Skocz do zawartości

Relacja na wrzesień

Polecane posty

Raz w miesiącu stawiam karty na swoją relację z Panem.

Jak zobaczyłam karty to aż powiało chłodem.Same miecze.

6 mieczy Król Mieczy Królowa Mieczy

Zimno chłodno.

Z sierpnia plany są na spotkanie więc raczej spotkania nie będzie Pan się wymówi czymś . Jakby między nami miał być konflikt, może wymiana zdań będzie i każde obrażone.W każdym razie chłód emocjonalny każdego z nas.Jezeli kontakt to chyba sporadyczny netowy .

Jak to widzicie?? 

IMG_20200902_213953.jpg

6 mieczy mówi nie bój się zmian!

Jest to karta brama, więc idzie nowe w Waszą stronę :-)

Po tych kartach Wy jako para z trygonu powietrza.

to będzie dobrymi miesiąc, w którym należy spodziewać się kolejnego etapu w związku, wejścia na wyższy pułap :-)

e

Szamanka

Reni uważam tak,jak ty że kontakt będzie bardzo ograniczony.Rozmowy mogą być.Spotkania w tych kartach nie widać.To Ty możesz cierpieć,jak ta królowa mieczy.Wg mnie będziesz zła,że się nie rozwija nic.

Może to stawianie kart na tego faceta zaburza energię.Ćwicz może na jakiś innych znajomościach.Bo widać,że ci zależy.A wiesz,jak to jest jak wychodzą źle karty to możesz się negatywnie nakręcić.

4 godziny temu, Ona28 napisał:

6 mieczy mówi nie bój się zmian!

Jest to karta brama, więc idzie nowe w Waszą stronę :-)

Po tych kartach Wy jako para z trygonu powietrza.

to będzie dobrymi miesiąc, w którym należy spodziewać się kolejnego etapu w związku, wejścia na wyższy pułap :-)

e

Zmiany moga być ale chyba w postaci odcięcia się.W mieczach nie widzę już wyższego pułapu.

41 minut temu, Szamanka napisał:

Reni uważam tak,jak ty że kontakt będzie bardzo ograniczony.Rozmowy mogą być.Spotkania w tych kartach nie widać.To Ty możesz cierpieć,jak ta królowa mieczy.Wg mnie będziesz zła,że się nie rozwija nic.

Może to stawianie kart na tego faceta zaburza energię.Ćwicz może na jakiś innych znajomościach.Bo widać,że ci zależy.A wiesz,jak to jest jak wychodzą źle karty to możesz się negatywnie nakręcić.

Mówisz o zaburzaniu energii?? 

Czyli że stawiając karty wychodzi nowa energia i ona się sprawdza.A mogło być inaczej.Możliwe to?? Choć nie sądzę.

Ów Pan chyba nie wie co chce.Daje nadzieję a nic nie wychodzi fakt. Ja i tak jestem rozczarowana bardziej już nie można.

Oczywiście, teraz gdy na to patrze....

Gdyby było między Wami dobrze to moim zdaniem te karty nie zapowiadałyby odcięcia lecz, gdy kontakt jest znikomy....no to chyba Twoja intuicja jest tutaj na pierwszym miejscu brna pod uwagę.

Ja bardzo lubię 6 mieczy :)

Wiele razy mnie pokazała - idź, korzystaj, baw się, nie oglądaj się za siebie, nie zaprzątaj sobie głowy negatywnymi myślami :)

Szamanka
Dnia 3.09.2020 o 13:43, Reni45 napisał:

Mówisz o zaburzaniu energii?? 

Czyli że stawiając karty wychodzi nowa energia i ona się sprawdza.A mogło być inaczej.Możliwe to?? Choć nie sądzę.

Ów Pan chyba nie wie co chce.Daje nadzieję a nic nie wychodzi fakt. Ja i tak jestem rozczarowana bardziej już nie można.

No ja uważam,że każde działanie energetyczne ma jakiś wpływ.Może być niewielki wpływ.Tak samo,jak nasze myśli mają wpływ na różne rzeczy.Poza tym istnieje prawo przyciągania i telepatia.Zatem stawiając wróżby w jakimś stopniu możemy zmienić energię i swoje myślenie.Mozna się też zasugerować wróżbą i powstanie samospełniająca przepowiednia.Ale ty i tak mało wróżb na niego stawiasz.Jedna w miesiącu to może nie mieć wielkiego wpływu.Ja niestety,jak mi zależy na jakimś temacie to często za dużo stawiam,a potem wszystko zaczyna się psuć

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...