Skocz do zawartości

Zmiana w relacji z kolegą

Polecane posty

Witajcie,

Jestem początkująca w interpretacji kart, iii..... nie mogę sobie poradzić z takim rozkładem, który samej sobie postawiłam. Mam znajomego, może nawet przyjaciela, z którym intensywnie rozmawiałam, o wszystkim. Nasza znajomość się zacieśniła przez te rozmowy. Niestety od jakiegoś czasu nasz kontakt się urwał. Najpierw on miał swoje problemy i ograniczył rozmowy a potem ja. Z bliższej fajnej znajomości stała się z powrotem zwykłą i marną, nudną i sporadyczną. Martwi mnie to bardzo. 

Rozkład mój jest na przyszłość znajomości, i tak:

1 karta: co znajomy o mnie myśli - karta Mag

2 karta: jakimi darzy mnie uczuciami lub jakie emocje w nim budzę - karta Śmierć

3 karta: jaki stosunek ma znajomy do relacji ze mną - karta Pustelnik

4 karta: jak będzie wyglądała przyszłość relacji - karta Wieża. 

Patrzę na te wylosowane karty, są dla mnie smutne, ale ta Wieża na końcu rozkładu pozwala mi jakoś wierzyć, że ten obecny stan bez kontaktu teraz, może ma szansę się zmienić przez jakieś nagłe wydarzenie. Czy dobrze myślę? Co o tym sądzicie? Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie. 

Pozdrawiam

7BF2067A-FCE3-4416-9452-7C4F7E0334C7.jpeg

Szamanka

Mnie te karty też martwią.Wyglada,jakby on to chciał zakończyć i nie chce już kontaktu.Śmierć,Pustelnik,Wieża......

• Gratuluję! 2
Szamanka

Ale to są tylko karty,a Ty się nie poddawaj.To nie musi tak się stać.O przyjaźń zawsze warto walczyć.Wiem,jak to jest jak kontakty międzyludzkie urywają się.

• Lubię! 2

Też się dopiero uczę jak coś. Dla mnie to też wygląda tak jakby chciał to zakończyć, tym bardziej, że sam się niejako z tego wycofał (Pustelnik). W kwestii Wieży - czasami może to oznaczać jakąś poważną rozmowę, która może pomóc w relacji poprzez konkretny "wstrząs" - ale tutaj mam wrażenie, że będzie to jakieś gwałtowne wydarzenie (może nawet właśnie rozmowa) z efektem niekoniecznie takim jakiego byś aktualnie chciała, ale dzięki której z czasem możesz nabrać nowej perspektywy i spojrzeć na to wszystko zupełnie inaczej. 

Mimo wszystko, jeśli jest coś co Cię dręczy - szczera rozmowa jest zawsze najlepsza, bo po prostu wiesz o co chodzi od źródła :) Podobnie jak Szamanka sądzę, że są relacje o które czasem warto zawalczyć i przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz. 

• Gratuluję! 2
Margita
2 godziny temu, Smoczyca napisał:

Witajcie,

Jestem początkująca w interpretacji kart, iii..... nie mogę sobie poradzić z takim rozkładem, który samej sobie postawiłam. Mam znajomego, może nawet przyjaciela, z którym intensywnie rozmawiałam, o wszystkim. Nasza znajomość się zacieśniła przez te rozmowy. Niestety od jakiegoś czasu nasz kontakt się urwał. Najpierw on miał swoje problemy i ograniczył rozmowy a potem ja. Z bliższej fajnej znajomości stała się z powrotem zwykłą i marną, nudną i sporadyczną. Martwi mnie to bardzo. 

2 karta: jakimi darzy mnie uczuciami lub jakie emocje w nim budzę - karta Śmierć

Patrzę na te wylosowane karty, są dla mnie smutne, ale ta Wieża na końcu rozkładu pozwala mi jakoś wierzyć, że ten obecny stan bez kontaktu teraz, może ma szansę się zmienić przez jakieś nagłe wydarzenie. Czy dobrze myślę? Co o tym sądzicie? Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie. 

Pozdrawiam

7BF2067A-FCE3-4416-9452-7C4F7E0334C7.jpeg

Ja to widzę tak:

Na początku tworzyliście kreatywny duet, być może nawet jedna ze stron ukrywała myśl o ewentualnym romansie. Byliście sobą zauroczeni, fajnie się gadało i miło spędzało czas. Następnie przyszedł okres transformacji jednego z was, pewnie on doszedł do wniosku, że za daleko to poszło. Każde z was miało przerwę z różnych powodów, o czym mówi Pustelnik, oddaliliście się w swoje wnętrze, swoje sprawy. Jak sama piszesz obecne relacje są nieciekawe o czym mówi Wieża, coś się zawaliło (zmieniła się wasza relacja).

Szkoda, że nie wyciągnęłaś jeszcze jednej karty na pytanie dotyczące przyszłości relacji, może by pokazały karty jak to się dalej potoczy, bo na chwilę obecną nie ciekawie...

Pozdrawiam.

• Lubię! 2

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Margita, mówisz, że szkoda że nie dociągnęłam jeszcze jednej karty, a c co zamiast tego mogę zrobić w tej sytuacji? Czy można postawić jakiś rozkład aby się tego dowiedzieć? 

Margita

Jest wiele rozkładów, ale Twój jest w porządku, odpowiada na pytania dla Ciebie istotne, tylko jest jakby niedokończony przynajmniej dla mnie, bo ja chciałabym wiedzieć co będzie dalej, dlatego możesz stosować ten rozkład dodając jeszcze jedną kartę jako podsumowanie.

A teraz możesz zapytać kart jak dalej będzie wyglądała ta znajomość i wyciągnąć np. 3 karty. 

• Lubię! 1

13 minut temu, Margita napisał:

Jest wiele rozkładów, ale Twój jest w porządku, odpowiada na pytania dla Ciebie istotne, tylko jest jakby niedokończony przynajmniej dla mnie, bo ja chciałabym wiedzieć co będzie dalej, dlatego możesz stosować ten rozkład dodając jeszcze jedną kartę jako podsumowanie.

A teraz możesz zapytać kart jak dalej będzie wyglądała ta znajomość i wyciągnąć np. 3 karty. 

I te 3 karty razem wzięte dadzą jedną odpowiedź, czy te poszczególne karty odpowiadają na jakieś pytania? Przepraszam, że pytam ale nie wiem. 

Margita

Te trzy karty mogą dać jedną odpowiedź czytając je razem.

Rozumiem, że jesteś początkująca, zatem jak będziesz robiła następny rozkład wyciągnij tylko jedną na koniec jako podsumowanie/rezultat.

Nie wiem jak czytasz karty, ja czytam jak opowiadanie/ historię obrazkową.

Nie trzymaj się sztywno znaczeniom książkowym kart, są one ważne, ale musisz sama sobie poszukać swoich znaczeń z czym dana karta Ci się kojarzy, co widzisz, jakie wzbudza Twoje emocje. Opowiadaj historię jaką widzisz na kartach.

• Lubię! 1

Margita, tak

jak radziłaś, zapytałam kart jak będzie wyglądała nasza znajomość w przyszłości, wyciągając 3 karty, i na dobre zgłupiałam, bo wyszli kochankowie+diabeł+rydwan. Już nic z tego nie rozumiem. Jak teraz to się ma do tego wcześniejszego rozkładu? Ja się chyba do tego nie nadaję, pomocy 😩. I jak ja biedna mam teraz to interpretować 😩

• Lubię! 1

@Smoczyca

przede wszystkim nie wpadaj w panikę :D 

Na początku interpretacje nigdy nie są łatwe i nie przychodzą od niechcenia. Nauczysz się wszystkiego tylko musisz mieć do tego cierpliwość.

Wg mnie i biorąc pod uwagę wcześniejszy rozkład, ten, który teraz Ci się pokazał może świadczyć o kontynuacji znajomości, ale raczej na odległość - karta Kochanków jest nie tylko kartą wyborów czy szaleńczego zakochania, ale także kartą dobrej komunikacji ponieważ patronuje jej znak Bliźniąt. Diabeł nie zawsze jest zły - tutaj może świadczyć o tym, że jesteście w jakiś sposób ze sobą związani (zafascynowani) i co jakiś czas będziecie się do siebie odzywać, bo Diabeł to właśnie krótkie, ale intensywne spotkania/kontakty. Rydwan - karta podróży, przemieszczania się, szybkości, także transformacji, więc tutaj może mieć znaczenie jako coś co będzie się działo na odległość i z czasem się zakończy.

Łącząc wszystko razem ten rozkład może oznaczać, że pozostaniecie ze sobą w kontakcie, ale raczej tylko na odległość i możliwe, że z czasem te kontakty całkowicie ustaną, bo każdy pójdzie swoją drogą (Rydwan). 

• Lubię! 2

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Margita

06-14PK.jpg.7ca09756746f5d3804ee432b4d36345e.jpg

Popatrz na obrazki kart, zastanów się co widzisz, tak jak pisze Energia tylko bez paniki :)

Ja bym opowiedziała te karty tak:

Dwoje ludzi się spotyka łączy ich przyjaźń, wspólne porozumienie, jest fajnie, cieplutko w relacji, aż może za ciepło, jedna ze stron może chcieć coś więcej, czuje się uwiązana nie mogąc lub nie chcąc zmieniać statusu relacji stara się poluzować relację aczkolwiek nie zrywając kontaktu,  na chwilę obecną. Rydwan- kontakt tak ale luźny i raczej wygaszany z czasem.

• Lubię! 2

Margita

Dodam jeszcze, że akurat w mojej talii zamiast koni są Sfinksy w rydwanie, dwa różne, każdy ciągnie w swoją stronę, osoba trzymająca lejce ma za zadanie panować nad nimi aby równo jechały. Rydwan to też podróż ale nie koniecznie realna może to być podróż duchowa, podróż we własne wnętrze i być może zrozumienie czegoś.

Szamanka

Może powinnaś wylosować sobie karty rady,co powinnaś zrobić w danej sytuacji.Tak,aby można było uniknąć zakończenia.

1 godzinę temu, Szamanka napisał:

Może powinnaś wylosować sobie karty rady,co powinnaś zrobić w danej sytuacji.Tak,aby można było uniknąć zakończenia.

I to też należy wyciągnąć 3 karty zadając takie pytanie?

Przepraszam ale nie rozumiem tego, że jak wyciągnęłam wczoraj te 3 dodatkowe karty na przyszłość relacji (kochankowie+diabeł+rydwan), to 2 pierwsze interpretowane są jako przeszłość a tylko ta ostatnia Rydwan jako przyszłość, że relacja się zakończy. Myślałam, że 3 razem wzięte są przyszłością. Chyba mnie to przerasta 😩

Szamanka
38 minut temu, Smoczyca napisał:

I to też należy wyciągnąć 3 karty zadając takie pytanie?

Mogą być 3.

Szamanka

Ale traktuj tą wróżbę z dystansem.Tym bardziej,że dopiero się uczysz.Interpretacje cudzego rozkładu przez inne osoby są mało wiarygodne.Każda wróżka musi czuć swoje karty i interpretuje po swojemu.Dwie różne wróżki dany rozkład mogą widzieć inaczej.Ta wróżba służy tylko do nauki..Nie myśl,że się zakończy za jakiś czas.Złe myśli przyciągają złe zdarzenia.

32 minuty temu, Szamanka napisał:

Ale traktuj tą wróżbę z dystansem.Tym bardziej,że dopiero się uczysz.Interpretacje cudzego rozkładu przez inne osoby są mało wiarygodne.Każda wróżka musi czuć swoje karty i interpretuje po swojemu.Dwie różne wróżki dany rozkład mogą widzieć inaczej.Ta wróżba służy tylko do nauki..Nie myśl,że się zakończy za jakiś czas.Złe myśli przyciągają złe zdarzenia.

Rozumiem, bardzo dziękuję. Widzę, że bardzo długa droga jeszcze przede mną i nikt mi nie pomoże w interpretacji mojej przyszłości ...
Pozostaje jeszcze sprawa własnego obiektywizmu a czasem jego braku, heh 

Szamanka
11 minut temu, Smoczyca napisał:

Rozumiem, bardzo dziękuję. Widzę, że bardzo długa droga jeszcze przede mną i nikt mi nie pomoże w interpretacji mojej przyszłości ...
Pozostaje jeszcze sprawa własnego obiektywizmu a czasem jego braku, heh 

Może odczekaj z dwa tygodnie,aby nie mieszać energii i poproś o wróżbę w kąciku wróżb.Poza tym przeanalizuj swoją sytuację czysto rozumowo i zastanów się co możesz zrobić,aby poprawić z nim komunikację.Czasem coś jest tak oczywiste,że nie trzeba wróżby.Wystarczy spędzić samotnie kilka godzin i przemyśleć.

• Lubię! 1
Margita
3 godziny temu, Smoczyca napisał:

Przepraszam ale nie rozumiem tego, że jak wyciągnęłam wczoraj te 3 dodatkowe karty na przyszłość relacji (kochankowie+diabeł+rydwan), to 2 pierwsze interpretowane są jako przeszłość a tylko ta ostatnia Rydwan jako przyszłość, że relacja się zakończy. Myślałam, że 3 razem wzięte są przyszłością. Chyba mnie to przerasta 😩

No cóż :)

Kart podsumowania dają podsumowanie, tarot nigdy nie daje gotowych recept czy prostych odpowiedzi raczej zmusza do analizy i własnego zdania na dany problem. Podpowiada a nie mówi "będzie w prawo, w lewo, a później super koniec i kropka", tak to nie działa.

Jak pisała Szamanka odczekaj sobie jakiś czas, poszukaj rozkładu na forum lub wymyśl własny i staraj się go wyczuć. Trzeba mieć sporą intuicję i dobrą wyobraźnię. 

Ja zawsze rozkład traktuję jak opowiadanie pewnej historii, to nie matematyka (choć czasem się przydaje), tu nie funkcjonują z góry utarte wzory na odczyt, każda z nas widzi to co czuje i o to chodzi. Odczyt musi być Twój, nie ważne, że inny niż wszystkich, bo to Twoja opowieść tak jak czujesz.

Powodzenia.

Margita
3 godziny temu, Szamanka napisał:

Mogą być 3.

I tu dochodzimy do pierwszej przeszkody :)

Nie pytaj ile masz wyciągnąć kart, wyciągasz tyle ile Ci pasuje, tyle ile czujesz, że starczy, to może być jedna, trzy albo pięć. To musi być Twój system przez Ciebie wymyślony, który czujesz wewnętrznie, że się sprawdza, jest dobry i dobrze się w nim czujesz.

SowAna
Dnia 17.08.2020 o 19:07, Smoczyca napisał:

tak dokładnej odpowiedzi na pytanie dawno nie widziałam, dla mnie tu nie ma przyszłości, dociąganie kart jest już zbędne, a właściwie życzeniowe, a Tarot jest przewrotny :( jak chce się otrzymać inną odpowiedź, niż się otrzymało, to pokazuje to co chcemy zobaczyć, widzę że używasz tylko AW, a jest w nich dość dużo kart, wyciągnęłaś te, które nie opowiadają o kontynuacji relacji, oczywiście to tylko moje zdanie

Dnia 17.08.2020 o 19:32, Szamanka napisał:

Mnie te karty też martwią.Wyglada,jakby on to chciał zakończyć i nie chce już kontaktu.Śmierć,Pustelnik,Wieża......

• Lubię! 2

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...