Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji - sprawa Sądowa


Dawid

Polecane posty

Cześć. 
 

Czy ktoś może pomóc w interpretacji rozkładu? 
 

ptaki+koniczyna+wąż+krzyż+pan+myszy+książka+trumna

 

Chodzi o wynik sprawy w sądzie. Stres i obawy widzę, jednak mam problem z zakończeniem tej sprawy. 
 

Jak interpretować trumnę na końcu, jako pozytywny czy jako negatywny wynik rozprawy?

 

Książka+trumna książkowego oznacza zakończenie nauki, studiów i ujawnienie tajemnicy, pytanie jak odnieść to do wyniku wyroku sądowego czy jako pozytywny czy negatywny 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2022 o 06:18, Dawid napisał:

Cześć. 
 

Czy ktoś może pomóc w interpretacji rozkładu? 
 

ptaki+koniczyna+wąż+krzyż+pan+myszy+książka+trumna

 

Chodzi o wynik sprawy w sądzie. Stres i obawy widzę, jednak mam problem z zakończeniem tej sprawy. 
 

Jak interpretować trumnę na końcu, jako pozytywny czy jako negatywny wynik rozprawy?

 

Książka+trumna książkowego oznacza zakończenie nauki, studiów i ujawnienie tajemnicy, pytanie jak odnieść to do wyniku wyroku sądowego czy jako pozytywny czy negatywny 

Stanowczo za dużo kart wyjąłeś. Jesli chodzi o te 2 karty to zakończenie powinno być zadowalające dla Ciebie, ale one są wyjęte z rozkładu, więc trochę nieadekwatne. Lepiej wyjmować na pytanie 2 - 3 karty niż tak dużą ilość

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można doprecyzować jak wyjęte z rozkładu, że nieadekwatne?😁

 

Znaczy ja widzę o co chodzi w tym dłuższym rozkładzie, ułożyła się historia. Początek rozkładu to zapewne konsultacje z kobietą mecenas, dalej koniec kłamstw świadka kobiety, potem obawy, ciężar i stres oraz na końcu książka+trumna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesli wyciagasz 8 kart do rozkładu to wszystkie wspólnie odczytujesz, a nie każdą z osobna czy rozdzielasz na pary - bo chyba to uczyniłeś? Jeśli się mylę to mnie popraw:)

 

No i czy pytasz o wynik rozprawy i te wszystkie karty są na to czy na przebieg?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wyciągam więcej kart (zazwyczaj 6) aby poznać więcej szczegółów dot. pytania czy sprawy i kompleksowo z rozkładu odczytać wynik czy odpowiedź na zadane pytanie - szukam odpowiedzi w rozkładzie po przekazanych informacjach. Kiedyś próbowałem na 3 i nigdy mnie to nie zadowalało. Przy większej ilości muszę wyciągnąć odpowiedź z ułożonej historii i przekazanych informacji.

 

Tutaj widzę informacje dot. że kłamstwa kobiety się kończą, stres i obawy (w koło karty Pan) oraz na końcu książka+trumna kończąca układ. Także wynik i odpowiedź bezpośrednią na pytanie widzę na końcówce rozkładu czyli tego czego nie wiem i jest dla mnie tajemnicą, obawą - czyli książka+trumna.

 

Generalnie pytanie było na wynik rozprawy (rozprawa na początku sierpnia , trumna to też chyba sierpień) ale jak mówię - zawsze tak zerkam bardziej kompleksowo i ta historia ma oparcie w rzeczywistości czyli koniec kłamstw kobiety oraz obawy w koło karty osobowej. Nie czytam jako całość a po udzielonych informacjach przez karty i ułożonej historii czyli ten koniec kłamstw, obawy jako sytuacja z teraźniejszości

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dawid napisał:

Zawsze wyciągam więcej kart (zazwyczaj 6) aby poznać więcej szczegółów dot. pytania czy sprawy i kompleksowo z rozkładu odczytać wynik czy odpowiedź na zadane pytanie - szukam odpowiedzi w rozkładzie po przekazanych informacjach. Kiedyś próbowałem na 3 i nigdy mnie to nie zadowalało. Przy większej ilości muszę wyciągnąć odpowiedź z ułożonej historii i przekazanych informacji.

 

Tutaj widzę informacje dot. że kłamstwa kobiety się kończą, stres i obawy (w koło karty Pan) oraz na końcu książka+trumna kończąca układ. Także wynik i odpowiedź bezpośrednią na pytanie widzę na końcówce rozkładu czyli tego czego nie wiem i jest dla mnie tajemnicą, obawą - czyli książka+trumna.

 

Generalnie pytanie było na wynik rozprawy (rozprawa na początku sierpnia , trumna to też chyba sierpień) ale jak mówię - zawsze tak zerkam bardziej kompleksowo i ta historia ma oparcie w rzeczywistości czyli koniec kłamstw kobiety oraz obawy w koło karty osobowej. Nie czytam jako całość a po udzielonych informacjach przez karty i ułożonej historii czyli ten koniec kłamstw, obawy jako sytuacja z teraźniejszości

Rozumiem, każdy ma swój patent i jesli Twój Ciebie satysfakcjonuje to jest ok :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja zinterpretowałem książkę z trumną jako koniec czyli sprawa umrze bezpowrotnie , czyli kłamstwa się nie udadzą a sprawa się zakończy :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Cześć ponownie. 
 

Sprawa ostatecznie zakończyła się dopiero 6 października z wyrokiem uniewinniającym, jednak prokuratura wniosła o apelacje. 
 

Teraz Sąd Okręgowy II instancji nie może zmienić wyroku z uniewinnienia na np. skazujący bo w przypadku uniewinnienia nie może tego zrobić w apelacji (mógłby zmienić gdyby sytuacja była odwrotna czyli skazujący i zmienić na uniewinnienie)

ale ma dwie opcje:

 

• może uchylić wyrok Sądu I Instancji, przekazując do ponownego rozpatrzenia do tego samego Sądu co rozpatrywał w I Instancji i to rozpatrzenie należy traktować jako II instancje bo to środek odwoławczy z tym zwrotem do ponownego rozpatrzenia lub ma opcję:

• utrzymać wyrok w mocy Sądu I instancji więc od razu wyrok byłby prawomocny 

 

Także ponownie karty:

 

Koniczyna+książka+Krzyż+statek+Niedźwiedź+jeździec+park+ryby 

 

Karty na pytanie czy Sąd II Instancji Okręgowy utrzyma w mocy wyrok.


Tak byłoby najlepiej bo to Kończy sprawę. Niestety widzę tutaj krzyż przed statkiem i obawiam się, że to znaczy że sprawa zostanie przekazana do ponownego rozpatrzenia…czyli wróci do Sądu co rozpatrywał w I Instancji. 
 

Wiem, dużo kart wyjętych - należy rozkład odczytać jako całość, choć finalnie widzę, że dobrze się skończy - to wiadomo, jednak pytanie brzmi czy utrzyma w mocy czy przekaże do ponownego rozpatrzenia…

 

Co sądzicie po rozkładzie z tym statkiem i krzyżem?

 

Decyzja czy Sąd Okręgowy zwraca do ponownego rozpatrzenia czy utrzymuje wyrok w mocy zapada oczywiście na rozprawie apelacyjnej po zapoznaniu się z materiałami i głosami stron. Także rozprawa apelacyjna  jest wiadoma, że będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...