Skocz do zawartości

Co dalej?

Polecane posty

Witam, 

Na pytanie: co dalej/ czy będziemy razem? Wyciągnęłam

królowa pucharów   + kochankowie + król  pucharów 

Nie radzę sobie najlepiej z kartami dworskim, dlatego bardzo proszę Was o pomoc. 

Serdecznie pozdrawiam 

20200818_163840.jpg

Z tych kart powiedziałabym, że tak, ale nie prędko, bo są przeszkody najpierw  do pokonania. Tylko niepokoi mnie, że to aż tak bajkowo wyglada, gdyby było jak w bajce to byś nie pytała kart. Lepiej byłoby pełen rozkład związkowy zrobić. 

• Dziękuję! 1
2 godziny temu, Inanna napisał:

Z tych kart powiedziałabym, że tak, ale nie prędko, bo są przeszkody najpierw  do pokonania. Tylko niepokoi mnie, że to aż tak bajkowo wyglada, gdyby było jak w bajce to byś nie pytała kart. Lepiej byłoby pełen rozkład związkowy zrobić. 

Czy możliwe, że karty pokazały to czego sama chcę? Mam wrażenie, że tak się ostatnio dzieję, że w pewien sposób wpływam na karty i te rozkłady robią się życzeniowe  :(

Szamanka
11 minut temu, Green7 napisał:

Czy możliwe, że karty pokazały to czego sama chcę? Mam wrażenie, że tak się ostatnio dzieję, że w pewien sposób wpływam na karty i te rozkłady robią się życzeniowe  :(

Wg mnie karty czasem mogą pokazywać życzeniowo.

Ale czasem też się zdarza,że karty pokazują lęki lub obawy bądź w ogóle wychodzi rozkład z którego nic konkretnego nie wynika.Ale to są moje poglądy.Moim zdaniem karty mogą płatać figle.

• Dziękuję! 1
Dnia 19.08.2020 o 13:35, Green7 napisał:

oj możliwe...mi bardzo często pokazują albo to czego chcę, albo to, czego się obawiam. Dlatego jak mam pytania dotyczące mojego życia, to zwracam się do innych wróżek. 

• Dziękuję! 1
21 godzin temu, Inanna napisał:

oj możliwe...mi bardzo często pokazują albo to czego chcę, albo to, czego się obawiam. Dlatego jak mam pytania dotyczące mojego życia, to zwracam się do innych wróżek. 

To może i ja Was poproszę o wrozbę? :) odczekam, tylko troszkę, aby nie namieszać w energii... powtórzyłam rozkład na 3 karty- co będzie dalej/będziemy razem? I kolejny raz raczej życzeniowa odpowiedź... 

20200819_135323.jpg

Szamanka
12 minut temu, Green7 napisał:

To może i ja Was poproszę o wrozbę? :) odczekam, tylko troszkę, aby nie namieszać w energii... powtórzyłam rozkład na 3 karty- co będzie dalej/będziemy razem? I kolejny raz raczej życzeniowa odpowiedź... 

20200819_135323.jpg

Powinnaś się cieszyć,że Ci w kartach wychodzi pozytywnie.A nie narzekać.:D 

A co się stanie w życiu to los i czas sam pokaże.Może akurat się uda.

Dwa razy Kochankowie.. posłuchaj tej karty ona chce coś powiedzieć..Są przeszkody.. on ewidentnie walczy.. ze sobą?? Z losem?? Nie jest łatwo.. Może to przeszkody formalne na drodze do celu

Essa
Dnia 18.08.2020 o 16:46, Green7 napisał:

Witam, 

Na pytanie: co dalej/ czy będziemy razem? Wyciągnęłam

królowa pucharów   + kochankowie + król  pucharów 

Nie radzę sobie najlepiej z kartami dworskim, dlatego bardzo proszę Was o pomoc. 

Serdecznie pozdrawiam 

20200818_163840.jpg

Droga Green, to nie król, tylko rycerz kielichów.

Karty pokazują, że jesteś gotowa na piękny emocjonalnie związek, ale masz związane ręce (jak postać na tym obrazku). Odnoszę wrażenie, że siła wyższa chroni Ciebie przed dokonaniem pochopnego, zbyt szybkiego wyboru (Rycerz w chmurach z mieczem na karcie Kochanków). Rycerz kielichów to mężczyzna który się przemieszcza emocjonalnie, jeszcze nie podjął decyzji o stałym związku, choć jest owszem kokieteryjny w swoim zachowaniu. Jesteś emocjonalnie dużo bardziej gotowa, dojrzała jako Królowa niż ten Rycerz, stąd Twoje pytanie, obawy, niepewność...

• Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
Essa

Radziłabym obserwować znaki, słuchać intuicji (kielichy mówią że masz bardzo dobry kontakt z własną inteligencją emocjonalną), daj się odnaleźć miłości, ale nie oddawaj siebie, jeśli nie jesteś pewna czy to właściwa decyzja.

• Dziękuję! 1
Essa
23 godziny temu, Green7 napisał:

20200819_135323.jpg

Bardzo mocno się tutaj zarysowała matczyna energia, ciąża. Z tej relacji może być ciąża. Akurat w tej talii karty nie pokazują co z tym mężczyzną - czy zostaniecie razem.

Jednak możliwość zostania matką, jak najbardziej. Być może ten mężczyzna wyzwoli Twoją kobiecą energię, która obecnie jest spętana łańcuchami. Jednak czy będzie to trwała, dojrzała miłość? Tak jakby karty nie chciały pokazać na ten moment, widać masz zaufać własnej intuicji. Ogólnie karty są pozytywne, co wskazywałoby że ta relacja jest Ci potrzebna, aby otworzyć się na piękno Słońca, Świata, relacji - również z dziećmi. 

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
1 godzinę temu, Essa napisał:

Bardzo mocno się tutaj zarysowała matczyna energia, ciąża. Z tej relacji może być ciąża. Akurat w tej talii karty nie pokazują co z tym mężczyzną - czy zostaniecie razem.

Jednak możliwość zostania matką, jak najbardziej. Być może ten mężczyzna wyzwoli Twoją kobiecą energię, która obecnie jest spętana łańcuchami. Jednak czy będzie to trwała, dojrzała miłość? Tak jakby karty nie chciały pokazać na ten moment, widać masz zaufać własnej intuicji. Ogólnie karty są pozytywne, co wskazywałoby że ta relacja jest Ci potrzebna, aby otworzyć się na piękno Słońca, Świata, relacji - również z dziećmi. 

Bardzo dziękuję za Twoje odpowiedzi,  faktycznie bardzo dużo uzyskałam dla siebie- takie przebudzenie, które było mi potrzebne.  

• Lubię! 1
1 godzinę temu, Essa napisał:

Droga Green, to nie król, tylko rycerz kielichów.

Karty pokazują, że jesteś gotowa na piękny emocjonalnie związek, ale masz związane ręce (jak postać na tym obrazku). Odnoszę wrażenie, że siła wyższa chroni Ciebie przed dokonaniem pochopnego, zbyt szybkiego wyboru (Rycerz w chmurach z mieczem na karcie Kochanków). Rycerz kielichów to mężczyzna który się przemieszcza emocjonalnie, jeszcze nie podjął decyzji o stałym związku, choć jest owszem kokieteryjny w swoim zachowaniu. Jesteś emocjonalnie dużo bardziej gotowa, dojrzała jako Królowa niż ten Rycerz, stąd Twoje pytanie, obawy, niepewność...

Na ten moment przeszkody są zbyt duże, wiec pochopne decyzja nie zostanie przeze mnie podjęta- to pewne. 

Twoja intuicja odczytał ostatnią kartę jako rycerza kielichów? Dla mnie rycerz w moich kartach jest taki... no fuj, obleśny, a król  jest całkiem, calkiem. Taka luźna refleksja :) w załączniku obie karty 

20200822_145338.jpg

Essa
57 minut temu, Green7 napisał:

Twoja intuicja odczytał ostatnią kartę jako rycerza kielichów? Dla mnie rycerz w moich kartach jest taki... no fuj, obleśny, a król  jest całkiem, calkiem. Taka luźna refleksja :) w załączniku obie karty 

20200822_145338.jpg

To nie intuicja ;) WIdać Prince (Książe) to tutaj King (Król). A Knight to Rycerz.

Rycerz siedzi w Kielichach na koniu a Król na tronie

The Knight of Cups – Truly Teach Me TarotKing of Cups - Wikipedia

Poza tym zobacz, w Twojej talii Prince jest starszy od Knight'a.

• Haha 1

No pięknie, zobaczyłam, że siedzi na koniu to od razu pomyślałam ze król. Nie zwracałem uwagi na podpis i tak od roku był u mnie królem 😁🤦‍♀️ w każdym rozkładzie. To ja jednak tego oblesnego króla nie chce  ;)

• Haha 1
Szamanka

Ale moim zdaniem Król to bardziej stabilna energia.A ten rycerz kielichów to taki marzyciel i podrywacz.

• Lubię! 2
Essa

Greene wiesz co, ja tej Twojej talii nie znam, nie wiem co autor miał na myśli, i który jest mocniejszy zdaniem autora. Kieruję się symboliką Waite'a no i też samą energetyką obrazka.

Przychylam się tu do Szamanki.

Co do rysów twarzy na kartach to bym nie przywiązywała aż takiego znaczenia ;) 

• Dziękuję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...