Skocz do zawartości

Czy los nas połączy

Polecane posty

Ona28

Jest taki koleś, którego znam tylko z widzenia. 

Mamy wspólnych znajomych i to wszystko..... Jednak zawsze gdy się widzimy on zwraca na mnie uwagę

Zadałam kartom dwa pytania:

1. Co on o mnie myśli ?

5 buław, Cesarzowa i Arcykapłana a pod spodem tali królowa mieczy 

Karty wg mnie pokazują, że odbiera mnie jako atrakcyjną kobeę. Tajemniczą, bo mnie nie zna. % buław pewnie mówi o tym, że kojarzy mnie z takich szybkich spotkań. Gdzieś zawsze pędzę, szybko idę, śpieszę się.....

Zabiegana, ładna, tajemnicza.....

2. Czy połączy nas coś więcej (romans)?

4 buław, 3 denary, Mag - pod spodem tali 8 denarów

romans nie, ale my się chyba poznamy na jakiejś imprezie  zamienimy kilka zdań 

Mag to taki podrywacz, 3 monet spotkanie we troje.... Także zostaniemy sobie przedstawieni ...

Co myślicie, proszę o sugestie. :)

Ona28

No i co tam podpowie ktoś coś?🤔🌤️

Egeria
Dnia 3.09.2020 o 15:19, Ona28 napisał:

Jest taki koleś, którego znam tylko z widzenia. 

Mamy wspólnych znajomych i to wszystko..... Jednak zawsze gdy się widzimy on zwraca na mnie uwagę

Zadałam kartom dwa pytania:

1. Co on o mnie myśli ?

5 buław, Cesarzowa i Arcykapłana a pod spodem tali królowa mieczy 

Karty wg mnie pokazują, że odbiera mnie jako atrakcyjną kobeę. Tajemniczą, bo mnie nie zna. % buław pewnie mówi o tym, że kojarzy mnie z takich szybkich spotkań. Gdzieś zawsze pędzę, szybko idę, śpieszę się.....

Zabiegana, ładna, tajemnicza.....

2. Czy połączy nas coś więcej (romans)?

4 buław, 3 denary, Mag - pod spodem tali 8 denarów

romans nie, ale my się chyba poznamy na jakiejś imprezie  zamienimy kilka zdań 

Mag to taki podrywacz, 3 monet spotkanie we troje.... Także zostaniemy sobie przedstawieni ...

Co myślicie, proszę o sugestie. :)

1. Kobieta atrakcyjna i ponętna z wyglądu (Cesarzowa i Arcykapłanka), ale niedostępna lub o zbyt ciętym języku (królowa mieczy) co sprawia, że dla niego nie nadajesz się do relacji (5 buław to karta oznaczająca szukanie pretekstu do kłótni, konfliktowość).

2. Może was połączyć romans, będzie on trwał przez jakiś czas, ale nie połączy was głębsza relacja. Może zostaniecie przyjaciółmi na dłuższy czas, jednak z czasem się całkiem od siebie oddalicie, bo rozdzielą was inne zapatrywania na świat.

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Reni45

Cesarzowa  Kapłanka to duet pięknych kobiet ktore podobają się facetom więc napewno się mu podobasz.Kaplanka + Królowa Mieczy mówi że dla niego jesteś uosobieniem marzeń i na teraz niedostępna.5 buław bije się z myślami może chce zagadać ale nie ma odwagi?? 

Mag siła sprawczą powinien się przełamać i w końcu zagadać. Ale jeszcze nie ten czas.On skupiony bardziej na czymś innym coś innego ma na głowie.3 denary jest pomiędzy 4 buław a Magiem czyli trzeba popracować nad znajomością żeby cokolwiek wyszło.Niby Mag możliwy jakiś romansik albo takie słodzenie.

• Dziękuję! 1
Szamanka

4 buław to taka karta brama,przez którą można przejść,jak się chce Czyli jest możliwość znajomości,ale tylko możliwość.3 denary- to wymaga zrobienie jakiejś pracy.Nic się samo nie zrobi.Mag- działanie magiczne,czarowanie i uwodzenie.Ale Mag może działać,a może siedzieć na dupie.Może zrobić jakieś kroki wobec ciebie,coś tam czarować cię.Jednak magi są dziwne i może tylko sobie myśleć.Bo nie zawsze mag jest aktywny.

W pierwszym rozkładzie tylko ta królowa mieczy niepokoi.

• Dziękuję! 1

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...