Skocz do zawartości

Giermek Kielichów


Ismena
 Share

Polecane posty

Giermek Kielichów

46.jpg.731c7cd6a060067016ab5c69f05d6ce8.jpg

Karta ma pozytywne przesłanie, zapowiada pomoc ze strony kogoś, na kogo nie liczyliśmy, kogo uważaliśmy za osobę mało poważną. Mimo tego mniemania, okazuje się, że jest to osoba godna zaufania, szczera i pełna osobistego uroku.

 

Giermek Kielichów symbolizuje skłonności do fantazjowania i umiłowanie piękna. Jako czterdziesta siódma, z kolei karta talii jest dwójką. Wodna dwójka ma silny związek z Księżycem oraz przypisywaną fantazją, intuicją i poezją. Sługa kielicha jest właśnie takim człowiekiem: młodym, radosnym i niefrasobliwym.

 

Karta ma pozytywne przesłanie, zapowiada pomoc ze strony kogoś, na kogo nie liczyliśmy, kogo uważaliśmy za osobę mało poważną. Mimo tego mniemania, okazuje się, że jest to osoba godna zaufania, szczera i pełna osobistego uroku. Posiada wrodzony talent, zwłaszcza w dziedzinach artystycznych. Ma też skłonności do fantazjowania, jest miłośnikiem literatury i filmu z pogranicza baśni czy legend. Bardziej romantyk niż twardo stąpający po ziemi pozytywista.

 

Gdy wyciągniemy Giermka Kielichów

W otoczeniu kart przychylnych wskazuje, że mogą też nastąpić bardzo miłe zdarzenia w domu lub naszym najbliższym otoczeniu. Pojawi się ktoś, kto wprowadzi nieco życia i radości w zwyczajny, ustalony i już nieco nudny tryb codzienności. Spowoduje to pozytywne zmiany i zerwanie z rutyną. Pewna nieprzewidywalność zachowań korzystnie wpływa na nudny świat i sprawia, że nieco inaczej patrzymy na tych, których, wydawałoby się, znamy na wylot.

 

Na szczęście są to bardzo niewinne fanaberie, dodające uroku, tym niemniej przez kogoś, kto traktuje wszystko zbyt serio może być odbierane jako zachowanie niepoważne, obniżające wiarygodność osoby. Młode osoby powinny szczególnie uważać, by nie narazić się na taką opinię. Dotyczy to uczniów, studentów i stażystów, którzy są pod czujnym okiem surowych egzaminatorów, dających młodym kwalifikacje do pełnienia ważnych funkcji.

 

W otoczeniu kart mniej korzystnych musimy uważać, by nie wpaść w tarapaty, spowodowane nieodpowiedzialnym zachowaniem, być może złym rozpoznaniem albo lekceważeniem i niefrasobliwością. Niekoniecznie musi to być nasza wina. Być może sytuację taką wywołała osoba, której zbyt mocno lub pochopnie zaufaliśmy. Tak czy inaczej, nie stanie się żadna tragedia, a raczej będzie miało miejsce jednie nieporozumienie, które bez trudu można wyjaśnić, a konflikt zażegnać.

 

Należy jednak uważać, aby nieporozumienie nie zostało przeniesione na grunt urzędowy, bo o ile mamy dostatecznie dużo osobistych walorów do poradzenia sobie w sytuacjach emocjonalnych, o tyle z problemami natury prawnej i urzędowej raczej nie umiemy się uporać. Warto poszukać profesjonalnej pomocy, zwłaszcza gdy mamy zwyczaj podchodzić zbyt liberalnie do obowiązków.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Wskazuje na kogoś młodego, na osobę refleksyjną, czasami o upodobaniach artystycznych. Oznacza wiadomości związane z życiem rodzinnym, informacje o chrzcinach, zaręczynach, komuniach. Może oznaczać po prostu dobre nowiny związane z dziećmi. Często jest zapowiedzią pojawienia się nowego, młodszego partnera.

 

W negacji

 

Oznacza złudne obietnice. Młody próżny, kłamliwy intrygant. Nieprzyjemne niespodzianki, niedyskrecja, oszustwo.

 

Choroby: wskazuje na słaby system nerwowy, skłonność do przeziębień, do uzależnień.

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...