Skocz do zawartości

Interpretacja


kati1235

Polecane posty

Witam odezwal sie do mnie byly, ale mu nie odpowiedzialam bo nie widzialam sensu i zadalam pytanie tarotowi czy jeszcze sie odezwie i wypadly karty as bulaw , 3 denary, cesarz, mag i 5 mieczy. Ja sadze ze tak ale nie wiem co moze do tego oznaczax te 5 mieczy. Milego dnia bede wdzieczna za odpowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kati1235 napisał:

wiem co moze do tego oznaczax te 5 mieczy

Może odezwie się z pretensjami że nie odpowiedziałaś na poprzednią wiadomość. Coś takiego mi przyszło do głowy. Przy cesarzu to może być takie traktowanie z góry Ciebie. Mag to próba manipulacji, może posłużyć się jakąś rewelacją lub newsem skoro 3 monet. Takie coś mi się pokazuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to dziwne bo wszystkie karty oprocz tych 5 mieczy sa pozytywne. Ja po dluzszym przemysleniu i przeanalizowaniu mysle, ze moze chciec pisac walczac o moje uczucia o relacje

5 mieczy to jednak jakas walka🧐

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2022 o 15:52, kati1235 napisał:

Hmm to dziwne bo wszystkie karty oprocz tych 5 mieczy sa pozytywne. Ja po dluzszym przemysleniu i przeanalizowaniu mysle, ze moze chciec pisac walczac o moje uczucia o relacje

5 mieczy to jednak jakas walka🧐

5 mieczy to nie jest walka o uczucie. Tutaj ktoś zyskuje a ktoś traci. Kombinatorstwo jest w tej karcie. Można coś ugrac ale sprytem. Ta karta zawsze u mnie daje takie sytuacje z których nie jestem zadowolona nic nie idzie po myśli 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...