Skocz do zawartości

10 Karo


Ismena
 Share

Polecane posty

10 KARO

 

ehki69.png

 

Pieniądze, gotówka, dar, sukces w interesach, spadek.Wpływy ,obroty, premia,nagroda, duży dochód.Spełnienie marzeń, stworzenie czegoś stałego, co będzie trwałe i da zadowolenie i satysfakcję. Ta karta jest nośnikiem energii sukcesu i powodzenia. Dobrze zapowiadające się sprawy w biznesie. Rozmowa, która przyniesie korzystna propozycję lub podpisanie umowy. Umiejętność posługiwania się narzędziem mowy, piękny język. Nowy przypływ gotówki. Otoczona kartami czerwonymi - kwitnący interes,dobre wieści, spełnienie planów. Czarnymi - miej oczy wkoło głowy, uszy jak radary a wszystko będzie dobrze.

Odwrócona: Zachwianie równowagi finansowej. Nagrody nie będzie. Mniejsza podwyżka, mniejsze wpływy.Pieniądze na które czekasz spóźnia się. Straty wiszą w powietrzu- nie ryzykuj, bo stracisz. Nie podejmuj pochopnie decyzji.Patrz na ręce wspólnikom, sprawdzaj faktury i umowy.Nie podpisuj dokumentów zanim nie zapoznasz się z treścią.Otoczona kartami czerwonymi - możesz to zmienić, czarnymi - wyrok zapadł.

 

źródło: H. Żuk Karty Klasyczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

10 karo - Bogactwo

 

Karta mówi o dochodzeniu do znacznego majątku. tym razem jednak nie o złoto czy biżuterię chodzi, raczej o ziemię i nieruchomości. Karta może zapowiadać tworzenie materialnych podstaw rodzinnej fortuny, którą będą powiększać kolejne pokolenia. Symbolizowane przez tą kartę pomnażanie majątku przypomina proces zapuszczania korzeni, tak, by wyrosłe z nich drzewo było silne i mogło się oprzeć każdej wichurze. 10 karo to także dorobek całego życia, zabezpieczenie materialne przyszłości, niespodziewane dziedzictwo, które staje się naszym udziałem. Kiedy chcemy określić miejsce jakichś wydarzeń, to 10 karo wskazuje na duże i bogate skupiska miejskie, metropolie lub pałace, siedziby urzędów państwowych, luksusowe dzielnice wielkich miast.

 

źródło: "Rozmowy z losem" A. Szymaszkiewicz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...