Skocz do zawartości

ANIELSKIE SYMBOLE


Ismena

Polecane posty

Ismena

Karty Anielskich Symboli

 

Karty anielskich symboli będą służyć ci podpowiedzią w różnych życiowych sytuacjach. Kiedy nie wiesz, co zrobić, jak postąpić, jak zakończy się jakiś problem, zapytaj kart. Odpowiedź jest krótka i konkretna. Zainspiruje i podpowie, jak podejść do tematu.

 

Zanim przystąpisz do wróżby, zapal kadzidełko i zwróć się o pomoc do swojego Anioła Stróża. Skup się przez chwilę w krótkiej medytacji. Wyobraź sobie jak przestrzeń wokół ciebie wypełniają przyjazne duchowe istoty. Poczuj swojego opiekuna tuż obok ciebie, poczuj jak lekko kładzie ci dłoń na ramieniu. Teraz skoncentruj się na problemie

 

1. Kiedy już sformułujesz pytanie wybierz liczbę od 1 - 24.

Np. 7

2. Następnie dodaj do niej dzień swojego urodzenia. Np. jeśli urodziłeś się 11.03.1967, działanie wygląda tak:

Np. 7 + 11 = 18

3. Następnie dodaj liczbę dnia, w którym wróżysz. Jeśli dzisiaj jest 27.10.2012, to działanie wygląda tak:

Np. 18 + 27 = 45

4. Jeśli wynik jest większy niż 24, odejmij 24 od tej liczby (jeśli nadal jest większa, to odejmij 24 jeszcze raz):

Np. 45 - 24 = 21

Liczba której szukasz to 21 - Jest to numer karty, która da ci odpowiedź.

5. Jeśli suma dat i twojej liczby jest mniejsza od 24 - np. 19 - odejmij tę liczbę od 24.

Np. 24 - 19 = 5

Liczba i numer karty, której szukasz to w tym przypadku 5.

 

ZNACZENIE POSZCZEGÓLNYCH KART:

1. DRZEWO

Zaufaj swoim podstawom, temu, co łączy cię z rodziną, wychowaniem, zasadami.Oparcie znajdziesz w tradycji. Pamiętaj, że masz w sobie siłę. Sytuacja, w której się znalazłeś wymaga jednak cierpliwości.

 

2. KRYSZTAŁ

Swoją sprawę musisz rozważyć na poziomie duchowym. Wykorzystaj swoje zdolności ponadzmysłowe, posłuchaj intuicji, zaufaj snom. Jeśli zagłębisz się w medytacji bez trudu znajdziesz odpowiedź.

 

3.SKRZYDŁA

Masz możliwość pełnego rozwinięcia skrzydeł. Możesz wznieść się wysoko w swoim rozwoju. Bądź lekki, pozbądź się ograniczeń. Zastanów się, co cię niepotrzebnie wiąże i odrzuć to.

 

4. GWIAZDY

Możesz śmiało realizować każde najodważniejsze plany. To okres twojej dobrej passy, bowiem opatrzność czuwa teraz nad tobą i wspiera twoje zamysły. Jeśli nie masz planów, to teraz je stwórz i realizuj.

 

5.JIN-JANG

Jedność i harmonia wypełniają twoje życie. Jesteś teraz na właściwej drodze i dobrze będzie, jeśli wytrwasz w swych nastawieniach jak najdłużej. Jeśli działanie jest krótkie, to teraz osiągniesz zamierzony efekt i spełnienie.

 

6.HARFA

Słuchaj swojego wewnętrznego głosu. On napełni cię muzyką, harmonią i radością. To okres uzdrowienia wszystkich chorób i problemów. To okres pokoju.

 

7.TĘCZA

Korzystaj z piękna przyrody, ciesz się światem, który cię otacza. Korzystaj ze wszystkiego, co niesie życie. Twoje sprawy zakończą się sukcesem. Możesz mieć nadzieję na pozytywny wynik i uzdrowienie duszy.

 

8. GÓRA

Stawiaj sobie ambitne cele. Teraz możesz je osiągnąć i zdobyć szczyty sławy. To dobry okres na zdobywanie wiedzy, rozwój i naukę. Przed tobą nowe perspektywy. Nawet jeśli wspinaczka będzie trudna, to cel zostanie osiągnięty.

 

9. SERCE

Otwórz swoje serce. Nie bój się miłości. Nie bój się współczucia. Naucz się brać i dawać, czerpiąc z tego radość. Pozbądź się lęków i posłuchaj głosu swoich uczuć. Zawierz im.

 

10. LEW

Sytuacja wymaga odwagi i stanowczego działania. Masz w sobie siłę i moc. Potrafisz obronić siebie i swoje sprawy. Nie wolno ci się poddawać! Pamiętaj o potrzebach twego fizycznego ciała.

 

11. ORZEŁ

Posiadasz wyjątkowy zmysł obserwacji i odpowiednią wiedzę. Stać cię na więcej niż dajesz z siebie w tej chwili. Niech wiedza duchowa będzie twoim przewodnikiem. Bądź czujny, ostrożny i wierny swoim ideałom.

 

12. GOŁĘBICA

Poddaj się wydarzeniom i doświadczeniom, które spotykasz na swojej drodze. Życie wymaga od ciebie wyjątkowego spokoju i łagodności. Spełniaj własne obowiązki z miłością.

 

13. CHMURY

To, co się wydarza jest skutkiem twoich przeszłych działań. Przyjmij to wszystko z godnością. Jeśli chcesz cos zmienić, musisz zaprząc swoja wyobraźnię w sztuce wizualizacji. Pomocne mogą być wszystkie subtelne energie.

 

14. DZIECKO

W twoim życiu pojawia się coś nowego. Ten pierwszy krok wykonaj ze szczególną troską i ostrożnością, bowiem od niego zależy reszta przyszłych wydarzeń. Zmiana i odrodzenie w życiu.

 

15.TELESKOP

W tym przypadku przyszłość jest istotniejsza niż tu i teraz. Zainteresuj się tym, co przed tobą. Rozwiń swoje zdolności prognostyczne, zaufaj snom lub intuicji. Przygotuj się na to, co niesie jutro, bo to jest ważne.

 

16. BŁYSKAWICA

Jakaś szokująca wiadomość przewróci twoje życie do góry nogami. Ogromna energia, z którą się zetkniesz może być użyta w sposób konstruktywny lub niszczycielski. Od ciebie zależy, jak ją wykorzystasz. Działaj szybko.

 

17. LUSTRO

Potrzebna ci chwila spokojnej refleksji. Otaczający cię ludzie i sytuacje są twoim lustrem - odbiciem tego co drzemie w twoim wnętrzu. Przemyśl to i postaraj się najpierw zmienić siebie na lepsze.

 

18. STUDNIA

W twojej podświadomości są odpowiedzi na wszystkie twoje pytania. Zbadaj sprawę głębiej, poszukaj dobrej rady u innych mądrych ludzi. To, co wiesz dotąd, to tylko wierzchołek góry lodowej.

 

19. KIJ

Pierwszy ruch należy do ciebie. Musisz rozbudzić w sobie odwagę. Masz do tego wiele siły życiowej. Niemniej potrzebujesz wsparcia i ochrony bliskiej osoby. Rozejrzyj się wokół ciebie, ktoś przyjdzie z pomocą.

 

20. KWIAT PUSTYNNY

Przeżywasz ciężkie chwile, ale pamiętaj, ze po burzy zawsze świeci słońce. Nie poddawaj się, wkrótce kłopoty miną. Wykorzystaj siłę wewnętrzną, żeby przetrwać. Jest nadzieja na lepsze.

 

21. RÓŻDŻKA

Moc ducha jest z tobą. Rozwijaj w sobie swoje magiczne zdolności, zainteresuj się swoimi parapsychicznymi możliwościami. W tym zakresie możesz wiele osiągnąć. To symbol uzdrowienia i przemiany.

 

22. OGNISKO

Zwróć swoją uwagę na rodzinę i przyjaciół. Twoje życie w tym czasie powinno kręcić się w zbiorowości bliskich ci osób, których towarzystwo obdarza cię ciepłem, miłością i poczuciem bezpieczeństwa.

 

23. ŚWIECA

Wkrótce coś nowego pojawi się w twoim życiu. Zaufaj wewnętrznej mądrości, to pozwoli ci wyjść z cienia i doznać prawdziwej iluminacji. Boskie przewodnictwo zapewni ci pełne zrozumienie.

 

24. KSIĄŻKA

Przed tobą nowe możliwości nabywania wiedzy i okazja rozwoju. Wykorzystaj je jak najbardziej twórczo. wiele musisz się jeszcze nauczyć. Brak wiedzy utrudnia ci życie. Zmień to, otwórz się na nowe lekcje.

  • Gratuluję! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ismena

PODRÓŻE ANIELSKIE

Porozmawiaj ze swoim Aniołem Stróżem

 

Wiele z anielskich komunikatów dociera do nas za pośrednictwem snów, zbiegów okoliczności, przebłysków intuicji, niewyjaśnionych fantazji. Podobną rolę pełnią Karty Symboli Anielskich.

 

Aniołowie to niebiańscy posłańcy, którzy z lekkością i wdziękiem kursują pomiędzy światem materii a światem ducha (oba te wymiary istnieją w nas). Anioły to duchowe istoty, które tworzą pomost między niebem a ziemią, między naszym wyższym a niższym Ja.

Opiekują się ludźmi, a jednak, w odróżnieniu od innych Przewodników, porozumiewają się z nami nie za pośrednictwem słów, lecz poprzez język symboli, kolorów, dźwięków i odczuć. A także poprzez karty.

Zadaniem Kart Symboli Anielskich jest uaktywnienie naszej podświadomości. Chociaż znajdziesz poniżej interpretacje dla każdej z nich, są one tylko pewną sugestią, która powinna być dalej rozwijana przez wróżącego (lub wróżących). Symbole mają za zadanie rozbudzić wyobraźnię, poprzez którą komunikujemy się z najgłębszym wymiarem naszej inteligencji.

Aniołowie darzą nas bezwarunkową miłością, dlatego ich przesłania są zawsze pozytywne, pełne światła. Takie też są Karty Symboli Anielskich. Nie tyle określają problemy, ile wskazują drogi wyjścia z nich.

 

Wróżba pierwsza: Drogowskaz

Anioły, podobnie jak wszelkie dobre duchy, lubią światło świec i piękne zapachy. Dlatego, zanim przystąpisz do wróżby, zapal świeczkę, kadzidło, natrzyj się wonnym olejkiem. Skoncentruj się przez chwilę, trzymając w dłoniach ulubiony kryształ lub kamień. Oddychaj spokojnie. Wyobraź sobie, że przestrzeń wokół Ciebie wypełniona jest przez zastępy przyjaznych aniołów, które czekają, by Ci pomóc i poprowadzić Cię tam, gdzie wiedzie Twoja droga.

Dopiero teraz zadaj pytanie, a następnie wybierz w myślach liczbę od 1 do 24. Do tej liczby dodaj dzień Twoich urodzin i dzień, w którym wróżysz. Od całości odejmij 24. Reszta - to Twój Anielski Symbol, odpowiedź na Twoje pytanie.

Przykład: wybrałaś/eś liczbę 18. Urodziłaś/eś się 12 kwietnia. Jest 15 sierpnia.

18 + 12 + 15 = 45

45 - 24 = 21

Odpowiedzią jest karta nr 19, Kij.

Uwaga: jeśli wynik odejmowania jest większy niż 24, musisz jeszcze raz odjąć 24.

Np. pomyślałeś liczbę 23. Urodziłeś się 27 marca, wróżysz 30 lipca.

23 + 27 + 30 = 80 - 24 = 56 - 24 = 32 - 24 = 8

Odpowiedzią jest karta nr 8, Góra.

 

Wróżba druga: Trzy Parki

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoim problemie, gdzie jest jego źródło, w jakiej fazie znajduje się teraz i dokąd Cię doprowadzi - możesz użyć trzech kart: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Pomyśl i zapisz trzy liczby od 1 do 24. Do pierwszej dodaj dzień, do drugiej miesiąc, do trzeciej ostatnie dwie cyfry roku Twojego urodzenia. Od każdej z liczb odejmij 24 (i tak jak w poprzedniej wróżbie, jeśli wynik będzie większy od 24, musisz tę liczbę odjąć jeszcze raz) - różnica będzie numerem odpowiedniej karty. Jeśli okaże się, że po dodaniu wymyślonej liczby do którejkolwiek daty suma będzie mniejsza od 24, musisz wykonać odwrotne działanie - sumę odjąć od 24.

Przykład: wybrałaś/eś liczby 16, 9 i 21. Twoja data urodzenia: 3.11.75.

Karta pierwsza: 16 + 3 = 19

24 - 19 = 5

Karta druga: 9 + 11 = 20.

24 - 20 = 4

Karta trzecia: 21 + 75 = 96.

96 - 24 = 72 - 24 = 48 - 24 = 24

Twoje karty:

przeszłość - nr 5, Jin/Jang

teraźniejszość - nr 4, Gwiazdy

przyszłość - nr 24, Książka

 

Wróżba trzecia: Mandala

Aniołowie bardzo lubią, kiedy ludzie współpracują ze sobą. Dlatego Kartami Anielskich Symboli wróżyć można razem z bliską osobą. Proponowany układ nazywa się Mandalą. Polega on na wskazaniu pięciu kart Anielskich, które będziecie interpretować.

Pierwszą kartę wybierasz Ty, cztery następne Twój/Twoja partner/ka. Robicie to w następujący sposób: wybierasz jakąś liczbę od 1 do 24. Teraz Twój/Twoja partner/ka wybiera kolejne cztery liczby od 1 do 24. Liczby zapiszcie w kolejności, w jakiej zostały wskazane.

Numer pierwszej karty otrzymasz, dodając do pierwszej liczby liczbę drugą i od otrzymanej sumy odejmując 24 (jeśli suma będzie mniejsza od 24, to ją odejmujesz od 24). Numer drugiej karty otrzymasz, wykonując powyższe działania z liczbą drugą i trzecią, trzeciej karty - z trzecią i czwartą, czwartej - z czwartą i piątą, piątej - z piątą i pierwszą.

Przykład: Wybrałaś liczbę 13, Twój partner - 10, 6, 9, 22.

Pierwsza karta: -

13 + 10 = 23 oraz 24 - 23 = 1 - Drzewo

druga karta: 10 + 6 = 16 oraz 24 - 16 = 8 - Góra

trzecia karta: 6 + 9 = 15 oraz 24 - 15 = 9 - Serce

czwarta karta: 9 + 22 = 31 oraz 31 - 24 = 7 - Tęcza

piąta karta: 22 + 13 = 35 oraz 35 - 24 = 11 - Orzeł

 

Pierwsza karta Mandali to sedno problemu,

druga - jego wymiar materialny,

trzecia - wymiar emocjonalny,

czwarta - wymiar intelektualny,

piąta - wymiar duchowy.

 

W Mandali Ty interpretujesz jedynie pierwszą kartę. Pozostałe karty interpretuje Twój pomocnik (lub pomocnicy, może ich być nawet czworo!), Ty zaś dyskutujesz z jego/ich interpretacją. Zobacz, o ile więcej będziesz po tej sesji wiedzieć o sobie!

 

Wróżba czwarta: Siła Myśli

Wreszcie wariant telepatyczny: Ty myślisz o swoim pytaniu, a Twój towarzysz wybiera kartę lub karty za Ciebie, po czym usiłuje odgadnąć Twoje pytanie. Powodzenia!

 

ZNACZENIE KART:

1.Drzewo - siła, trwałość, cierpliwość. Ufaj swoim korzeniom.

2.Kryształ - jasność, wizja, widzenie ponadzmysłowe, związki ze światem duchowym, wiedza wewnętrzna, uzdrawianie. Rozważ swój problem na poziomie duchowym.

3.Skrzydła - wolność, swoboda ducha, lekkość, wznoszenie się. Nie nakładaj na siebie niepotrzebnych ograniczeń.

4.Gwiazdy - marzenia, nadzieje, przeznaczenie, wpływy planetarne. Mierz wysoko, opatrzność czuwa nad Tobą.

5.Jin/Jang - pełnia, jedność, harmonia duchowa, zakończenie. Jesteś na właściwej drodze.

6.Harfa - muzyka, harmonia, pokój, uzdrowienie. Słuchaj głosu wewnętrznego.

7.Tęcza - nadzieja, pozytywny wynik, uzdrowienie duszy, sukces, piękno przyrody. Korzystaj z uroków życia.

8.Góra - cel, zdobywanie wiedzy, nowe perspektywy, wędrówka na szczyty. Czekają Cię zaszczyty.

9.Serce - miłość, współczucie, brak lęku przed otwarciem, umiejętność brania i dawania. Zaufaj uczuciom.

10.Lew - moc, skuteczność, odwaga, obrona własnego terytorium, uszanowanie potrzeb ego i ciała fizycznego. Nie wolno Ci się poddać w walce.

11.Orzeł - wyższa wiedza, zmysł obserwacji, czujność, widok z lotu ptaka, wierność ideałom, przewodnictwo sił duchowych. Stać Cię na więcej.

12.Gołębica - pokój, łagodność, spełnianie obowiązków z miłością. Poddaj się.

13.Chmury - energie eteryczne, potęga wyobraźni. Doganiają Cię skutki przeszłych działań.

14.Dziecko - narodziny, odrodzenie, nowe życie, początki, niewinność, bezbronność. Zadbaj o wykonanie właściwego pierwszego kroku. Potraktuj sprawę z troską i uczuciem.

15.Teleskop - zaglądanie w przyszłość, planowanie, przezorność, wizja, odczytywanie przeznaczenia. Pomyśl o jutrze, przygotuj się.

16.Błyskawica - szokująca wiadomość, gwałtowna przemiana, olśnienie, przypływ potężnej energii, która może być użyta w sposób konstruktywny lub niszczycielski. Działaj szybko.

17.Lustro - refleksja. Spójrz prawdzie w oczy - inni są odbiciem Twoim i Twoich problemów.

18.Studnia - źródło energii twórczej, duchowej, skarbnica podświadomości. Zbadaj sprawę głębiej, poszukaj dobrej rady.

19.Kij - wsparcie, ochrona, ratunek, siła życiowa, odwaga. Pierwszy ruch należy do Ciebie.

20.Kwiat pustynny - odrodzenie, przebłysk nadziei pośród stagnacji i rozpaczy, siła wewnętrzna, triumf woli. Nie poddawaj się, Twój czas nadejdzie.

21.Różdżka - przemiana, uzdrawianie, inspiracja, pomoc sił wyższych, rozpoznanie własnych mocy magicznych. Moc ducha jest z Tobą.

22.Ognisko - komfort, ciepło, wygoda, bezpieczeństwo, powrót do domu, rodzina, przyjaciele, potrzeba życia w zbiorowości, opieka, dzielenie się, wspólnota wizji. Nie jesteś sam.

23.Świeca - światło, olśnienie, zrozumienie, boskie przewodnictwo, wiara w wewnętrzną mądrość, wyjście z ciemności. Wkrótce coś nowego pojawi się w Twoich sprawach.

24.Książka - zdobywanie wiedzy, otwarcie wobec nowych idei i możliwości. Wiele się musisz nauczyć.

 

źródło: gwiazdy.com.pl

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Nareszcie znalazłam coś dla siebie, dziękuje za ten wątek :) ja mam wrażenie że Anioły są wokół mnie na każdym kroku :)

„Życie to echo. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.”

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...