Skocz do zawartości

Michael- Rozszyfrujmy Go

Polecane posty

runoutofbreath

Witajcie,

spytałam kart o Pana Michaela, jaki on? 

Może nawet taka zagadka dla Was, bo Pan jak (można się domyśleć po imieniu) nie jest Polakiem, jeśli chcecie to zgadujecie z jakimi cechami narodowościowymi kojarzą Wam się te karty. Odpowiedź dam jutro w komentarzu ;p 

Tymczasem przejdźmy do interpretacji kart:

as mieczy+4 bulw+10 buław+Sprawiedliwość+6 monet

to 6 monet jest dociągnięte, zazwyczaj losuje 4..więc nie pytajcie dlaczego, nie wiem

1) As mieczy- może być osobą rozmowną, komunikatywną. Symbolizuje kogoś, kto uwielbia dyskusje. Często przedstawia osoby wysokie z długimi nogami, o smukłej sylwetce.

2) 4 buław- może taki trochę domator? Mówi o tym, że Pan jest stabilny, solidny.

3) 10 buław- może mieć chęć kontroli nad innymi, jest osobą ambitną, honorową, nazbyt dojrzałą, pracowitą i zawaloną obowiązkami

4) Sprawiedliwość- osoba wierna systemowi, swoim zasadom, konkretna, może miał jakąś rodzinę? Tak mi się to kojarzy z poważnym związkiem..

5) Dolosowane 6 monet- może sugerować, że jest osobą hojną i dobroduszną, można na nim polegać. Pomocny mężczyzna

A co Wy sądzicie o tych kartach? @Szamanka @iwanek @Mistiko @Reni45 @Inanna @Green7@nikita29 badz inni,(kto ma ochote i czas oczywiscie) jak uwazacie? Warto inwestowac czas w taka osobe? 

• Lubię! 1

As Mieczy - osoba kierująca się rozumem chłodna uczuciowo może być gadatliwa

4 buławy- domator 

10 buław - kojarzy mi się z kimś ciężkim w obyciu,  trudnym , skomplikowanym może dużo pracować

Sprawiedliwość- dalej widzą tutaj rozum i chłodna analize nie widzę uczuć zasady i jeszcze raz zasady .Osoba owszem sprawiedliwa uczciwa . Ale ktoś kto nie kieruję się emocjami .Uczucia spychane na dalszy plan

• Dziękuję! 1

Lubi nowości, szybko się zapala i szybko też jego zapał gaśnie. Sam siebie stopuje, nie pozwalając sobie na spontaniczność. Inteligentny. Może prawnik bądź wyższego stopnia urzędnik, ewentualnie pracujący wcfinansach. Lubi spokój, nawet ten udawany. Nie bardzo emocjonalny, w sensie uczuć głębszych (brak kielichów), bo może być wybuchowy przy tych buławach, chociaż przy Sprawiedliwości może też dużo dusić w sobie.

• Dziękuję! 1
runoutofbreath

Dziękuję Wam Kochane bardzo bardzo mocno ...@Inanna tak, zgadza sie...umysl analityczny...pracuje w finansach....

• Lubię! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...