankowie,  pustelnik, 6 bulaw , 

Na moje myślenie to że myśli ale spodziewa się ze ja sie odezwę pierwsza ? Dobrze interpretuje czy macie może jakieś inne wskazówki? Dziękuję z góry za pomoc.  

Szamanka

Ciężko powiedzieć.Mi osobiście jak wychodziło 6bulaw to albo ja się odzywałam pierwsza albo nie było kontaktu.Pustelnik w środku,czyli jakby na ten moment trzeba czekać bo ta osoba teraz jeszcze może nie chcieć kontaktu.6bulaw to karta zwycięstwa,a mi dobrze nie wróżyła.Ale tak logicznie 6 buław powinno oznaczać właśnie że to ruszy do przodu i będzie jednak kontakt.

Pierwsza myśl.Moze Pustelnik czeka na Twój ruch?? Zawsze można zrobić pierwszy krok i odzew powinien być z drugiej strony.

Ewentualnie trzeba będzie poczekać na kontakt.Pustelnik wycofuję się być może jest zajęty swoimi sprawami.Tak czy owak 6 buław na końcu na wiadomości to raczej dobra karta.

SowAna
Dnia 12.08.2020 o 01:54, hostka napisał:

czy będę mieć kontak z osobą I wyszły mi takie karty jak

kochankowie,  pustelnik, 6 bulaw

jak osoba zwycięsko dokona po przemyśleniu wyboru (bez czasu)

Powiedziałabym, że uda się kontakt odnowić, ale nie ma tu powiedziane kto to zrobi. Pustelnik czasem mówi, że trzeba coś zrobić samodzielnie, więc może to Ty odezwij się pierwsza.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...