Skocz do zawartości

Interpretacja tarota na nową znajomość

Cherry2
 Share

Polecane posty

Hej wszystkim.  Tarotem zainteresowałam się stosunkowo niedawno, więc mam jeszcze małe doświadczenie. Postanowiłam zapytać karty o relację z pewnym chłopakiem. Słabo się znamy, podoba mi się z wyglądu. Kilka razy rozmawialiśmy, było nawet kilka drobnych sytuacji, które mogłyby wskazywać, że również jest mną zainteresowany.  Ostatnio zdecydowałam, że jak będę miała okazję, to spróbuję delikatnie dać mu do zrozumienia (np spojrzeniem), że mi się podoba.  Jednak zanim będę miała okazję zadziałać, postanowiłam zapytać jaki on ma do mnie stosunek i przyznam, że zrobiło się ciekawie. 

Karta pierwsza (jak on o mnie myśli)  - DIABEŁ

Karta druga (jakimi darzy mnie uczuciami, jakie emocje w nim wzbudzam) - GŁUPIEC

Kata trzecia (jego stosunek do naszej relacji) - KOCHANKOWIE 

Karta czwarta (kierunek rozwoju relacji, przyszłość) - RYDWAN

Moja interpretacja: Pociąg fizyczny, jest zainteresowany i otwarty na coś więcej lecz bardziej w kierunku flirtu  Być może ma podejście co będzie to będzie, jakieś przelotne uczucie. Nie jest przywiązany (co jest też oczywiste z uwagi na to, że słabo się znamy). Ale ten głupiec przy karcie diabeł i kochankowie daje mi tu właśnie taki klimat czegoś niezobowiązującego. Rydwan za to może wskazywać, że sprawy nabiorą teraz szybszego obrotu (co idealnie pasuje do tego, że sama chcę bardziej zadziałać) Martwi mnie jednak ten diabeł, bo jednak jest w tej karcie jest duży egoizm, prymitywne instynkty i złe intencje.  Ogólnie, bardzo zaciekawił mnie ten rozkład i jestem ciekawa jak inni na niego spojrzą. 

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...