Skocz do zawartości

Czy założę rodzinę

Polecane posty

soleila007

Hej zapytałam karty czy założę rodzinę końcowa karta podsumuwujaca to królowa monet i nie wiem jak ją ugryźć bo dla mnie królowa monet to kobieta samotna/samotna matka napewno nie kojarzy mi się z rodziną.  Jak wy ją widzicie? 

soleila007

Pierwsze 3 król monet wisielec księżyc potem niżej 2 karty królowa pucharów 6 buław i końcowa królowa monet

Rozkład zaczyna Król Denarów i kończy Królowa Denarów tarotowa para.Wiec może ktoś przy Tobie jest lub będzie.U mnie na karcie Księżyc jest kobieta w ciąży ( zależy od talii) .Wisielec mówi że możesz jeszcze poczekać na tę ciążę choć bardzo chcesz o czym mówi Królowa Kielichów.6 buław karta zwycięstwa ale trzeba działać.

Król i Królowa Denarów tworzą stabilną odpowiedzialna parę.Uwazam że tak powinnaś założyć rodzinę.

• Lubię! 2
soleila007
3 godziny temu, Reni45 napisał:

Rozkład zaczyna Król Denarów i kończy Królowa Denarów tarotowa para.Wiec może ktoś przy Tobie jest lub będzie.U mnie na karcie Księżyc jest kobieta w ciąży ( zależy od talii) .Wisielec mówi że możesz jeszcze poczekać na tę ciążę choć bardzo chcesz o czym mówi Królowa Kielichów.6 buław karta zwycięstwa ale trzeba działać.

Król i Królowa Denarów tworzą stabilną odpowiedzialna parę.Uwazam że tak powinnaś założyć rodzinę.

Chce już być mamą . Planuję ciąże w następnym roku niezależnie od tego czy będę mieć stałego partnera czy nie bo moge się go nie doczekac:(

Szamanka
Dnia 3.09.2020 o 12:57, soleila007 napisał:

Chce już być mamą . Planuję ciąże w następnym roku niezależnie od tego czy będę mieć stałego partnera czy nie bo moge się go nie doczekac:(

A myślałam,że jestem nienormalna i tylko ja myślę w ten sposób.

• 3 weeks later...

Ciekawe podejście. Z jednej strony się nie dziwię, a z drugiej strony to jednak mężczyzna jest potrzebny do spłodzenia dziecka. A karty raczej pokazały, że bez niego się nie uda.

Szamanka
Dnia 24.09.2020 o 15:50, sensa napisał:

Ciekawe podejście. Z jednej strony się nie dziwię, a z drugiej strony to jednak mężczyzna jest potrzebny do spłodzenia dziecka. A karty raczej pokazały, że bez niego się nie uda.

Żyjemy w czasach nowych technologii,in vitro itd...Teoretycznie można i bez mężczyzny,ale nie u nas w kraju i za fortunę.

Dnia 30.09.2020 o 22:24, Szamanka napisał:

Żyjemy w czasach nowych technologii,in vitro itd...Teoretycznie można i bez mężczyzny,ale nie u nas w kraju i za fortunę.

Wciąż potrzebne jest męskie nasienie.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...